Ranglijst Trackmeetings Utrecht

bijgewerkt tot: 12-05-2018

100 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 N'ketia Seedo U-Track 11.68 +1.7 23 juni 2017
2 Janice Babel Continental Sport 12.10 +0.9 27 juni 2008
3 Eva Hovenkamp Climax 12.22 +0.9 3 mei 2013
4 Miquella Lobo Ilion 12.25 +1.6 24 juni 2011
5 Dafne Schippers Hellas 12.26 +0.4 29 augustus 2008
6 Lianne van Krieken AV Atverni 12.30 +0.2 30 mei 2014
7 Loreanna Kuhuzima AAC 12.35 0.0 9 juni 2006
8 Maayke Tjin a-lim AV Sparta 12.36 +0.0 10 juli 2015
9 Janine Verhaar PAC 12.39 +0.5 1 september 2017
10 Nikki van Leeuwen PAC 12.47 +1.4 14 mei 2004

150 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Janice Babel Continental Sport 18.25 +0.2 18 juli 2008
2 Dafne Schippers Hellas 18.60 20 juli 2007
3 Janine Verhaar U-Track 18.83 -0.5 14 augustus 2015
4 Eva Nagelkerke Atletiek Maastricht 19.00 +0.4 8 augustus 2014
5 Shimada Bajon Atverni 19.24 0.0 16 juli 2004
6 Gwen Reuver Almere '81 19.26 -0.5 14 augustus 2015
7 Kaira Boddy Holland 19.34 +0.8 16 juli 2004
8 Simone Verheij Ciko 66 19.38 0.0 16 juli 2004
9 Sharon Spalburg Phanos 19.46 +0.4 8 augustus 2014
10 Kyoma Wang NEA-Volharding 19.48 +0.8 16 juli 2004

200 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Dafne Schippers Hellas 24.95 +0.8 29 augustus 2008
2 Eva Hovenkamp Climax 25.10 +0.6 3 mei 2013
3 Janice Babel Continental Sport 25.30 0.0 7 september 2007
4 Maayke Tjin a-lim AV Sparta 25.33 +0.0 10 juli 2015
5 Janine Verhaar PAC 25.35 +0.5 1 september 2017
6 Naomi Derks Nijmegen 25.43 +0.1 27 april 2007
7 Loreanna Kuhurima AAC 25.50 9 juni 2006
8 Stephanie Beuling PEC 1910 25.61 +0.7 27 juni 2008
9 Ismaelle Stout AV 34 25.70 9 juni 2006
10 Lieke Klaver SAV 25.71 -0.70 14 juni 2013

300 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Danny Moons GAC Hilversum 40.12 10 juli 2009
2 Kaira Boddy Holland 41.30 16 juli 2004
3 Femke Frijters DJA 41.58 14 augustus 2015
4 Susanne Dekkers AV 34 41.62 16 juli 2004
5 Iris van Daalen PAC 41.67 18 juli 2008
6 Gwen Reuver Almere '81 41.70 14 augustus 2015
7 Inge Drost Ilion 42.75 31 augustus 2012
8 Brit van der Meijden AV Fit 43.03 14 augustus 2015
9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 43.15 11 augustus 2017
9 Pricilla Huisman AV Passaat 43.15 9 augustus 2013

400 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Machteld Mulder Holland 55.92 8 september 2006
2 Danaid Prinsen AV Aquilo 56.90 30 mei 2014
3 Vera van den Haak Sparta 57.49 7 mei 2010
4 Rachel Boddy Holland 57.50 10 september 2004
5 Madiea Ghafoor Continental Sport 57.73 22 mei 2009
6 Elke Molenaar AV Spirit Lelystad 57.82 11 juli 2014
7 Kyra Keurentjes AV De Liemers 58.09 2 juni 2017
8 Femke Bol AV Triathlon 58.37 8 mei 2015
9 Brit van der Meijden AV Fit 58.85 19 juni 2015
10 Nicole Jetten Seven Hills Running Team 58.86 7 juli 2006

800 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sabine Rutten VAV 2:10.00 11 juli 2014
2 Ashley Melcherts CAV Energie 2:10.94 20 juni 2014
3 Kirsten Otten AV Startbaan 2:11.22 23 juni 2017
4 Rachel Boddy Holland 2.11.51 9 september 2005
5 Diane van Es PAC 2:11.71 14 augustus 2015
6 Corine van Beek Athlos 2.12.10 14 mei 1999
7 Jasmijn Bakker AV Triathlon 2:12.24 20 mei 2016
8 Roos Hop THOR 2:12.70 8 augustus 2014
9 Jessie Fairley Kronos 2.12.81 9 juni 2006
10 Maureen Koster AV 47 2.12.96 2 mei 2008

1000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jasmijn Bakker AV Triathlon 2:50.77 20 juni 2014
2 Elke Molenaar AV Spirit Lelystad 2:51.56 5 juli 2013
3 Maureen Koster AV 47 2.51.64 10 juli 2009
4 Annemarie Slangewal Altis 2:51.76 5 juli 2013
5 Jasmijn Lau Ciko '66 2:53.99 20 juni 2014
6 Sabine Rutten VAV 2:54.23 20 juni 2014
7 Lysanne Wilkens Oss 78 2:55.17 30 juli 2010
8 Jessie Fairley Kronos 2.55.50 16 juli 2004
9 Corinde van Es PAC 2:58.23 20 juni 2014
10 Sophie van der Most 18429 2:58.44 30 juli 2010

1500 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maren Kock LG Emstal D 4.22.43 7 september 2007
2 Jasmijn Bakker AV Triathlon 4:26.91 15 juli 2016
3 Ashley Melcherts CAV Energie 4:29.26 8 augustus 2014
4 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer 4:29.76 8 augustus 2014
5 Maureen Koster AV 47 4.31.02 27 juni 2008
6 Diane van Es PAC 4:32.80 24 juni 2016
7 Margriet Berkhout AV Nova 4.33.02 7 juli 2006
8 Marlin van Hal AV DE Keien 4.33.05 1 mei 2009
9 Mirto Canters AV Cifla 4:35.12 12 augustus 2016
10 Roos Hop THOR 4:35.36 12 augustus 2016

3000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Roos Blokhuis AV Passaat 9:14.72 23 juni 2017
2 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer 9:42.62 10 juli 2015
3 Marlin van Hal Keien 9:43.74 9 juli 2010
4 Diane van Es PAC 9:46.10 30 mei 2014
5 Kristel van den Berg CAV Energie 9:51.31 9 mei 2014
6 Veerle Bakker AV Triathlon 9:55.35 9 mei 2014
7 Imana Truyers AVT Hechtel 9:58.60 28 mei 2010
8 Lisa Rooms 10:01.17 9 augustus 2013
9 Jasmijn Bakker AV Triathlon 10:02.70 11 juli 2014
10 Jessica Oosterloo AAC '61 10.04.43 8 juni 2007

5000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Simone Gouw Zuidwal 17.42.72 14 mei 2004
2 Kayla Smith Leiden Atletiek 18:09.59 2 september 2016
3 Wendy Mullink Argo 18.17.52 18 juli 2003
4 Lotte Veldhoen CAV Energie 18:18.39 1 september 2017
5 Sanne Van gils Spado 18:44.74 29 augustus 2014
6 An Lenders Venray Regio 18.51.59 29 juni 2007
7 Ineke van der Kaaij Nijkerk 21.12.15 27 april 2007
8 Hanneke Poelman VAV 21.36.24 1 juli 2005
9 Elise Kato AV Gouda 22.39.74 5 mei 2006
10 Sophie Reekers AV Gouda 25.12.74 5 mei 2006

100m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Angel Agwazie 14.15 +1.9 2 juni 2017
2 Maayke Tjin-A-Lim AV Sparta 14.23 0.84 14 juni 2013
3 Marijke Esselink AV Archeus 14.33 +0.3 8 mei 2015
4 Janneke van Raan AV Daventria 1906 14.57 +1.2 24 juni 2011
5 Justine Coquyt 14.62 +1.9 2 juni 2017
6 Aimee Lovers 14.64 0.76 14 juni 2013
7 Rosina Hodde Parthenon 14.76 +0.2 14 mei 1999
8 Hannah Sturme KSV Kevelaer 14.81 1 juli 2005
9 Suzanne de Sevrein Jacquet Isala 96 14.87 +1.3 5 mei 2006
10 Tamara Bos Prins Hendrik 14.88 0.76 14 juni 2013

1 Engelse mijl - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marjon van der Wansem LADB 5.16.92 20 juli 2007
2 Leonie Glazenborg SV Veendam Atletiek 5:19.07 5 juli 2013
3 Britt Mosselman SAV 5:25.56 5 juli 2013
4 Denise van den Dungen Sparta 6.44.06 18 juli 2008

200m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joyce Schumacher AV Flevo Delta 29.38 -0.5 12 augustus 2016
2 Anouk Oosterhuis Zuidwal 29.39 +3.1 10 juli 2009
3 Marijke Esselink AV Archeus 29.44 -0.5 12 augustus 2016
4 Femke Frijters DJA 30.11 -0.5 11 augustus 2017
5 Nicky Lam Phanos 30.23 20 juli 2007
6 Britta de Haan AV Clytoneus 30.29 +0.1 14 augustus 2015
7 Marijke Esselink AV Archeus 30.38 0.10 9 augustus 2013
8 Janke Strijp AV 1923 30.46 +0.1 14 augustus 2015
9 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 30.65 0.00 9 augustus 2013
10 Anneloes de Roo Isala '96 30.77 +0.1 10 augustus 2012

400m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Eva Nijdam Scorpio 1:04.53 11 mei 2018
2 Eline Dalderop GAC Hilversum 1:04.74 11 mei 2018
3 Marijke Esselink AV Archeus 1:05.55 10 juli 2015
4 Kim Boon Hellas 1:05.85 27 mei 2011
5 Rachel Rozenkamp Rijssen 66.00 4 september 2009
6 Emma Dekker AV Olympus '70 1:06.04 10 juli 2015
7 Rebecca Rijken Zaanland 1:06.27 18 juni 2010
8 Roxanne Martin Pallas 67 66.30 18 juni 2004
9 Tinka Offereins Startbaan 1:06.86 18 juni 2010
10 Monique Den Ouden Typhoon 67.08 13 augustus 2004

verspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Rosemarie Beukhof Daventria 1906 5.68 +0.9 20 juli 2007
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5.57 +1.4 20 mei 2016
3 Gabriella Dwomoh Ilion 5.52 0.0 24 juni 2011
4 Anouk Vetter AAC 5.44 +1.3 27 augustus 2010
5 Simone Verheij Ciko 66 5.43 +0.8 28 mei 2004
6 Anouk Oosterhuis Zuidwal 5.36 +1.9 10 juli 2009
6 Lianne van Krieken Typhoon 5.36 0.0 10 augustus 2012
8 Emma Oosterwegel AV Daventria 1906 5.35 +2.1 29 mei 2015
9 Nicky Lam Phanos 5.34 +1.6 29 juni 2007
9 Marijke Esselink AV Archeus 5.34 +0.0 8 mei 2015
9 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5.34 +1.6 2 september 2016

hinkstapspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Edikan Ekpo Haag Atletiek 11.36 +0.0 23 juni 2017
2 Nikki Boon AV Flevo Delta 10.79 +1.2 23 juni 2017
3 Britta de Haan AV Clytoneus 11.12 +0.0 14 augustus 2015
4 Kellynsia Leerdam U-Track 10.99 +0.7 1 september 2017
5 Sanne Korteland Passaat 10.83 12 augustus 2005
6 Amina Schellekens Phanos 10.46 -0.1 23 juni 2017
7 Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 10.75 -0.8 10 augustus 2007
8 Manon Haakman Lycurgus 10.69 6 mei 2011
9 Judeska Sheppard Rotterdam Atletiek 10.66 +0.0 10 juli 2015
10 Jip Mukanay AKU 10.59 0.0 28 mei 2010

hoogspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joyce Huisman Phanos 1.65 9 juni 2006
1 Anna Uhlenbruck Weseler TV 1.65 30 juli 2010
1 Marijke Esselink AV Archeus 1.65 19 juni 2015
1 Ilse Kuijf AAV '36 1.65 19 juni 2015
5 Xanthe Buruma GAC Hilversum 1.35 11 mei 2018
5 Charlotte Kooiman GAC Hilversum 1.35 11 mei 2018
7 Noia Veenstra AV Fit 1.30 11 mei 2018
7 Merel Kanters GAC Hilversum 1.30 11 mei 2018
9 Sterre Blok AV Nijkerk 1.25 11 mei 2018
10 Iva Klein Baltink AV Daventria 1906 1.60 9 augustus 2013
10 Katja Slangewal Altis 1.60 31 augustus 2012
10 Susie Wittenbols CAV Energie 1.60 14 augustus 2015
10 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 1.60 12 augustus 2016
10 Myrthe Kruit AV Flevo Delta 1.60 10 juli 2015

polsstokhoogspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Liesbet van Roie avz 3.50 3 juli 1998
2 Leonie Schilder Edam 3.43 9 september 2005
3 Janneke Oosterum GAC Hilversum 3.40 18 juni 2004
3 Marijke Valk Hercules 3.40 20 juli 2007
5 Vonne van Burg Prins Hendrik 3.20 24 juni 2011
5 Femke Klop Unitas 3.20 18 juni 2004
5 Joska Le Conte Fit 3.20 18 juni 2004
5 Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 3.20 1 mei 2009
9 M Sleumer AAC '61 3.10 13 augustus 1999
10 Isabel Janssen PAC 3.00 6 mei 2011
10 Margit Korporaal AV 34 3.00 18 juni 2010
10 Jenny Baar GAC Hilversum 3.00 5 mei 2006
10 Yvonne Blok Leiden Atletiek 3.00 14 mei 2004

kogelstoten - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Melissa Boekelman ARV Achilles 16.21 18 juli 2003
2 Pamela Kiel Passaat 14.93 8 augustus 2008
3 Jessica Schilder AV Edam 14.73 20 juni 2014
4 Denise van Herp Daventria 1906 14.63 13 juni 2009
5 Lisanne Schol NEA-Volharding 14.60 18 juli 2008
6 Jenny Tchedjo U-Track 14.43 23 juni 2017
7 Corinne Nugter NOP 14.42 8 augustus 2008
8 Anouk Vetter AAC 14.14 9 juli 2010
9 Shezene Heeswijk Spark 14.12 27 mei 2011
10 Benthe Koning Ciko '66 13.98 9 mei 2014

kogelslingeren - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Natascha van der Linden HAC 51.30 16 juli 2004
2 Tia Ackermans Scorpio 50.37 8 mei 2015
3 Ella Meuwissen Swift Atletiek 49.52 11 mei 2018
4 Judith Essemiah AV Feniks 47.76 1 september 2017
5 Maaike Schetters PSV 46.72 19 mei 2000
6 Judith Essemiah AV Feniks 45.60 1 september 2017
7 Valery Vollering GAC Hilversum 44.90 20 juli 2007
8 Lotte Smink Hellas Utrecht 44.72 1 september 2017
9 Lotte Smink Hellas Utrecht 43.55 12 mei 2017
10 Lisa Wassenaar AV '47 43.10 30 augustus 2013

discuswerpen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ester Claassen Attila 40.42 28 juli 2006
2 Denise Kemkers Hera 39.98 1 juni 2001
3 Corinne Nugter NOP 38.66 8 augustus 2008
4 Sanne van Rossum Daventria 38.52 19 juni 1998
5 Marlot de Jong Phanos 38.51 15 augustus 2003
6 Enid Duut PAC 38.48 19 juni 2015
7 Nicole Veenstra TION 38.33 19 augustus 2000
8 Ellen van der Veer Hellas 37.96 20 juli 2007
9 Shezene Heeswijk Spark 37.55 27 mei 2011
10 Iris de Ruiter 37.50 14 juni 2013

speerwerpen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Emma Oosterwegel AV Daventria 1906 47.17 29 mei 2015
2 Emma van Arendonk THOR 45.48 29 mei 2015
3 Maureen Wissing Atletico '73 42.42 5 juli 2013
4 Amélie Zoetemeyer GAC Hilversum 41.12 2 juni 2017
5 Mandy van der Meer Ilion 39.97 30 juli 2010
6 Tine Veenstra SAV 39.76 7 augustus 1998
7 Karlien Sleper AV 34 39.57 30 juli 2010
8 Esmee Kamphuis PEC 1910 38.95 9 juni 2000
9 Sanne van Den brink AV Athlos 38.88 15 juli 2016
10 Anne-Lique Weeren Hellas 38.69 24 juni 2011