Ranglijst Trackmeetings Utrecht

bijgewerkt tot: 12-05-2018

100 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sawa Bezelev AV Athlos 10.85 +0.1 10 juli 2015
2 Giovanni Coldrington Groningen Atletiek 11.07 -0.2 9 september 2005
3 Shaquille Brahm U-Track 11.08 +2.4 3 mei 2013
4 Daan Lubberdink Ciko '66 11.09 +0.8 15 juli 2016
5 Bram Peters Prins Hendrik 11.11 +1.1 8 augustus 2008
6 Maxim Ouwendijk PAC 11.14 +2.3 22 mei 2009
7 Jeroen Brus Ciko 66 11.18 +1.6 28 mei 2010
8 Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 11.19 +2.1 7 augustus 2009
9 Seth Baah Continental Sport 11.20 +0.2 7 september 2007
10 Michael Anpong PSV Atletiek 11.21 -0.2 9 september 2005
10 Frank Aborah Continental Sport 11.21 +2.1 7 augustus 2009

100 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Rodrigo-Willy Broer AV Daventria 1906 10.86 +1.1 20 juni 2014
2 Lindell Philip Lycurgus 10.89 +1.1 8 augustus 2008
3 Serencio Lionahr Phanos 10.91 +0.8 15 juli 2016
3 Wouter Brus Atverni 10.91 +1.6 28 mei 2010
5 Thom Clemens Hellas Utrecht 11.46 +2.4 23 juni 2017
6 Bram van Hastenberg U-Track 11.76 +2.4 23 juni 2017
7 Sander Koops EAC De Sperwers 11.10 +0.6 1 september 2017
8 Maxim Ouwendijk PAC 10.92 +1.6 28 mei 2010
9 Stijn Ram AV 34 10.94 +2.3 22 mei 2009
10 Michael Anpong PSV Atletiek 10.95 +0.5 7 september 2007
10 Joshua Gul Phanos 10.95 +2.3 3 mei 2013

100 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joris van Gool AV Spiridon 10.54 +0.3 11 mei 2018
1 Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 10.54 +0.7 18 juni 2010
3 Rachmil van Lamoen Rotterdam Atletiek 10.63 +1.7 23 juni 2017
4 Sekou Clarke 10.66 +0.3 10 augustus 2012
5 Koen Smet Phanos 10.72 +2.3 3 mei 2013
6 Jerrel Feller Lycurgus 10.74 +0.1 10 augustus 2007
7 Waldy Lindeborg Rotterdam Atletiek 10.75 +2.1 25 mei 2012
8 Miguel Janssen AAC 10.77 -0.1 13 augustus 1999
9 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 10.78 +0.8 15 juli 2016
9 Devron Jepma PAC 10.78 -0.1 8 mei 2015
9 Jerry Joseph Rotterdam Atletiek 10.78 +2.1 25 mei 2012

100 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 N'ketia Seedo U-Track 11.68 +1.7 23 juni 2017
2 Janice Babel Continental Sport 12.10 +0.9 27 juni 2008
3 Eva Hovenkamp Climax 12.22 +0.9 3 mei 2013
4 Miquella Lobo Ilion 12.25 +1.6 24 juni 2011
5 Dafne Schippers Hellas 12.26 +0.4 29 augustus 2008
6 Lianne van Krieken AV Atverni 12.30 +0.2 30 mei 2014
7 Loreanna Kuhuzima AAC 12.35 0.0 9 juni 2006
8 Maayke Tjin a-lim AV Sparta 12.36 +0.0 10 juli 2015
9 Janine Verhaar PAC 12.39 +0.5 1 september 2017
10 Nikki van Leeuwen PAC 12.47 +1.4 14 mei 2004

100 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Nadine Visser SAV 11.97 +0.3 11 juli 2014
2 Anna Sjoukje Runia AV NEA-Volharding 12.35 -1.70 14 juni 2013
3 Yvonne Wisse AAC 12.47 +0.8 10 augustus 2001
4 Marieke Imhof U-Track 12.59 +1.2 2 juni 2017
5 Henderyke Wonink Groningen Atletiek 12.61 +0.0 10 juli 2015
6 Rebecca Rijken AV Zaanland 12.62 -0.2 13 juli 2012
7 Merel Gosens Hellas 12.63 +0.7 20 juli 2001
8 Mariska Slootweg Hellas 12.64 +1.7 13 mei 2005
9 Shimada Bajon Atverni 12.66 +0.2 7 september 2007
10 Madiea Ghafoor Continental Sport 12.69 +0.7 28 mei 2010

100 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Nargelis Statia Rotterdam Atletiek 11.85 +1.7 23 juni 2017
2 Eva Hovenkamp Climax 11.91 +0.2 15 juli 2016
3 Janice Babel Phanos 11.93 29 augustus 2014
4 Eefje Boons AV Daventria 1906 12.00 -0.1 19 juni 2015
5 Femke van der Meij Suomi 12.09 +0.2 27 april 2007
6 Mariska Bun AV Phoenix 12.11 +2.0 2 juni 2017
7 Sharona Bakker AV NEA-Volharding 12.13 29 augustus 2014
8 Kika van Bergen U-Track 12.15 +1.7 2 juni 2017
9 Anja van Oostende Atletics Nijver 12.18 +0.1 7 augustus 1998
10 Eugenie Kool Atverni 12.24 +2.7 18 juni 2004

150 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sawa Bezelev AV Athlos 16.30 -0.4 14 augustus 2015
2 Shaquille Brahm U-Track 16.43 -0.20 9 augustus 2013
3 Daniel Franken AV 34 16.80 +2.0 16 juli 2004
4 Luciano Babel Continental Sport 16.94 +1.4 18 juli 2008
5 Sander Brugge SV Veendam Atletiek 16.95 -0.70 9 augustus 2013
6 Sander Pupella Energie 16.97 +0.5 18 juli 2008
7 Ramsey Angela PAC 16.98 -0.2 14 augustus 2015
8 Sawa Bezelev AV Athlos 16.99 +0.7 8 augustus 2014
9 Delano Wouterse PAC 17.06 +1.6 10 juli 2009
9 Serencio Lionahr Phanos 17.06 -0.2 8 augustus 2014

150 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 16.08 +0.7 8 augustus 2014
2 Shaquille Haverkamp AV Gouda 16.18 +1.1 11 augustus 2017
3 Sander Pupella Haag Atletiek 16.26 +1.3 31 augustus 2012
4 Andro Bosselaar PAC 16.51 +1.2 10 juli 2009
5 Olaf van den Bergh Prins Hendrik 16.53 -0.70 9 augustus 2013
6 Shaquille Brahm AV Atverni 16.57 -0.4 14 augustus 2015
7 Pascal van Balen Hellas 16.77 +1.2 10 juli 2009
8 Frits Frederiks Edam 16.86 +1.4 18 juli 2008
9 Marius Kranendonk Typhoon 16.92 +1.0 28 juli 2006
10 Enrico Van Luijk Rotterdam Atletiek 16.94 -0.70 9 augustus 2013

150 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 15.60 +1.0 28 juli 2006
2 Bram Peters Prins Hendrik 15.92 -0.70 9 augustus 2013
3 Joeri Moerman AVON 15.95 +1.0 2 september 2011
4 Bas de Vos Phanos 16.21 0.0 1 augustus 2003
5 Justin Francois Groene Ster 16.35 +0.9 22 juli 2005
6 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 16.42 -0.70 9 augustus 2013
7 Dani Rotterdam Atletiek 16.43 0.0 1 augustus 2003
8 Jelle Heisen Clytoneus 16.44 +0.9 22 juli 2005
9 Simon Blok Rotterdam Atletiek 16.50 +0.7 8 augustus 2014
10 Bjorn Blauwhof Phanos 16.51 +1.1 11 augustus 2017
10 Werner Andrea Altis 16.51 0.0 1 augustus 2003
10 Devron Jepma PAC 16.51 -0.4 14 augustus 2015

150 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Janice Babel Continental Sport 18.25 +0.2 18 juli 2008
2 Dafne Schippers Hellas 18.60 20 juli 2007
3 Janine Verhaar U-Track 18.83 -0.5 14 augustus 2015
4 Eva Nagelkerke Atletiek Maastricht 19.00 +0.4 8 augustus 2014
5 Shimada Bajon Atverni 19.24 0.0 16 juli 2004
6 Gwen Reuver Almere '81 19.26 -0.5 14 augustus 2015
7 Kaira Boddy Holland 19.34 +0.8 16 juli 2004
8 Simone Verheij Ciko 66 19.38 0.0 16 juli 2004
9 Sharon Spalburg Phanos 19.46 +0.4 8 augustus 2014
10 Kyoma Wang NEA-Volharding 19.48 +0.8 16 juli 2004

150 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Krista Ijspeerd AV '34 18.88 +0.0 8 augustus 2014
2 Shimada Bajon Atverni 19.13 +0.8 28 juli 2006
3 Anniek Nijhof AAC '61 19.19 -0.2 12 augustus 2016
4 Marian Zandberg AV Heerenveen 19.39 +1.2 10 juli 2009
5 Marieke van der Zee AV Heerenveen 19.52 +1.7 10 juli 2009
6 Elize Kerseboom AV 34 19.59 +1.3 20 juli 2007
7 Marrit van Gelderen AV Heerenveen 19.65 +1.2 10 juli 2009
8 Mirjam Revet AV Gouda 19.73 +1.0 22 juli 2005
8 Nelleke Bosch AV 34 19.73 +2.1 20 juli 2007
10 Ashley Melcherts CAV Energie 19.78 +1.1 11 augustus 2017

150 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marit Dopheide Groningen Atletiek 17.76 -0.3 14 augustus 2015
2 Loreanne Kuhurima AV Atverni 17.85 -0.3 14 augustus 2015
3 Sacha van Agt Eindhoven Atletiek 17.86 +0.3 11 augustus 2017
4 Shimada Bajon AV Atverni 18.18 -0.2 14 augustus 2015
5 Yvonne Wisse Spartaan 18.25 +2.5 22 juli 2005
6 Annemarie Kramer Holland 18.30 +1.4 28 juli 2006
7 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 18.54 +1.9 11 augustus 2017
8 Judith Baarssen Unitas 18.60 20 juli 2007
9 Shimada Bajon AV Lycurgus 18.62 -0.5 12 augustus 2016
10 Joyce Puts Asterix 18.65 +1.2 10 juli 2009

200 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sawa Bezelev AV Athlos 21.68 +0.0 10 juli 2015
2 Daan Lubberdink Ciko '66 21.73 15 juli 2016
3 Maxim Ouwendijk PAC 22.41 +0.5 13 juni 2009
4 Seth Baah Continental Sport 22.44 0.0 7 september 2007
5 Steven De Jesus Rotterdam Atletiek 22.49 0.0 19 juli 2002
6 Joris van Gool AV Spiridon 22.64 +0.1 9 mei 2014
7 Tim van Ommen Hellas 22.67 +0.7 18 juni 2004
8 Jochem Dobber AV Suomi 22.71 -0.4 29 augustus 2014
9 Jerrel Feller DEM 22.77 +0.1 18 juli 2003
9 Joost Moreels Hellas 22.77 0.0 14 mei 1999

200 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Shaquille Brahm AV Atverni 21.86 15 juli 2016
2 Rodrigo-Willy Broer AV Daventria 1906 21.94 +0.3 20 juni 2014
3 Shaquille Haverkamp AV Gouda 22.02 +0.2 1 september 2017
4 Michael Anpong PSV Atletiek 22.07 0.0 7 september 2007
5 Dimitri Julliet Rotterdam Atletiek 22.14 +0.0 10 juli 2015
6 Michael Mathew Rotterdam Atletiek 22.16 +0.7 14 mei 2004
7 Jurgen Wielart 22.19 +0.6 12 augustus 2011
8 Calvin Hoogland AV Castricum 22.49 +0.1 2 september 2016
9 Wandita Sanneh 22.51 -1.0 29 mei 2015
10 Ludrick Berrenstein PEC 1910 22.53 0.0 14 mei 1999

200 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Patrick van Balkom Hellas 21.08 -0.5 15 mei 1998
2 Patrick Snoek Hellas 21.49 -0.5 15 mei 1998
3 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 21.61 15 juli 2016
3 Obed Martis Rotterdam Atletiek 21.61 +1.6 4 september 2009
5 Rachmil van Lamoen Rotterdam Atletiek 21.68 +0.4 23 juni 2017
6 Vladimir Valencia Colonia 21.63 -1.7 15 juni 2012
7 Roel van Ree Leiden Atletiek 21.70 +1.6 20 juni 2003
8 Ben van der Kleij Sparta 21.83 +0.1 28 mei 2010
8 Rayen Royer Rotterdam Atletiek 21.83 +0.0 10 juli 2015
10 Harald Kerp Phoenix 21.84 +0.4 20 juli 2001

200 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Dafne Schippers Hellas 24.95 +0.8 29 augustus 2008
2 Eva Hovenkamp Climax 25.10 +0.6 3 mei 2013
3 Janice Babel Continental Sport 25.30 0.0 7 september 2007
4 Maayke Tjin a-lim AV Sparta 25.33 +0.0 10 juli 2015
5 Janine Verhaar PAC 25.35 +0.5 1 september 2017
6 Naomi Derks Nijmegen 25.43 +0.1 27 april 2007
7 Loreanna Kuhurima AAC 25.50 9 juni 2006
8 Stephanie Beuling PEC 1910 25.61 +0.7 27 juni 2008
9 Ismaelle Stout AV 34 25.70 9 juni 2006
10 Lieke Klaver SAV 25.71 -0.70 14 juni 2013

200 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Nargelis Statia Rotterdam Atletiek 24.69 +0.0 10 juli 2015
2 Mitchel de Vries Altis 24.89 +0.2 23 juni 2017
3 Elisabeth Paulina Rotterdam Atletiek 25.29 +0.0 10 juli 2015
4 Lieke Bakker Passaat 25.66 +0.1 27 april 2007
5 Iris van Daalen PAC 25.69 +1.1 4 mei 2012
6 Merel Gosens Hellas 25.73 +0.2 20 juli 2001
7 Mariska Slootweg Hellas 25.84 -0.1 13 mei 2005
8 Anna Voskamp AV Hanzesport 25.86 -0.6 6 mei 2011
9 Shimada Bajon Atverni 25.89 0.0 7 september 2007
9 Suzanne de Sevrein Jacquet Isala 96 25.89 0.0 2 mei 2008

200 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Eva Hovenkamp Climax 24.09 15 juli 2016
2 Marije van Hunenstijn AV '34 24.16 15 juli 2016
3 Lisanne de Witte Trias 24.97 -0.1 10 augustus 2012
4 Linda van Rossum AKU 25.03 +0.0 10 juli 2015
5 Ilja Voltman Atletico '73 25.31 -0.5 15 mei 1998
5 Merel Gosens Hellas 25.31 +1.0 20 juni 2003
7 Tasa Jiya AV Lycurgus 25.33 +1.8 23 juni 2017
8 Rebecca Rijken Phanos 25.72 +0.5 1 september 2017
9 Myrthe Fonck AAC 25.38 15 juli 2016
10 Karin Ruckstuhl Hellas 25.39 -0.5 19 juli 2002

300 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Daniel Franken AV 34 35.18 16 juli 2004
2 Ramsey Angela PAC 35.44 14 augustus 2015
3 Lars van Hoeven AV Heerenveen 36.42 8 augustus 2014
4 Tim van Ommen Hellas 36.50 1 augustus 2003
5 Sem Verweij AV Hylas 36.68 14 augustus 2015
6 Max Kooijmans Achilles 36.82 31 augustus 2012
7 Jonathan Deloo Spartaan 36.84 18 juli 2008
8 Sander Pupella Energie 36.87 18 juli 2008
9 Luc Orbons AV Phoenix 36.89 14 augustus 2015
10 Bram van der Jagt AV 1923 36.93 14 augustus 2015

300 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sander Pupella Haag Atletiek 34.31 31 augustus 2012
2 Olaf van den Bergh Prins Hendrik 34.76 9 augustus 2013
3 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 35.07 8 augustus 2014
4 Arend-jan Spierenburg Cialfo 35.97 8 augustus 2014
5 Shaquille Brahm AV Atverni 36.11 14 augustus 2015
6 Daniël Lam Phanos 36.41 9 augustus 2013
7 Michael Hooper AV PEC 1910 36.57 8 augustus 2014
8 Nadim van Minnen AAV SISU 36.75 9 augustus 2013
9 Guido de Bruijn CAV Energie 36.83 14 augustus 2015
10 Vincent van der Vis Reeuwijk 36.87 10 juli 2009

300 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jurgen Wielart AV Haarlem 33.28 9 augustus 2013
2 Joeri Moerman AVON 33.47 2 september 2011
3 Bjorn Blauwhof Phanos 34.03 11 augustus 2017
4 Robbert Bal Haag Atletiek 34.41 22 juli 2005
5 Daniel de Wild Rotterdam Atletiek 34.42 1 augustus 2003
6 Vincent Kerssies SISU 34.47 28 juli 2006
7 Daniel Franken AV 34 34.67 18 juli 2008
8 Sidwell Mithi South Africa 34.74 10 juli 2009
9 Quinten Stevn TION 34.77 18 juli 2008
10 Roel Huijsmans AV Atverni 34.90 12 augustus 2016

300 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Danny Moons GAC Hilversum 40.12 10 juli 2009
2 Kaira Boddy Holland 41.30 16 juli 2004
3 Femke Frijters DJA 41.58 14 augustus 2015
4 Susanne Dekkers AV 34 41.62 16 juli 2004
5 Iris van Daalen PAC 41.67 18 juli 2008
6 Gwen Reuver Almere '81 41.70 14 augustus 2015
7 Inge Drost Ilion 42.75 31 augustus 2012
8 Brit van der Meijden AV Fit 43.03 14 augustus 2015
9 Anouk Hellingh AV Lycurgus 43.15 11 augustus 2017
9 Pricilla Huisman AV Passaat 43.15 9 augustus 2013

300 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Krista Ijspeerd AV '34 40.88 8 augustus 2014
2 Marian Zandberg AV Heerenveen 41.67 10 juli 2009
3 Susanne Dekkers AV 34 41.78 28 juli 2006
4 Ashley Melcherts CAV Energie 41.93 11 augustus 2017
5 Stephanie van de Leemkolk AV 34 41.95 16 juli 2004
6 Shimada Bajon Atverni 42.31 28 juli 2006
7 Marieke van der Zee AV Heerenveen 42.61 10 juli 2009
8 Madeleine Kenter Almere '81 42.83 1 augustus 2003
8 Demi van de Sande Rotterdam Atletiek 42.83 9 augustus 2013
10 Ismaelle Stout AV 34 42.86 18 juli 2008

300 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marit Dopheide Groningen Atletiek 38.30 14 augustus 2015
2 Romara van Noort De Spartaan 38.64 28 juli 2006
3 Yvonne Wisse Spartaan 39.48 22 juli 2005
4 Joyce Puts Eindhoven Atletiek 39.71 11 augustus 2017
5 Shimada Bajon AV Atverni 40.28 14 augustus 2015
6 Judith Baavssen Unitas 40.59 +1.7 20 juli 2007
7 Henrieke Popken AV 34 40.71 16 juli 2004
8 Shimada Bajon AV Atverni 40.84 9 augustus 2013
9 Sanne Verstegen Spark 40.88 28 juli 2006
10 Loreanne Kuhurima AV Atverni 40.91 14 augustus 2015

400 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 49.79 7 juli 2006
2 Arnoud Okken Atletico '73 49.86 13 augustus 1999
3 Stefan de Vries Altis 50.25 22 mei 2009
4 Bilal Anrar Oss-VOLO 50.30 10 augustus 2007
5 Henrik Kok AV Atverni 50.67 2 juni 2017
6 Olaf van den Bergh Marvel 50.80 13 juni 2009
7 Frido Verschoor Energie 50.81 1 september 2001
8 Brian Versluis AV Atverni 50.84 24 juni 2016
9 Jorian Damen Ciko 66 51.24 8 augustus 2008
10 Geert Geytenbeek Pijnenburg 51.34 10 september 2004

400 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Bram Som Atletico '73 47.38 13 augustus 1999
2 Jochem Dobber AV Suomi 47.86 20 mei 2016
3 Dylan Tilburg Ciko '66 48.61 20 mei 2016
4 Jelle Venema Suomi 48.82 13 juli 2012
5 Niels Pennenkamp Haarlemmermeer 49.43 8 september 2006
6 Jorian Damen Ciko 66 49.77 18 juni 2010
7 Lars van den Broek AV Pijnenburg 50.04 9 juni 2000
8 Jurre Wildschut GAC Hilversum 50.15 30 mei 2014
9 Michael Anpong PSV Atletiek 50.26 8 september 2006
10 Arno Hoevink AV '34 50.39 9 augustus 2002

400 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Robert Lathouwers PAC 47.24 9 augustus 2002
2 Bram Som Atletico 73 47.39 8 augustus 2008
3 Youssef El Rhalfioui Hellas 47.41 28 mei 2004
4 Jordy Hindriks Hellas 47.71 9 september 2005
5 Yuri Shapsay Israel 47.72 10 augustus 2007
6 Bob Keus Olympus 70 47.77 30 mei 2008
7 Obed Martis Rotterdam Atletiek 47.83 8 augustus 2008
8 Bas van Leersum AV Zaanland 47.94 24 juni 2016
9 Peter Wolters Phanos 48.05 9 september 2005
10 Roel van Ree Haag Atletiek 48.17 6 augustus 1999

400 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Machteld Mulder Holland 55.92 8 september 2006
2 Danaid Prinsen AV Aquilo 56.90 30 mei 2014
3 Vera van den Haak Sparta 57.49 7 mei 2010
4 Rachel Boddy Holland 57.50 10 september 2004
5 Madiea Ghafoor Continental Sport 57.73 22 mei 2009
6 Elke Molenaar AV Spirit Lelystad 57.82 11 juli 2014
7 Kyra Keurentjes AV De Liemers 58.09 2 juni 2017
8 Femke Bol AV Triathlon 58.37 8 mei 2015
9 Brit van der Meijden AV Fit 58.85 19 juni 2015
10 Nicole Jetten Seven Hills Running Team 58.86 7 juli 2006

400 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Henderyke Wonink Groningen Atletiek 57.43 19 juni 2015
2 Marije Wever AV NEA-Volharding 57.45 27 mei 2011
3 Merel Gosens Hellas 58.01 1 september 2001
4 Ashley Melcherts CAV Energie 58.36 12 mei 2017
5 Marian Zandberg AV Heerenveen 58.40 13 juni 2009
6 Britte Duijn SAV 58.41 13 juli 2012
7 Janke Strijp AV 1923 58.70 20 mei 2016
7 Bernice Meijer SV Veendam Atletiek 58.70 19 juni 2015
9 Febora Ridder AV Castricum 1:03.40 11 mei 2018
10 Annemarie Slangewal AV Triathlon 58.73 24 juni 2016

400 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Lieke Klaver SAV 55.24 11 mei 2018
2 Lotte Visschers Unitas 55.58 10 augustus 2001
3 Marije Wever Phanos 55.73 20 mei 2016
4 Jose van der Veen Impala 55.79 1 juli 2005
5 Judith Baarssen Unitas 55.82 8 augustus 2008
6 Carina van Dorp Hellas 55.90 19 juni 1998
7 Kim Som Atletico '73 55.95 19 juni 1998
8 Yvonne Wisse De Spartaan 56.06 10 september 2004
9 Rachel Boddy Holland 56.38 5 mei 2006
10 Annemarie Schulte 56.66 15 juli 2011

800 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Najib Hassan PAC 1:50.97 1 september 2017
2 Robin van Riel AV Attila 1:52.97 12 mei 2017
3 Djoao Lobles SV Noordkop 1:53.57 1 september 2017
4 Yorben Ruiter PAC 1:54.78 10 augustus 2012
5 Geertjan Wassink Rotterdam Atlet 1.55.08 29 augustus 1998
6 Joep van Dorschot Seven Hills 1.55.62 20 juni 2003
7 Ralf Nieuwenhuizen Spirit Oud Beijerland 1:55.66 24 juni 2011
8 Barend Derriks AV Castricum 1.55.78 7 augustus 1998
9 Arjan Bloem AAC 61 1.55.87 7 september 2007
10 Siraj Awal aman 1:55.90 11 mei 2018

800 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Vincent Hazeleger AV Trias 1:49.29 11 juli 2014
2 Brain van den Bossche AVHL 1.52.34 17 mei 2007
3 Riccardo Sprong Clytoneus 1:52.43 13 juli 2012
4 Arjan Bloem AAC 61 1.52.88 2 mei 2008
5 Erwin de Jong Spark 1.52.96 1 mei 2009
6 Yorben Ruiter PAC 1:53.18 11 juli 2014
7 Richard Douma AV Zaanland 1:53.22 13 juli 2012
8 Mudesir Awal amar 1:53.52 11 mei 2018
9 Thijs Doornwaard AV De Gemzen 1:53.83 20 mei 2016
10 Thijs Doornwaard AV De Gemzen 1:54.05 12 augustus 2016

800 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Arnoud Okken Atletico 73 1.47.85 8 september 2006
2 Wouter Ploeger AAC '61 1:48.22 1 september 2017
3 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:48.57 1 september 2017
4 Vincent Hazeleger AAC 1:49.24 1 september 2017
5 Bram Som Atletico '73 1:49.51 9 augustus 2013
6 Kevin Viezee AAC 1:50.05 1 september 2017
7 Maarten Plaum AV Unitas 1:50.06 1 september 2017
8 Sjoerd Weijers Nijmegen Atletiek 1:50.30 2 september 2016
9 Maarten van Baardwijk Nijmegen 1.50.65 1 mei 2009
10 Ad Verwey Typhoon 1.50.68 19 mei 2000

800 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sabine Rutten VAV 2:10.00 11 juli 2014
2 Ashley Melcherts CAV Energie 2:10.94 20 juni 2014
3 Kirsten Otten AV Startbaan 2:11.22 23 juni 2017
4 Rachel Boddy Holland 2.11.51 9 september 2005
5 Diane van Es PAC 2:11.71 14 augustus 2015
6 Corine van Beek Athlos 2.12.10 14 mei 1999
7 Jasmijn Bakker AV Triathlon 2:12.24 20 mei 2016
8 Roos Hop THOR 2:12.70 8 augustus 2014
9 Jessie Fairley Kronos 2.12.81 9 juni 2006
10 Maureen Koster AV 47 2.12.96 2 mei 2008

800 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Eliza Lurnow Deakin 2:09.13 9 juli 2010
2 Corinde van Es PAC 2:11.05 12 augustus 2016
3 Laura Boekel AV NOVA 2:11.30 2 september 2016
4 Bregje Sloot AV De Liemers 2:12.35 11 mei 2018
5 Lysanne Wilkens Prins Hendrik 2:12.36 9 augustus 2013
6 Lotte van den Boom THOR 2.12.80 9 juni 2006
7 Maureen Koster AV 47 2.12.84 7 mei 2010
8 Karlijn van Es PAC 2:13.35 8 augustus 2014
9 Diane van Es PAC 2:13.38 11 augustus 2017
10 Manon Kruiver NOVA 2.13.40 11 augustus 2006

800 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Letitia Vriesde Ciko 66 2.02.62 20 juni 2003
2 Manon Kruiver AV NOVA 2:04.06 14 augustus 2015
3 Stella Kubasch 2:04.10 10 juli 2015
4 Carina van Dorp Hellas 2.05.04 21 juli 2000
5 Anne van den Hurk Prins Hendrik 2.05.21 11 augustus 2006
6 Maureen Koster Phanos 2:05.29 3 mei 2013
7 Lisanne de Witte AV Trias 2:05.63 9 augustus 2013
8 Essi Darvishi 2:06.55 11 augustus 2017
9 Stella Kubasch Loopgroep Aart Stigter 2:06.82 11 augustus 2017
10 Lio Hogenbosch AV Nijmegen 2.07.00 20 juni 2003

1000 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Robin van Riel AV Attila 2:30.00 2 september 2016
2 Jorian Damen Ciko 66 2.30.60 10 juli 2009
3 Sjoerd Weijers Nijmegen Atletiek 2:32.05 15 juni 2012
4 Joost Wieleman Almere '81 2:32.55 15 juni 2012
5 Lars Cazander Hellas 2.33.00 10 juli 2009
6 Yorben Ruiter PAC 2:33.19 2 september 2011
7 Menno Hunneman AAC 61 2.33.89 10 juli 2009
8 Mark Naaijer CAV Energie 2:34.88 2 september 2016
9 Melvin Hazeleger Hellas 2.35.14 18 juli 2008
10 Vincent Hazeleger Trias 2:35.22 2 september 2011

1000 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marco Vermond Altis 2.30.19 16 juli 2004
2 Vito Verbeek Hellas 2.30.59 18 juli 2008
3 Richard Douma AV Zaanland 2:32.72 15 juni 2012
4 Niek Blikslager 2:32.78 5 juli 2013
5 Jelmer van der Linden AV Statina 2:32.82 20 juni 2014
6 Guus Winkelmolen Swift Atletiek 2:33.06 1 september 2017
7 Maarten Hindriks AAC '61 2:34.16 20 juni 2014
8 Ralf Looze Phanos 2:34.58 15 juni 2012
9 Reinder Prince AV Triathlon 2:34.88 1 september 2017
10 Mart Sytsema AV Heerenveen 2.34.90 10 juli 2009

1000 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Bram Som Atletico '73 2:25.83 5 juli 2013
2 Bart Uiterwijk Hellas 2.28.32 18 juli 2008
3 Edwin van Gurp Sprint 2:29.25 30 juli 2010
4 Sven Grundeken Leiden Atletiek 2:29.29 30 juli 2010
5 Remco Beckers Asterix 2.29.39 18 juli 2008
6 Gijs Jacobs HAC 2.29.65 20 juli 2007
7 Andrew Larasen Impala 2:29.68 30 juli 2010
8 Menno Zuidema Phoenix 2:29.81 2 september 2011
9 Leon Ineke NOVA 2.29.94 18 juli 2008
10 Ries van Zon Climax 2:30.18 30 juli 2010

1000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jasmijn Bakker AV Triathlon 2:50.77 20 juni 2014
2 Elke Molenaar AV Spirit Lelystad 2:51.56 5 juli 2013
3 Maureen Koster AV 47 2.51.64 10 juli 2009
4 Annemarie Slangewal Altis 2:51.76 5 juli 2013
5 Jasmijn Lau Ciko '66 2:53.99 20 juni 2014
6 Sabine Rutten VAV 2:54.23 20 juni 2014
7 Lysanne Wilkens Oss 78 2:55.17 30 juli 2010
8 Jessie Fairley Kronos 2.55.50 16 juli 2004
9 Corinde van Es PAC 2:58.23 20 juni 2014
10 Sophie van der Most 18429 2:58.44 30 juli 2010

1000 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jaimie van Lieshout Attila 2.51.25 10 juli 2009
2 Jasmijn Bakker AV Triathlon 2:51.60 1 september 2017
3 Ashley Melcherts CAV Energie 2:57.07 2 september 2016
4 Karlijn van Es PAC 2:59.24 20 juni 2014
5 Kristel van Den berg CAV Energie 2:59.72 2 september 2016
6 Laura Rijvers THOR 3:01.24 5 juli 2013
7 Joyce Vrijenhoek Clytoneus 3.01.68 22 juli 2005
8 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk 3:01.90 5 juli 2013
9 Sifka Griesenbrock Achilles Top 3.02.44 20 juli 2007
10 Anouk Prop Spado 3:02.85 1 september 2017

1000 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ingrid Grutters Atverni 2:48.55 2 september 2011
2 Lindy Burgman PEC 1910 2.49.66 16 juli 2004
3 Britt Ummels Atletiek Maastricht 2:50.28 20 juni 2014
4 Marijke de Visser AV Phoenix 2:50.32 5 juli 2013
5 Bo Ummels Atletiek Maastricht 2:50.55 20 juni 2014
6 Karin Nieuwenhuizen Hellas 2:52.41 30 juli 2010
7 Elisa de Jong Groningen Atletiek 2:53.33 5 juli 2013
8 Renata Haring Rotterdam Atletiek 2.53.84 10 juli 2009
9 Anne-Mieke van der Pol Nijmegen 2.54.05 16 juli 2004
10 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 2:54.93 2 september 2016

1500 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Dawid Woldea Ethiopia 3.44.49 7 september 2007
2 Jorijn de Mare Hellas 3:57.16 6 mei 2011
3 Robin van Riel AV Attila 3:57.35 15 juli 2016
4 Bart van Nunen AV Passaat 3:58.11 10 augustus 2012
5 Tony van Diepen AV Hera 3:58.31 9 augustus 2013
6 Olaf Mesman PAC 3.58.96 29 augustus 2008
7 Wijnand Rijkenberg Lycurgus 3.59.09 10 augustus 2001
8 Wouter Ploeger AAC 61 3.59.62 13 juni 2009
9 Yared Stifanos Hellas 4:01.06 24 juni 2011
10 Djoao Lobles SV Noordkop 4:01.56 11 augustus 2017
10 Vincent Hazeleger Trias 4:01.56 13 juli 2012

1500 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Cornelius Ndiwa Kenia 3.39.71 7 september 2007
2 Stan Niesten DEM 3:51.62 8 augustus 2014
3 Ruud Boom Atletics Nijverdal 3.52.07 18 juni 2010
4 Stan Niesten 3:52.61 10 juli 2015
5 Mike Foppen AV Cifla 3:53.34 11 juli 2014
6 Vito Verbeek Fit 3.56.08 27 juni 2008
7 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 3:56.81 9 augustus 2013
8 Vincent Hazeleger AV Trias 3:57.08 9 augustus 2013
9 Jorit van Malsen Atverni 3.57.89 8 september 2006
10 Freek Lier AV Daventria 1906 3:57.93 30 augustus 2013

1500 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ali Hamdi 3:43.78 15 juni 2012
2 Jerry Motsau 3:43.88 15 juni 2012
3 Arnoud Okken Atletica 3.44.76 10 augustus 2001
4 Mark Nouws THOR 3:45.40 8 augustus 2014
5 Jurjen Polderman AV Clytoneus 3:48.57 8 augustus 2014
6 Jeroen van Dijke Leiden Atletiek 3.49.39 10 augustus 2001
7 Dean Brummer 3:49.43 15 juni 2012
8 Hans Janssens Duffel Belgie 3.49.55 9 augustus 2002
9 Ad Verwey Typhoon 3.49.90 19 juni 1998
10 Nils Pennekamp Haarlemmermeer 3:50.70 30 juli 2010

1500 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maren Kock LG Emstal D 4.22.43 7 september 2007
2 Jasmijn Bakker AV Triathlon 4:26.91 15 juli 2016
3 Ashley Melcherts CAV Energie 4:29.26 8 augustus 2014
4 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer 4:29.76 8 augustus 2014
5 Maureen Koster AV 47 4.31.02 27 juni 2008
6 Diane van Es PAC 4:32.80 24 juni 2016
7 Margriet Berkhout AV Nova 4.33.02 7 juli 2006
8 Marlin van Hal AV DE Keien 4.33.05 1 mei 2009
9 Mirto Canters AV Cifla 4:35.12 12 augustus 2016
10 Roos Hop THOR 4:35.36 12 augustus 2016

1500 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maureen Koster AV '47 4:17.64 12 augustus 2011
2 Sifan Hassan 4:20.13 12 augustus 2011
3 Jip Vastenburg AV '34 4:23.65 24 mei 2013
4 Jasmijn Lau Ciko '66 4:32.69 23 juni 2017
5 Maaike Telkamp Almere '81 4:33.65 2 juni 2017
6 Sabine Rutten VAV 4:33.89 14 augustus 2015
7 Annemarie Slangewal AV Triathlon 4:34.01 20 mei 2016
8 Manon Kruiver NOVA 4.34.27 12 augustus 2005
9 Anne Luijten AV Olympus '70 4:36.25 14 juni 2013
10 Corinde van Es PAC 4:36.55 19 juni 2015

1500 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Renee Eykens 4:10.89 11 augustus 2017
2 Grete Koens Ciko '66 4.12.71 10 augustus 2001
3 Anne van den Hurk Prins Hendrik 4.14.12 13 juni 2009
4 Zenobie Vangansbeke 4:16.04 10 augustus 2012
5 Marije te Raa AAC 4.16.50 8 augustus 2008
6 Lindsey de Grande 4:17.31 9 augustus 2013
7 Evelien Ruijters Unitas 4:18.19 13 juli 2012
8 Jill Holterman AV Zaanland 4:18.59 2 juni 2017
9 Lesley van Miert AV Sprint 4:18.64 10 juli 2015
10 Britt Ummels AV Unitas 4:19.23 11 augustus 2017

3000 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Najib Hassan PAC 8:24.35 11 augustus 2017
2 Bram Anderiessen AKU 8:32.84 12 augustus 2016
3 Illian Martens AV Cifla 8:41.37 12 mei 2017
4 Mike Foppen AV Cifla 8:41.66 24 mei 2013
5 Hans Dilling Seven Hills Running 8.43.07 13 juni 2009
6 Wouter Heinrich AKU 8:45.31 9 juli 2010
7 Brian Kamstra AAC 61 8:45.65 27 augustus 2010
8 Wesley Pauel AVA 81 8.47.28 8 juni 2007
9 Bob Te lindert AV Argo 8:47.82 10 juli 2015
10 Jarreau Suijkerbuijk THOR 8:50.36 2 juni 2017

3000 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Bart van Nunen AV Passaat 8:29.87 30 augustus 2013
2 Luuk Maas Tilburg Road Runners 8:30.68 12 mei 2017
3 Maikel Peeman MSV en AV Flakkee 8:33.37 12 mei 2017
4 Jorit van Malsen Atverni 8.36.01 8 juni 2007
5 Bram Kielman AV Heerenveen 8:39.10 29 mei 2015
6 Daan Reintjes AV De Liemers 8:40.52 10 augustus 2012
7 Tommy Staal AV '56 8:42.88 4 mei 2012
8 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 8:43.11 12 augustus 2016
9 Messaoud Dardouri AV Atverni 8:43.30 9 augustus 2013
10 Edwin Sjerps SAV 8:44.58 15 juli 2016

3000 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jesper van der Wielen AV Cifla 7:58.56 11 juli 2014
2 Suguru Osako 8:02.11 11 juli 2014
3 Rob Detert Oude Weme AV 34 8.11.0H 18 juni 2004
4 Alwin Roovers ARV Achilles 8:13.15 10 juli 2015
5 Mahadi Abdi ali AV Unitas 8:15.56 11 augustus 2017
6 Yorben Ruiter PAC 8:15.96 11 augustus 2017
7 Joeri Wolf AV Cifla 8:16.81 10 juli 2015
8 Erik Negerman Phanos 8.18.0H 18 juni 2004
9 Edwin de Vries AV Castricum 8:18.91 14 augustus 2015
10 Mohamed Ali Mohamed Nijmegen Atletiek 8:19.85 11 juli 2014

3000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Roos Blokhuis AV Passaat 9:14.72 23 juni 2017
2 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer 9:42.62 10 juli 2015
3 Marlin van Hal Keien 9:43.74 9 juli 2010
4 Diane van Es PAC 9:46.10 30 mei 2014
5 Kristel van den Berg CAV Energie 9:51.31 9 mei 2014
6 Veerle Bakker AV Triathlon 9:55.35 9 mei 2014
7 Imana Truyers AVT Hechtel 9:58.60 28 mei 2010
8 Lisa Rooms 10:01.17 9 augustus 2013
9 Jasmijn Bakker AV Triathlon 10:02.70 11 juli 2014
10 Jessica Oosterloo AAC '61 10.04.43 8 juni 2007

3000 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maureen Koster AV '47 9:23.20 2 september 2011
2 Meseret Mebrhtom Phanos 9:23.65 2 juni 2017
3 Adrienne Herzog Fit 09.24.01 13 augustus 2004
4 Irene van Lieshout De Keien 9:25.88 10 augustus 2012
5 Imana Truyers 9:27.96 10 augustus 2012
6 Marlin van Hal De Keien 9:32.94 24 juni 2011
7 Veerle Bakker AV Triathlon 9:37.48 15 juli 2016
8 Julia van Velthoven Attila 9:44.71 4 mei 2012
9 Lesly van Miert Sprint 09.47.42 20 juni 2003
10 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 9:50.19 20 juni 2014

3000 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sifan Hassan Eindhoven Atletiek 8:41.61 9 augustus 2013
2 Maureen Koster Phanos 8:48.46 24 juni 2016
3 Sarah Lahti 8:50.97 24 juni 2016
4 Elizeba Cherono ARV Achilles 9:00.80 30 mei 2014
5 Barbara Maveau 9:04.18 3 mei 2013
6 Elizeba Cherono AV Achilles Top 9:12.71 30 augustus 2013
7 Marijke de Visser AV Phoenix 9:18.24 8 augustus 2014
8 Ilse Pol Running 2000 9.18.25 1 mei 2009
9 Doris Changejwo Kenia 9.18.45 13 augustus 2004
10 Miranda Boonstra Prins Hendrik 9.19.20 13 augustus 2004

3000m steeple - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Camiel Kruiswijk BAV 10.47.99 20 juli 2007
2 Jeroen Habers av de spartaan 11.02.79 20 juli 2007
3 Davey Kaak De Spartaan 11:03.51 25 mei 2012
4 Bjorn Vennema AAC 11.34.60 28 juli 2006
5 Rens Houwer AV Argo 11:42.10 30 augustus 2013
6 Marijn Wouters Statina 11.55.33 20 juli 2007
7 Rob van Limpt AV Haarlemmermeer 11:58.67 1 september 2017
8 Bram Koldenhof Statina 12.09.36 20 juli 2007
9 Huib ter Hart AV Attila 12:32.85 30 augustus 2013
10 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer 12:48.13 1 september 2017

3000m steeple - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joost Blokland AV Gouda 09.17.42 10 augustus 2001
2 Edwin de Wit Ac Duffel (Belgie) 09.26.57 21 juni 2002
3 Mels Lambregts THOR 9:50.97 11 juli 2014
4 Camiel Kruiswijk BAV 10.12.76 13 juni 2009
5 Joost Baardman Clytoneus 10:26.26 2 september 2011
6 Elmar Ruiter AV Heerenveen 10.32.71 13 juni 2009
7 Jelle Hanswijk Climax 10.44.67 28 juli 2006
8 Jeroen Bakker Hellas Utrecht 10:50.70 30 mei 2014
9 Ian Franssen AV Lopersgroep Deurne 10:51.62 1 september 2017
10 Jasper Smits Pijnenburg 11:07.84 2 september 2011

3000m steeple - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ramses Bekkenk Leiden Atletiek 8.52.68 22 juni 2001
2 Iain Murdoch Hylas 9:09.97 25 mei 2012
3 Godfrey Ramokone Haarlem 9.13.49 20 juli 2007
4 Gijs Jacobs HAC 9:15.55 30 augustus 2013
5 Casper Dirks Argo 9.17.18 3 juli 1998
6 Stephan Kreykamp A.V. de Keien 9.26.20 10 augustus 2001
7 Michel van der Klein PAC 9.30.54 28 juli 2006
8 Rob Hoevenaars De Keien 9.32.68 24 mei 2002
9 Raymon van den Berg Prins Hendrik 9.34.20 24 mei 2002
10 Jaap Witte Texel 9:35.92 25 mei 2012

3000m steeple - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Veerle Bakker AV Triathlon 10:40.94 29 april 2016
2 Anniek Hijlkema Atverni 12.14.00 27 juni 2008
3 Jorine Lokkerbol Climax 13.08.09 27 juni 2008

3000m steeple - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Helen Hofstede Atverni 10:20.98 2 september 2011
2 Eva Janssen GAC (Gooise) 10.22.33 10 augustus 2001
3 Christine Bosch GAC Hilversum 10:50.54 13 juli 2012
4 Kristel van Den berg CAV Energie 11:06.11 29 april 2016
5 Martien Schaub Phanos 11.48.99 10 augustus 2007
6 Laura Huijbregts Asterix 11.53.83 28 mei 2010
7 Marlies Jongerius Rotterdam Atletiek 11.56.87 10 augustus 2007
8 Hilde Poolen Uros 12.01.61 10 augustus 2001
9 Marjolein Secreve Phoenix 12.08.56 27 juni 2008
10 Linda Hulsbeek Climax 12:27.60 28 mei 2010

5000 meter - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Stan Niesten DEM 14:55.85 30 augustus 2013
2 Bram Anderiessen AKU 14:57.64 2 september 2016
3 Casper van der Putten 15:34.76 31 augustus 2012
4 Wesley Pauel TDR 15.37.94 7 september 2007
5 Mark te Brake AVA '70 15:47.91 31 augustus 2012
6 Illian Martens AV Cifla 15:50.21 2 september 2016
7 Job Ijtsma HAC '63 15:53.79 1 september 2017
8 Mels Lambregts THOR 15:55.85 30 augustus 2013
9 Bob Te lindert AV Argo 16:02.43 4 september 2015
10 Benjamin Schurink AV Cifla 16:08.29 2 september 2016

5000 meter - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Stan Niesten DEM 14:26.57 29 augustus 2014
2 Joost van den Ende Seven Hills Running Team 14.44.02 7 september 2007
3 Jesper van der Wielen Nijmegen 14.50.12 18 juni 2010
4 Mudesir Awal aman AV Argo 15:00.02 1 september 2017
5 Mahadi Abdi ali AV Unitas 15:01.86 29 augustus 2014
6 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 15:06.94 30 augustus 2013
7 Maikel Peeman MSV en AV Flakkee 15:09.00 1 september 2017
8 Pim Gouw Zuidwal 15.15.35 14 mei 2004
9 Abdi Hassan AV Cifla 15:17.22 1 september 2017
10 Gerwin van den Hurk Prins Hendrik 15.21.07 28 mei 2004

5000 meter - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Vincent Kiprop Kenia 13.33.11 30 mei 2008
2 Frank Futselaar AV De Liemers 14:01.13 1 september 2017
3 Stan Rijken Prins Hendrik 14.07.98 10 augustus 2001
4 Ruud van den Oetelaar PSV 14.15.26 10 augustus 2001
5 Jurjen Polderman AV Clytoneus 14:15.85 29 augustus 2014
6 Jeroen Broekzitter Hellas 14.18.30 6 augustus 1999
7 Mark Nouws THOR 14:19.02 29 augustus 2014
8 Remco Kortenoeven Prins Hendrik 14.19.05 10 augustus 2001
9 Wim Borms SPBO (Belgie) 14.26.25 10 augustus 2001
10 Jeroen van Damme Achilles 14.27.46 19 mei 2000

5000 meter - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Simone Gouw Zuidwal 17.42.72 14 mei 2004
2 Kayla Smith Leiden Atletiek 18:09.59 2 september 2016
3 Wendy Mullink Argo 18.17.52 18 juli 2003
4 Lotte Veldhoen CAV Energie 18:18.39 1 september 2017
5 Sanne Van gils Spado 18:44.74 29 augustus 2014
6 An Lenders Venray Regio 18.51.59 29 juni 2007
7 Ineke van der Kaaij Nijkerk 21.12.15 27 april 2007
8 Hanneke Poelman VAV 21.36.24 1 juli 2005
9 Elise Kato AV Gouda 22.39.74 5 mei 2006
10 Sophie Reekers AV Gouda 25.12.74 5 mei 2006

5000 meter - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Lisan Duijvestijn AV Olympus '70 17:05.45 2 september 2016
2 Josien Scheepens KAV Holland 17:39.19 2 september 2016
3 Andrea Deelstra Athlon 17.41.52 14 mei 2004
4 Linda Alzate ramirez ARV Ilion 17:44.34 1 september 2017
5 Nikki Fairley PK 18.07.61 12 augustus 2005
6 Mariska Poel DEM 18:12.58 1 september 2017
7 Kimba ten Kampe Daventria 1906 18.34.11 20 juli 2007
8 Marjolein Frietman Phoenix 18.46.73 22 mei 2009
9 Josien Aarntzen Atletico 73 18.48.41 5 mei 2006
10 Simone Gouw U-track 18.53.58 7 juli 2006

5000 meter - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Lornah Kiplagat Hylas 14.51.95 21 juni 2002
2 Jane Kiptoo Phanos 15.19.71 21 juni 2002
3 Anja Smolders Duffel AC (Belgie) 15.39.37 10 augustus 2001
4 Linah Cheruiyot Hylas 15.44.54 22 juni 2001
5 Ilse Pol Running 2000 15.53.26 22 mei 2009
6 Vivian Ruyters P.H.Vught 15.55.37 20 juli 2001
7 Andrea Deelstra AV Heerenveen 16:06.88 1 september 2017
8 Erika van de Bilt Leiden Atletiek 16.07.01 20 juli 2001
9 Jill Holterman AV Zaanland 16:10.88 31 augustus 2012
10 Lotte Krause AKU 16:16.83 1 september 2017

100m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Angel Agwazie 14.15 +1.9 2 juni 2017
2 Maayke Tjin-A-Lim AV Sparta 14.23 0.84 14 juni 2013
3 Marijke Esselink AV Archeus 14.33 +0.3 8 mei 2015
4 Janneke van Raan AV Daventria 1906 14.57 +1.2 24 juni 2011
5 Justine Coquyt 14.62 +1.9 2 juni 2017
6 Aimee Lovers 14.64 0.76 14 juni 2013
7 Rosina Hodde Parthenon 14.76 +0.2 14 mei 1999
8 Hannah Sturme KSV Kevelaer 14.81 1 juli 2005
9 Suzanne de Sevrein Jacquet Isala 96 14.87 +1.3 5 mei 2006
10 Tamara Bos Prins Hendrik 14.88 0.76 14 juni 2013

100m horden - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Suzanne de Sevrein Jacquet Isala 96 14.75 +0.7 2 mei 2008
1 Femke Pluim AV Gouda 14.75 +0.7 4 mei 2012
3 Marijke Esselink AVA '70 14.81 +0.2 1 september 2017
4 Maureen Rots PEC 1910 14.77 +0.7 12 augustus 2011
5 Devrah Leerdam U-Track 14.87 -0.2 8 mei 2015
6 Anouk Vetter AAC 14.98 -1.4 6 mei 2011
7 Babs Egbers AV 34 15.13 -0.2 27 april 2007
8 Nancy van Petersen AV 34 15.22 -0.9 30 juli 2010
9 Helen van Rossum AKU 15.23 -0.1 9 juli 2010
10 Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 15.34 +1.3 28 mei 2010

100m horden - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Suzanne Williams Groningen Atletiek 13.76 0.84 14 juni 2013
2 Nicole Kroonenburg Phanos 13.79 0.84 14 juni 2013
3 Ilja Voltman Atletico '73 13.83 -0.1 13 augustus 1999
4 Femke van der Meij Suomi 14.09 -1.4 6 mei 2011
5 Tamara Bos Prins Hendrik 14.10 +0.7 24 juni 2016
5 Susan Coltman Canada 14.10 +0.7 1 mei 2009
7 Laura Molenaar AV Gouda 14.13 +0.7 4 mei 2012
8 Sharona Bakker Suomi 14.21 -0.2 27 april 2007
9 Yvonne Wisse Spartaan 14.33 0.0 10 september 2004
10 Remona Fransen De Spartaan 14.74 +1.2 7 augustus 2009

110m horden - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Felix Bruckmann ICSV ICEVLAER 14.32 0.0 1 juli 2005
2 Rogier Ummels Atverni 14.39 +0.2 19 juni 1998
3 Tim Dekker Gouda 14.46 +1.1 28 mei 2010
4 Rik Taam AV Zaanland 14.48 -0.3 29 augustus 2014
4 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 14.48 +1.4 1 september 2001
6 Erik Leeflang Zuidwal 14.55 5 mei 2006
7 Delano Wouterse PAC 14.63 +1.3 9 juli 2010
8 David Staat 14.65 -0.1 9 mei 2014
8 Robin Oenema PEC 1910 14.65 +0.1 8 augustus 2008
10 Stijn van Opstal Prins Hendrik 14.70 13 juni 2009

110m horden - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jules de Bont Phanos 14.30 -1.40 14 juni 2013
2 Job Beintema AV Trias 14.32 -1.40 14 juni 2013
3 Rene Mahlmann 14.36 -1.7 15 juni 2012
4 Sander Koops EAC De Sperwers 14.41 +0.4 1 september 2017
5 Bas Markies AV 34 14.58 +1.0 15 augustus 2003
6 Wicher Nijkamp Spado 14.62 -2.2 6 mei 2011
7 Rik Taam AV Zaanland 14.70 -0.4 8 mei 2015
8 Jord Buiting Holland 14.82 +1.6 28 mei 2010
9 Koen Smet Phanos 14.84 +1.5 27 augustus 2010
10 Pelle Rietveld Iliion 14.85 ? 31 augustus 2003

110m horden - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Koen Smet Phanos 13.70 +2.0 3 mei 2013
2 Marcel van der Westen AAC 13.82 +0.5 18 juni 2004
3 Kyle vander Kuyp AUS 14.01 +0.5 18 juni 2004
4 Justin Linay NED 14.29 +0.5 18 juni 2004
5 Ruben Essajas PAC 14.41 +4.1 27 juni 2008
6 Thomas Kortbeek Prins Hendrik 14.45 0.0 10 september 2004
7 Paul Groen GAC Hilversum 14.65 -1.7 29 augustus 2014
8 Gaard van Vugt AV NEA-Volharding 14.68 -0.60 14 juni 2013
9 Reinier Bouma Heerenveen 14.74 0.0 30 juli 2010
10 Jonathan Pengel Ilion 14.75 +0.3 7 september 2007

1 Engelse mijl - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Olaf Mesman PAC 4.39.33 20 juli 2007
2 Nick van Tol GAC Hilversum 4.43.28 20 juli 2007
3 Edwin Sjerps SAV 4:43.88 5 juli 2013
4 Robbin Schulenburg Rijssen 4.50.41 10 juli 2009
5 Arjo Koekoek HAC 63 4.56.22 18 juli 2008
6 Wesley van de Hanst Sparta 4.59.99 18 juli 2008
7 Niels Fliervoet Wijchen 5.00.98 10 juli 2009
8 Harm Dieterman 5:01.96 5 juli 2013
9 Bram Koldenhob Statina 5.05.44 18 juli 2008
10 Yannick Boerop Aalsmeer 5.09.24 20 juli 2007

1 Engelse mijl - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Martin Lunenborg Sperwers 4.35.00 10 juli 2009
2 Mark te Brake AVA '70 4:39.05 5 juli 2013
3 Leon van Hanersveld Nijkerk 4.41.48 20 juli 2007
4 Camiel Kruiswijk BAV 4.42.55 10 juli 2009
5 Joost Hummelink Nijmegen 4.42.78 18 juli 2008
6 Sander van Alphen Phoenix 4.49.80 10 juli 2009
7 Remi van Balen Hellas 4.51.31 10 juli 2009
8 Thierry van Benthem Phoenix 4.55.07 10 juli 2009
9 Tim Vrijenhoek Reeuwijk 4.55.38 18 juli 2008
10 Joerie Gennisse Phoenix 5.17.27 10 juli 2009

1 Engelse mijl - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 David Hemstede Atletico 73 4.19.68 20 juli 2007
2 Mark Leeman Phoenix 4.25.54 20 juli 2007
3 Bernard te Boekhorst Phoenix 4.26.00 18 juli 2008
4 Jesse Kayser Phoenix 4.28.16 20 juli 2007
5 Floris Willeboordse ADSV Dynamica 4:28.38 5 juli 2013
6 Jorit van Malsen Hellas 4.28.65 10 juli 2009
7 Mathias Meijer Climax 4.30.83 10 juli 2009
8 Jelle Kemper Prins Hendrik 4.30.87 18 juli 2008
9 Tom Bellord Hylas 4.35.86 20 juli 2007
10 Jelle Kok Phanos 4.36.37 20 juli 2007

1 Engelse mijl - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marjon van der Wansem LADB 5.16.92 20 juli 2007
2 Leonie Glazenborg SV Veendam Atletiek 5:19.07 5 juli 2013
3 Britt Mosselman SAV 5:25.56 5 juli 2013
4 Denise van den Dungen Sparta 6.44.06 18 juli 2008

1 Engelse mijl - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jeanine van de Klashorst U-Track 5.25.04 10 juli 2009

1 Engelse mijl - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Christine Bosch GAC 5.12.22 20 juli 2007
2 Nikki Fairley PK 5.18.48 18 juli 2008
3 Marlien de Beek LADB 5.19.54 20 juli 2007
4 Eileen Groenland AV Trias 5:31.83 5 juli 2013
5 Dorien van der Schot Phoenix 5.33.22 18 juli 2008
6 Karin Gorter Kronos 5.35.47 10 juli 2009
7 Lia Wijnberger Phoenix 5.38.45 10 juli 2009
8 Ester Eikendal Avantri 5.38.67 18 juli 2008
9 Renske Weeda Nijmegen Atletiek 5.39.77 18 juli 2008
10 Jolice van den Berg Haarlemmermeer 5.42.26 10 juli 2009

200m horden - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Delano Wouterse PAC 25.30 +1.3 10 juli 2009
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion 25.79 -0.2 12 augustus 2016
3 Bram Elevelt AV Generaal Michaelis 25.84 -0.20 9 augustus 2013
4 Robin Koops Hellas 26.59 20 juli 2007
5 Joep van Es Prins Hendrik 26.86 -0.5 14 augustus 2015
6 Daan Hoogers AV Sprint 27.71 +1.6 11 augustus 2017
7 Jarno de Groot AV Flevo Delta 27.90 -0.2 12 augustus 2016
8 Luc Orbons AV Phoenix 27.97 -0.5 14 augustus 2015
9 Paul van der Gragt Hylas 28.12 +0.6 28 juli 2006
10 Stefan Pol U-Track 28.60 +1.6 11 augustus 2017
10 Rafael v d Steen Phoenix 28.60 +1.5 28 juli 2006

200m horden - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Marius Kranendonk AAC 24.38 +1.5 28 juli 2006
2 Sander Koops EAC De Sperwers 25.35 +1.1 11 augustus 2017
3 Scott Boon AV Flevo Delta 25.92 +1.1 11 augustus 2017
4 Bart Cortjens Startbaan 25.93 +1.5 28 juli 2006
5 Bram Elevelt NSAV 't Haasje 25.96 -0.4 14 augustus 2015
6 Justin Kraaijenbrink AV '47 26.61 -0.4 14 augustus 2015
7 Bodo Verberkt Clytoneus 26.94 +2.1 10 juli 2009
8 Rens van Dijk Altis 27.09 +2.1 10 juli 2009
9 Jeroen Schmitz Ilion 27.12 +0.6 28 juli 2006
10 Matthias Weide GAC Hilversum 27.14 +1.5 28 juli 2006

200m horden - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Vincent Kerssies SISU 23.61 20 juli 2007
2 Jesper Arts AV Lopersgroep Deurne 24.11 +0.7 12 augustus 2016
3 Daniel Franken AV 34 24.44 18 juli 2008
4 Maarten Nabbe Prins Hendrik 24.54 +1.1 11 augustus 2017
5 Justin Francois Groene Ster 24.57 22 juli 2005
6 Tim van Ommen Hellas 24.74 18 juli 2008
7 Erik Leeflang AV Zuidwal 24.79 -0.7 8 augustus 2014
8 Martijn Meijer Prins Hendrik 24.80 +1.1 11 augustus 2017
9 Jelle Heisen Clytoneus 25.02 22 juli 2005
10 Siert Jan Vos Attila 25.05 22 juli 2005

200m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joyce Schumacher AV Flevo Delta 29.38 -0.5 12 augustus 2016
2 Anouk Oosterhuis Zuidwal 29.39 +3.1 10 juli 2009
3 Marijke Esselink AV Archeus 29.44 -0.5 12 augustus 2016
4 Femke Frijters DJA 30.11 -0.5 11 augustus 2017
5 Nicky Lam Phanos 30.23 20 juli 2007
6 Britta de Haan AV Clytoneus 30.29 +0.1 14 augustus 2015
7 Marijke Esselink AV Archeus 30.38 0.10 9 augustus 2013
8 Janke Strijp AV 1923 30.46 +0.1 14 augustus 2015
9 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 30.65 0.00 9 augustus 2013
10 Anneloes de Roo Isala '96 30.77 +0.1 10 augustus 2012

200m horden - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Inge Drost ARV Ilion 28.41 +0.1 14 augustus 2015
2 Susanne Dekkers AV 34 29.08 28 juli 2006
3 Anneloes de Roo Isala '96 29.29 0.10 9 augustus 2013
4 Marijke Esselink AVA '70 29.81 -0.5 11 augustus 2017
5 Lonneke Derrius De Spartaan 31.36 28 juli 2006
6 Graciella Woutersen Continental Sport 31.42 28 juli 2006
7 Amelie Blankenzee GAC Hilversum 32.25 28 juli 2006
8 Zyna van De poel De Spartaan 32.87 +0.1 14 augustus 2015
9 Elselieke Hermes Prins Hendrik 33.48 28 juli 2006
10 Anne Baar GAC Gemert 33.99 18 juli 2008

200m horden - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sanne Verstegen Spark 29.05 28 juli 2006
2 Noortje Rijken AV Wijchen 29.18 0.10 9 augustus 2013
3 Nina Mulder AV Atverni 29.26 -0.2 8 augustus 2014
4 Nina Mulder Fit 29.67 10 juli 2009
5 Rianne Weltak PAC 29.74 18 juli 2008
6 Graciella Woutersen Atverni 29.76 +0.1 10 augustus 2012
7 Annelies Laan WAV Tartletos 29.89 -0.2 8 augustus 2014
8 Annemarie de Mooij Leiden Atletiek 29.96 0.10 9 augustus 2013
9 Femke van Loendersloot Wijchen 30.00 28 juli 2006
10 Mirte List GAC Hilversum 30.04 28 juli 2006

400m horden - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ezra Verboom AV Haarlemmermeer 54.51 23 juni 2017
2 Wesley Zschoettche Zaanland 54.75 18 juni 2010
3 David Holm Calgary Warriors Track Club 55.98 1 augustus 2003
4 Tarik Bayoumi AAC 56.01 27 mei 2011
5 Jarno Boutkan Typhoon 56.11 9 juni 2006
6 Nick Smidt AAC '61 56.13 20 juni 2014
7 Thomas Potma Energie 56.43 25 mei 2012
8 Rens van der Schaaf VAV 56.98 20 juni 2014
9 Jeroen Reijman Leiden Atletiek 57.23 29 mei 2015
10 Tim Bluekens Climax 57.30 13 juli 2012

400m horden - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Nick Smidt AAC '61 52.13 15 juli 2016
2 Jesper Arts Deurne 54.53 7 mei 2010
3 Tarik Bayoumi AAC 55.01 24 mei 2013
4 Arend-Jan Spierenburg Kronos 55.70 20 juni 2014
5 Stef van der Schaaf VAV 56.01 18 juni 2010
6 Igor Brink Daventria 1906 56.37 9 juni 2006
7 Steven Nuytinck AV 56 56.38 7 mei 2010
8 Bram van Hastenberg U-Track 56.41 12 mei 2017
9 Geert Geytenbeek Pijnenburg 56.47 17 juni 2005
10 Luuc Overeem GAC Hilversum 57.18 8 juni 2007

400m horden - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Thomas Kortbeek Prins Hendrik 51.00 19 juli 2002
2 Quinten Stern SISU 52.21 18 juni 2004
3 Gerben van den Hout Hellas 52.34 24 juli 1998
4 Guido Klinkhamer Hellas 52.49 21 juli 2000
5 Jesper Arts AV Lopersgroep Deurne 52.63 29 mei 2015
6 Yuri Peles Israel 52.68 10 augustus 2007
7 Martijn Meijer Prins Hendrik 53.29 12 mei 2017
8 Eelco Veldhuyzen Clytoneus 53.53 1 augustus 2003
9 Stef van der Schaaf VAV 53.57 23 juni 2017
10 Remco Mettes Hollandia 53.74 15 juli 2011

400m horden - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Eva Nijdam Scorpio 1:04.53 11 mei 2018
2 Eline Dalderop GAC Hilversum 1:04.74 11 mei 2018
3 Marijke Esselink AV Archeus 1:05.55 10 juli 2015
4 Kim Boon Hellas 1:05.85 27 mei 2011
5 Rachel Rozenkamp Rijssen 66.00 4 september 2009
6 Emma Dekker AV Olympus '70 1:06.04 10 juli 2015
7 Rebecca Rijken Zaanland 1:06.27 18 juni 2010
8 Roxanne Martin Pallas 67 66.30 18 juni 2004
9 Tinka Offereins Startbaan 1:06.86 18 juni 2010
10 Monique Den Ouden Typhoon 67.08 13 augustus 2004

400m horden - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Roxanne Martin 't Haasje 63.42 17 juni 2005
2 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 1:03.50 20 juni 2014
3 Rebecca Rijken AV Zaanland 1:04.80 15 juli 2011
4 Bianca Baak Phanos 1:04.81 27 mei 2011
5 Helen van Rossum AKU 1:04.88 27 mei 2011
6 Nikki Klarenbeek AV Pijnenburg 1:05.10 20 juni 2014
7 Lonneke Derriks Spartaan 65.17 9 juni 2006
8 Marcia de Korte Rotterdam Atletiek 65.19 20 juni 2003
9 Feline Molenaar Avantri 1:05.76 12 mei 2017
10 Marlieke Husslage Sprint 65.98 17 juni 2005

400m horden - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Juanee Pekelharing Zuid-Afrika 59.18 18 juni 2004
2 Lisanne Drost AV Athlos 1:01.78 29 april 2016
3 Sanne Verstegen Rotterdam Atletiek 61.96 10 augustus 2007
4 Tamara Ruben VAV 62.05 19 juli 2002
5 Agnes Elling Startbaan 62.18 24 juli 1998
5 Arlette Broeders Attila 62.18 18 juni 2004
7 Rebecca Rijken Phanos 1:02.30 23 juni 2017
8 Esther Goossens AV 34 62.33 13 augustus 2004
9 Marije Doddema AKU 1:02.94 10 juli 2015
10 Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 1:02.98 20 juni 2014
10 Nina Mulder AV Atverni 1:02.98 10 juli 2015

verspringen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sergio van der Meide PAC 6.74 +2.5 12 augustus 2016
2 Stefan de Vries Altis 6.58 0.0 22 mei 2009
3 Rody de Wolff AV Heerenveen 6.50 +0.0 11 juli 2014
4 Shaquille Brahm U-Track 6.47 0.00 30 augustus 2013
5 Alexander Soethout DEM 6.46 +0.1 4 september 2015
6 Danny Groot Edam 6.45 12 augustus 2005
7 Elgin Herfst PAC 6.44 +0.7 7 juli 2006
8 Joerie Stieglis Phanos 6.41 +0.3 8 juni 2007
9 Robin Koops Hellas 6.35 -0.3 29 juni 2007
10 Eldert Wijkstra AV '55 6.34 19 augustus 2000
10 Robin Chan Wesel TV (D) 6.34 +0.4 7 augustus 2009

verspringen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Loic Wondel Rotterdam Atletiek 7.02 +0.8 12 mei 2017
2 Stefan de Vries Altis 6.91 +1.4 9 juli 2010
3 Martin de Groot KAV Holland 6.86 19 augustus 2000
4 Robbert Bal Haag Atletiek 6.83 1 augustus 2003
5 Marius Kranendonk AAC 6.74 +0.5 8 september 2006
6 Tim Dekker AV Gouda 6.65 0.0 6 mei 2011
7 Bas Markies AV 34 6.61 15 augustus 2003
8 Bart Cortjens Startbaan 6.59 +0.1 28 juli 2006
9 Thomas Hartman Clytoneus 6.58 +1.0 27 augustus 2010
9 Rodney Hoogterp AV Impala 6.58 +0.0 8 mei 2015

verspringen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Eugnetious Gansah PAC 7.14 9 augustus 2002
2 Jarno Beuving Climax 7.10 +1.1 27 augustus 2010
3 Jurgen Cools Attila 7.09 1 juni 2001
4 Sander Schutjes Valkenswaard 7.05 +0.1 30 juli 2010
5 Rick Wassenaar de Spartaan 7.03 19 juli 2002
6 Aron Nijs Maastricht 7.00 20 juni 2003
7 Paul Groen GAC Hilversum 6.97 +1.8 23 juni 2017
8 Jelle van Kesteren Sprint 6.91 0.0 30 mei 2008
8 Marius Kranendonk Hellas Utrecht 6.91 +0.7 12 mei 2017
10 Thijs Ros Clytoneus 6.90 20 juni 2003
10 Vincent Bergman Ilion 6.90 23 mei 2003

verspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Rosemarie Beukhof Daventria 1906 5.68 +0.9 20 juli 2007
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5.57 +1.4 20 mei 2016
3 Gabriella Dwomoh Ilion 5.52 0.0 24 juni 2011
4 Anouk Vetter AAC 5.44 +1.3 27 augustus 2010
5 Simone Verheij Ciko 66 5.43 +0.8 28 mei 2004
6 Anouk Oosterhuis Zuidwal 5.36 +1.9 10 juli 2009
6 Lianne van Krieken Typhoon 5.36 0.0 10 augustus 2012
8 Emma Oosterwegel AV Daventria 1906 5.35 +2.1 29 mei 2015
9 Nicky Lam Phanos 5.34 +1.6 29 juni 2007
9 Marijke Esselink AV Archeus 5.34 +0.0 8 mei 2015
9 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5.34 +1.6 2 september 2016

verspringen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Tara Yoro AV 1923 5.73 +0.4 15 juli 2016
2 Yvonne Wisse AAC 5.60 10 augustus 2001
3 Natalie Puper AV Atverni 5.59 +0.2 23 juni 2017
4 Merel Gosens Hellas 5.56 20 juli 2001
5 Esmee Kamphuis PEC 1910 5.51 10 augustus 2001
5 Lianne van Krieken Prins Hendrik 5.51 -0.1 15 juli 2016
7 Iris van Daalen PAC 5.45 +0.8 27 mei 2011
8 Sophie Klumper Phanos 5.42 +1.6 20 juni 2014
9 Linda van de Lagemaat Pallas 67 5.36 0.0 8 augustus 2008
10 Noa Dhore AAC '61 5.35 +1.2 2 september 2016

verspringen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Karin melis Mey 6.39 +0.3 24 juni 2016
2 Susan Coltman Canada 5.88 1 mei 2009
3 Femke Klop AV Weert 5.81 0.0 24 juni 2011
4 Gabriëlla Dwomoh ARV Ilion 5.79 +1.9 19 juni 2015
5 Mirjam Boxhoorn Holland 5.62 22 juni 2001
6 Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 5.58 +1.7 23 juni 2017
7 Esther van der Pol Phoenix 5.57 17 juni 2005
7 Julia Talakua ARV Ilion 5.57 +0.0 10 juli 2015
9 Wilma Zwart AV 40 5.54 22 juli 2005
9 Gejanne Lussenburg Isala '96 5.54 +0.2 30 mei 2014
9 Lieke van Den brink AC TION 5.54 +0.2 15 juli 2016

hinkstapspringen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Patrick Cronie Passaat 13.31 12 augustus 2005
2 Gerben Klein THOR 13.21 +0.9 28 mei 2004
3 Erwin Slokker Zuidwal 13.02 5 mei 2006
4 Robin Coops Hellas 12.85 5 mei 2006
5 Bren Simon Meijer NEA-Volharding 12.74 0.0 9 juli 2010
5 Roland van Zuilen AV Gouda 12.74 5 mei 2006
7 Pascal van Balen Hellas 12.67 5 mei 2006
8 Julian Record AV 1923 12.37 +0.0 10 juli 2015
9 Sergio van der Meide PAC 12.36 +0.0 14 augustus 2015
10 Brett Duff AV Sparta 12.34 +0.7 12 mei 2017

hinkstapspringen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Wik Breure Pijnenburg 13.71 +1.9 9 juli 2010
1 Hent van Schoten AV Oss '78 13.71 +2.5 12 augustus 2016
3 Alexander Soethout DEM 13.59 -1.6 2 juni 2017
4 Joshua Record AV 1923 13.27 +1.2 20 juni 2014
5 Trystan de Weerdt AAV '36 13.22 +0.0 11 juli 2014
6 Jelle van der Zon De Spartaan 13.10 +0.0 8 augustus 2014
7 Joshua Record 13.03 1.30 14 juni 2013
8 Alwin Papegaaij AV Isala 96 12.92 31 augustus 2003
9 Rienk Kan AV Heerenveen 12.77 0.0 4 mei 2012
10 Twan Evers AV Wijchen 12.74 0.2 24 mei 2013

hinkstapspringen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Fabian Florant Haag Atletiek 15.48 +2.2 8 augustus 2008
2 Lova Borisnko Israel 14.79 -0.9 10 augustus 2007
3 Sander Hage Sprint 14.53 0.0 8 juni 2007
4 Marius Kranendonk AAC 14.34 +1.5 20 juni 2014
5 Remco Aubert PAC 14.26 +0.6 9 juli 2010
5 Joshua Record AV 1923 14.26 +1.3 23 juni 2017
7 Erwin Slokker GAC Hilversum 14.02 +0.7 4 mei 2012
8 Tijmen Meijer NEA-Volharding 13.92 +1.6 9 juli 2010
9 Lennart Teunissen Altis 13.83 +1.0 30 mei 2014
10 Jörgen van der Wardt Phanos 13.76 +0.0 14 augustus 2015

hinkstapspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Edikan Ekpo Haag Atletiek 11.36 +0.0 23 juni 2017
2 Nikki Boon AV Flevo Delta 10.79 +1.2 23 juni 2017
3 Britta de Haan AV Clytoneus 11.12 +0.0 14 augustus 2015
4 Kellynsia Leerdam U-Track 10.99 +0.7 1 september 2017
5 Sanne Korteland Passaat 10.83 12 augustus 2005
6 Amina Schellekens Phanos 10.46 -0.1 23 juni 2017
7 Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 10.75 -0.8 10 augustus 2007
8 Manon Haakman Lycurgus 10.69 6 mei 2011
9 Judeska Sheppard Rotterdam Atletiek 10.66 +0.0 10 juli 2015
10 Jip Mukanay AKU 10.59 0.0 28 mei 2010

hinkstapspringen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Daniëlle Spek AV '34 11.19 +0.1 11 augustus 2017
2 Marije Langen AAC 61 10.97 12 augustus 2005
3 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 10.85 13 augustus 2004
4 Natalie Puper AV Statina 10.81 +1.9 29 april 2016
5 Arlyn Haveman AAC 10.54 +0.0 10 juli 2015
6 Laura Molenaar AV Gouda 10.51 12 augustus 2005
7 Liset Olijve Attila 10.44 7 augustus 2009
8 Laura Mulder Hellas 10.38 +0.3 10 augustus 2012
9 Tessa Bos AAC 10.21 0.0 8 juni 2007
10 Hanna Knotnerus AV Feniks 10.16 +0.6 19 juni 2015

hinkstapspringen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Julia Talakua ARV Ilion 12.66 +0.0 10 juli 2015
2 Tamara Middelburg ARV Ilion 12.45 +1.4 20 juni 2014
3 Patricia Krolis Rotterdam Atletiek 12.08 +0.7 23 juni 2017
4 Wendy Visser Phanos 11.86 12 augustus 2011
5 Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 11.81 +1.3 24 juni 2011
6 Maureen Herremans AV Generaal Michaelis 11.40 +0.0 12 mei 2017
6 Louise Taatgen Groningen Atletiek 11.40 1.50 5 juli 2013
8 Daphne Stol Phanos 11.38 +0.0 8 augustus 2014
9 Liset Olijve Prins Hendrik 11.37 +0.5 4 mei 2012
10 Juliane Klemp 't Haasje 11.34 1 september 2001

hoogspringen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Roland van Zuilen AV Gouda 1.95 27 juni 2008
2 Tim Dekker Gouda 1.92 27 augustus 2010
3 Joseph Kent Trafforo 1.90 4 september 2009
3 Rody de Wolff AV Heerenveen 1.90 3 mei 2013
3 Dion van Kessel Typhoon 1.90 14 juni 2013
6 Jelle Schijfsma AV Startbaan 1.80 23 juni 2017
7 Binne Brok AV Tempo 1.60 11 mei 2018
8 Emiel Breken AV Scheldesport 1.50 11 mei 2018
9 Inan Erkal AV Pijnenburg 1.85 15 mei 1998
9 Hidde ter Woord AV Daventria 1906 1.85 10 augustus 2012
9 Niek Pluijmert Clytoneus 1.85 1 september 2001
9 Rens van Dijk Altis 1.85 7 september 2007
9 Mark van Wijgerden Oss-VOLO 1.85 30 juli 2010
9 Wesley Zschoettche Zaanland 1.85 18 juni 2010
9 Daniel Leyba Haag Atletiek 1.85 28 mei 2010

hoogspringen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Robert Bervoets De Keien 1.95 10 augustus 2012
2 Mathijs van Gageldonk Atledo 1.90 30 juli 2010
2 Martijn van Calker PEC 1910 1.90 17 mei 2007
2 Robbert Bal Haag Atletiek 1.90 13 augustus 2004
2 Erwin de Vor VAV 1.90 11 juli 2014
6 Bart Boonstra AV Statina 1.65 23 juni 2017
7 Olaf van De pavert GAC Hilversum 1.80 11 mei 2018
8 Simon Bliek Gouda 1.85 27 augustus 2010
8 Harald-Peter Bust Hellas 1.85 18 juni 2010
8 Hidde ter Woord AV Daventria 1906 1.85 3 mei 2013
8 Inan Erkal AV Pijnenburg 1.85 14 mei 1999
8 Joram Knigge AV 23 1.85 13 juni 2009
8 Martijn Rebel Hellas Utrecht 1.85 19 juni 2015
8 Tobias Bakx AC TION 1.85 10 juli 2015

hoogspringen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Wilbert Pennings Attila 2.10 1 september 2001
2 Niels Hanegraaf DJA 2.00 14 augustus 2015
3 Tiemo Klinkers Vitalis 1.97 20 juli 2007
3 Gerben Klein THOR 1.97 20 juli 2007
3 Joram Knigge AV '23 1.97 25 mei 2012
6 Tieme Klinkers AV Phoenix 1.90 23 juni 2017
7 Stefan Duistermaat Phanos 1.85 23 juni 2017
8 Martijn Rebel Hellas Utrecht 1.80 23 juni 2017
9 Imke Hanssen Hellas Utrecht 1.65 23 juni 2017
10 Peter Ruhrup 1.67 1 september 2017

hoogspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Joyce Huisman Phanos 1.65 9 juni 2006
1 Anna Uhlenbruck Weseler TV 1.65 30 juli 2010
1 Marijke Esselink AV Archeus 1.65 19 juni 2015
1 Ilse Kuijf AAV '36 1.65 19 juni 2015
5 Xanthe Buruma GAC Hilversum 1.35 11 mei 2018
5 Charlotte Kooiman GAC Hilversum 1.35 11 mei 2018
7 Noia Veenstra AV Fit 1.30 11 mei 2018
7 Merel Kanters GAC Hilversum 1.30 11 mei 2018
9 Sterre Blok AV Nijkerk 1.25 11 mei 2018
10 Iva Klein Baltink AV Daventria 1906 1.60 9 augustus 2013
10 Katja Slangewal Altis 1.60 31 augustus 2012
10 Susie Wittenbols CAV Energie 1.60 14 augustus 2015
10 Silke Peeters Eindhoven Atletiek 1.60 12 augustus 2016
10 Myrthe Kruit AV Flevo Delta 1.60 10 juli 2015

hoogspringen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Melissa de Haan AV '34 1.70 19 juni 2015
1 Lieke Muller Groningen Atletiek 1.70 3 mei 2013
1 Marije Langen AAC 61 1.70 12 augustus 2005
4 Inga Steggink AAV '36 1.55 23 juni 2017
5 Melanie Sanders Weseler TV 1.65 30 juli 2010
5 Joyce Huisman Phanos 1.65 29 augustus 2008
7 Anouk Kragtwijk Spartaan 1.60 17 mei 2007
7 Kristel van Es DOKEV 1.60 1 mei 2009
7 Elise Audier Spark 1.60 8 mei 2015
10 Sophie Klumper Phanos 1.55 9 mei 2014
10 Esther van Ham Atledo 1.55 24 juli 1998
10 Lise Smit AAC 1.55 17 mei 2007
10 Claudia Aernaudts Triathlon 1.55 7 mei 2010
10 Imke Hanssen Atletiek Maastricht 1.55 25 mei 2012

hoogspringen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Titia van Osch AAC 1.72 20 juli 2007
2 Joyce Huisman Phanos 1.70 28 mei 2010
2 Susan Coltman AAC 61 1.70 17 mei 2007
2 Marloes Stroopers-Lammerts Attila 1.70 21 juni 2002
2 Yvonne Wisse AAC 1.70 21 juni 2002
2 Marlies van Haaren Hellas Utrecht 1.70 2 september 2016
7 Imke Hanssen Hellas Utrecht 1.62 1 september 2017
8 Merel de Sain EAC De Sperwers 1.37 1 september 2017
8 Jill de Gier AV Phoenix 1.37 1 september 2017
10 Eline Bardoel AV Fit 1.50 11 mei 2018

polsstokhoogspringen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Jorn Bakker Ilion 4.40 14 mei 2004
2 Joel de Water Ilion 4.10 5 mei 2006
2 Yanick Slikboer Parthenon 4.10 10 september 2004
2 Kevin van der Eijk Startbaan 4.10 29 augustus 2008
5 Rik Leeuwen Parthenon 4.01 1 juli 2005
6 Hilbrand Wouters AV Triathlon 4.00 20 juni 2014
6 Derk Jan van de Boogert Energie 4.00 18 juli 2003
6 Frits Sinnige SAV 4.00 7 augustus 1998
6 Vincent Bergman Ilion 4.00 7 augustus 1998
6 Nils Mulder Haag Atletiek 4.00 15 augustus 2003
6 Menno Vloon Lycurgus 4.00 7 mei 2010

polsstokhoogspringen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 William Frachon France 4.80 19 juli 2002
2 Rutger Koppelaar Unitas 4.70 6 mei 2011
3 Pelle Rietveld Ilion 4.60 18 juni 2004
4 Rein Reinsma AV Horror 4.40 5 juli 2013
4 Sander de Rijke Ilion 4.40 10 september 2004
4 Timo de Water Ilion 4.40 1 mei 2009
7 Dolf Zwaanswijk Haag Atletiek 4.20 6 augustus 1999
8 Jurriaan Wouters Hellas 4.00 6 mei 2011
8 Sam Kranse PAC 4.00 6 mei 2011
8 Rick Hollestelle Altis 4.00 2 juni 2017
8 Tim Dekker AV Gouda 4.00 4 mei 2012
8 Robert Hallbauer LAZ Rhede 4.00 9 augustus 2002
8 Ingmar Vos PAC Rotterdam 4.00 1 juli 2005
8 Bryan Hage Ilion 4.00 29 augustus 2008

polsstokhoogspringen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Nils Mulder Haag Atletiek 5.20 13 juli 2012
2 Pelle Rietveld Ilion 5.05 4 mei 2012
3 Timo de Water ARV Ilion 5.00 10 juli 2015
3 Cyriel Verberne Attila 5.00 27 april 2007
3 Eelco Sintnicolaas AV 34 5.00 27 april 2007
3 Wout van Wengerden Unitas 5.00 27 april 2007
3 Jorn Bakker Ilion 5.00 18 juni 2010
8 Rick Wassenaar de Spartaan 4.90 20 juli 2001
9 Sam Kranse PAC 4.80 10 juli 2015
9 Bryan Hage ARV Ilion 4.80 5 juli 2013

polsstokhoogspringen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Liesbet van Roie avz 3.50 3 juli 1998
2 Leonie Schilder Edam 3.43 9 september 2005
3 Janneke Oosterum GAC Hilversum 3.40 18 juni 2004
3 Marijke Valk Hercules 3.40 20 juli 2007
5 Vonne van Burg Prins Hendrik 3.20 24 juni 2011
5 Femke Klop Unitas 3.20 18 juni 2004
5 Joska Le Conte Fit 3.20 18 juni 2004
5 Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 3.20 1 mei 2009
9 M Sleumer AAC '61 3.10 13 augustus 1999
10 Isabel Janssen PAC 3.00 6 mei 2011
10 Margit Korporaal AV 34 3.00 18 juni 2010
10 Jenny Baar GAC Hilversum 3.00 5 mei 2006
10 Yvonne Blok Leiden Atletiek 3.00 14 mei 2004

polsstokhoogspringen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Brenda Baar GAC Hilversum 3.20 13 mei 2005
2 Joska le Conte Fit 3.10 13 mei 2005
3 Jonneke Boere AV Gouda 3.00 4 mei 2012
3 Yvonne Blok AAC 3.00 5 mei 2006
5 Kim Disco AV Gouda 2.90 7 augustus 1998
5 Lieke Ondersteyn Prins Hendrik 2.90 24 mei 2002
5 Jose Schoenmaker Lycurgus 2.90 8 juni 2007
8 Ineke Visser AV Heerenveen 2.80 13 juli 2012
8 Anja Bekema GAC Hilversum 2.80 2 juni 2017
10 Catherine Schuurman Fit 2.70 20 juli 2001

polsstokhoogspringen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Rianna Galiart Lycurgus 4.10 8 juni 2007
2 Sabine Verbeek Sparta 3.80 1 juli 2005
2 Yvette Caldenhove Haag Atletiek 3.80 29 augustus 2008
4 Jitske Spijker DEM 3.70 5 juli 2013
5 Isabel Janssen PAC 3.60 10 juli 2015
5 Christa van der Toorn FIT 3.60 18 juli 2003
5 Sandra van der Geer Ilion 3.60 18 juni 2004
8 Annemieke Dunnink AV Phoenix 3.50 24 mei 2013
9 Martien van Rossum Phanos 3.45 30 juli 2010
10 Melinde Boland Rotterdam Atletiek 3.40 11 augustus 2017
10 Melinde Boland Rotterdam Atletiek 3.40 11 augustus 2017
10 Jose Schoenmaker Lycurgus 3.40 18 juni 2010
10 Esther van den Pol Phoenix 3.40 22 juli 2005

kogelstoten - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Denzel Comenentia AAC 18.17 10 augustus 2012
2 Shaquille Emanuelson PAC 17.48 12 augustus 2016
3 Thieddy Kruithof Holland 16.92 8 augustus 2008
4 Patrick Cronie Passaat 16.80 5 mei 2006
5 Daan Schade AV Flevo Delta 16.16 11 mei 2018
6 Shaquille Bleecke Almere '81 15.83 5 juli 2013
7 Emiel Rigter Almere '81 15.72 30 augustus 2013
8 Rody de Wolff AV Heerenveen 15.52 11 juli 2014
9 Remco Goetheer Passaat 15.24 10 juli 2009
10 Maarten Persoon AAV '36 15.09 18 juni 2004

kogelstoten - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Denzel Comenentia AAC 16.48 9 augustus 2013
2 Patrick Cronie Passaat 16.03 10 augustus 2007
3 Dennis Hemelaar AAC 15.79 25 mei 2012
4 Maarten Persoon AAV 36 15.70 10 september 2004
5 Roland van Zuilen Gouda 15.68 9 juli 2010
6 Patrick Grost Lycurgus 15.43 4 september 1999
7 Paul Olofsen SAV 15.38 8 augustus 2008
8 Shaquille Bleecke Almere '81 15.10 19 juni 2015
9 Rik Taam AV Zaanland 14.87 20 mei 2016
10 Remco Goetheer AV Passaat 14.85 7 mei 2010

kogelstoten - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Erik van Vreumingen Haag Atletiek 19.02 10 augustus 2012
2 Stein Kuiper TION 17.00 3 juli 1998
3 Jaap Kuiper Prins Hendrik 16.53 24 juli 1998
4 Elliott Thijssen Hellas 16.49 4 augustus 2000
5 Bas de Vos Phanos 16.35 10 september 2004
6 Erwin Simpelaar AV '56 16.21 19 juli 2002
7 Maarten Persoon Phanos 16.03 8 augustus 2008
8 Rene van der Donk Prins Hendrik 15.55 5 juli 2013
9 Shaquille Bleecke Almere '81 15.54 2 juni 2017
10 Paul Olofsen SAV 15.51 5 juli 2013

kogelstoten - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Melissa Boekelman ARV Achilles 16.21 18 juli 2003
2 Pamela Kiel Passaat 14.93 8 augustus 2008
3 Jessica Schilder AV Edam 14.73 20 juni 2014
4 Denise van Herp Daventria 1906 14.63 13 juni 2009
5 Lisanne Schol NEA-Volharding 14.60 18 juli 2008
6 Jenny Tchedjo U-Track 14.43 23 juni 2017
7 Corinne Nugter NOP 14.42 8 augustus 2008
8 Anouk Vetter AAC 14.14 9 juli 2010
9 Shezene Heeswijk Spark 14.12 27 mei 2011
10 Benthe Koning Ciko '66 13.98 9 mei 2014

kogelstoten - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Lieke Muller Groningen Atletiek 13.23 5 juli 2013
2 Ankie Timmers PSV Atletiek 12.86 9 september 2005
3 Anouk Vetter AAC 12.84 6 mei 2011
4 Roos de Klerk PAC 12.82 10 augustus 2012
5 Denise Kemkers Atverni 12.81 1 juni 2001
6 Lieke Muller Groningen Atletiek 12.58 3 mei 2013
7 Vera Wisse AAC 12.47 9 mei 2003
8 Nadine Visser SAV 12.44 11 juli 2014
9 Sophie Vetter Phanos 11.80 4 mei 2012
10 Mirte List GAC Hilversum 11.49 22 juli 2005

kogelstoten - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Femke Dijkstra AV De Liemers 14.22 14 juni 2013
2 Monique Jansen AAC 13.93 18 juni 2004
3 Karin Ruckstuhl NED 13.62 18 juni 2004
4 Trudy Horden Rotterdam Atletiek 13.61 5 mei 2006
5 Inge Barends Hercules 13.38 18 juni 2004
6 Elise Knetemann Lycurgus 13.18 19 augustus 2000
7 Lieke Muller Groningen Atletiek 12.87 9 mei 2014
8 Yvonne Wisse Spartaan 12.82 10 september 2004
9 Mirjam Van den Bremen Rotterdam Atletiek 12.52 9 augustus 2002
10 Marjon Leeuwis Fit 12.49 9 augustus 2002

kogelslingeren - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Denzel Comenentia AAC 72.54 31 augustus 2012
2 Vincent Onos SAC 62.38 1 augustus 2003
3 Joris Pals AV Feniks 58.81 1 september 2017
4 Michael Garbert laz rhede 57.56 19 mei 2000
5 Daan Schade AV Flevo Delta 55.73 11 mei 2018
6 Ruben Smink AC TION 55.13 2 september 2016
7 Bryan van Ingen AV Haarlemmermeer 47.82 4 september 2015
8 Hugo Revenberg AV '34 46.73 14 mei 1999
9 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 46.57 7 mei 2010
10 Marius Onos SAV 44.29 10 september 2004

kogelslingeren - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Denzel Comenentia AAC 67.19 3 mei 2013
2 Vincent Onos SAV 63.48 16 juli 2004
3 Joris Pals AV Feniks 56.32 11 mei 2018
4 Dennis Hemelaar AAC 54.37 31 augustus 2012
5 Stephan Huis in 't veld AV Gouda 53.85 12 mei 2017
6 Maarten Cornelissen AAC 53.38 2 september 2011
7 Maarten Persoon AAV 36 51.11 10 september 2004
8 Rick Vet GAC Hilversum 47.60 27 april 2007
9 Bryan van Ingen AV Haarlemmermeer 45.65 2 september 2016
10 Erik van Ham 43.84 2 september 2011

kogelslingeren - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ronald Gram Sprint 67.65 31 augustus 2003
2 Frank van den Dool AV '34 66.63 14 mei 1999
3 Vincent Onos SAV 64.13 7 mei 2010
4 Sander Stok AV 1923 59.35 29 augustus 2014
5 Tjarko Meijerhof ARGO '77 57.10 21 juli 2000
6 Jasper Christiaan AAC 56.33 29 april 2016
7 Marinus Schreuder Hellas 56.12 (M60) 28 mei 2004
8 Sander Stok AV 23 55.09 1 mei 2009
9 Schelto Scheltens Leiden Atletiek 54.31 14 mei 1999
10 Rick Vet GAC Hilversum 54.07 7 mei 2010

kogelslingeren - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Natascha van der Linden HAC 51.30 16 juli 2004
2 Tia Ackermans Scorpio 50.37 8 mei 2015
3 Ella Meuwissen Swift Atletiek 49.52 11 mei 2018
4 Judith Essemiah AV Feniks 47.76 1 september 2017
5 Maaike Schetters PSV 46.72 19 mei 2000
6 Judith Essemiah AV Feniks 45.60 1 september 2017
7 Valery Vollering GAC Hilversum 44.90 20 juli 2007
8 Lotte Smink Hellas Utrecht 44.72 1 september 2017
9 Lotte Smink Hellas Utrecht 43.55 12 mei 2017
10 Lisa Wassenaar AV '47 43.10 30 augustus 2013

kogelslingeren - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Debby van der Schilt ARGO '77 52.52 21 juli 2000
2 Marije Efdee Leiden Atletiek 47.99 29 april 2016
3 Yvonne Veenhuizen AV 34 46.68 13 mei 2005
4 Marije Efdee Leiden Atletiek 46.34 8 mei 2015
5 Lotte Smink PAC 41.86 11 mei 2018
6 Annemieke Efdee Leiden Atletiek 41.79 3 mei 2013
7 Natascha van der Linden HAC 40.40 11 augustus 2006
8 Jana Vree Sprint 39.14 4 september 2009
9 Amber van der Waal AV Passaat 37.20 4 september 2015
10 Carolijn Damen Ciko 66 36.79 29 augustus 2008

kogelslingeren - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maaike Schetters Eindhoven Atletiek 58.44 6 mei 2011
2 Wendy Koolhaas ARGO '77 56.64 21 juli 2000
3 Tamara Van der Bij AAC 56.12 27 april 2007
4 Renate Beunder Leiden Atletiek 54.66 14 mei 1999
5 Linda Prop Spado 51.17 12 mei 2017
6 Marije Efdee Leiden Atletiek 50.65 11 mei 2018
7 Femke Hollander AV PEC 1910 48.24 12 mei 2017
8 Marije Efdee Leiden Atletiek 47.69 1 september 2017
9 Lise Smit AAC 47.50 9 mei 2014
10 Femke Hollander 47.13 2 september 2011

discuswerpen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Maarten Persoon AAV '36 52.24 18 juni 2004
2 Roland van Zuilen AV Gouda 51.73 10 augustus 2007
3 Nicolai Versloot Phanos 51.42 10 juli 2009
4 Denzel Comenentia AAC 51.22 10 augustus 2012
5 Patrick Cronie Passaat 49.95 5 mei 2006
6 Rody de Wolff AV Heerenveen 49.26 14 juni 2013
7 Ivo de Bruin Phanos 48.77 15 augustus 2003
8 Erik Cadee Prins Hendrik 47.26 9 juni 2000
9 Shaquille Emanuelson PAC 46.64 19 juni 2015
10 Timo In 't hout PAC 45.72 14 augustus 2015

discuswerpen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Denzel Comenentia AAC 56.34 9 augustus 2013
2 Maarten Persoon Phanos 53.58 28 juli 2006
3 Roland van Zuilen Gouda 52.45 9 juli 2010
4 Erik Cadee Prins Hendrik 50.01 1 september 2001
5 Patrick Cronie Passaat 47.54 8 augustus 2008
6 Timo In 't hout PAC 46.12 24 juni 2016
7 Ivo de Bruin Phanos 45.90 9 september 2005
8 Jeffrey Stokkel AV Flevo Delta 44.38 30 mei 2014
9 Paul Olofsen SAV 43.91 8 augustus 2008
10 Pim van Geffen Hellas 42.60 14 mei 1999

discuswerpen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Erik Cadele Prins Hendrik 61.34 28 juli 2006
2 Mike van der Bilt Haag Atletiek 55.90 30 mei 2008
3 Maarten Persoon Phanos 55.86 8 augustus 2008
4 Piet Meijdam Hercules 51.62 NR M45 15 augustus 2003
5 Gerard Sluiter Hellas 51.46 1 september 2001
6 R Velthuis PSV 49.61 6 augustus 1999
7 Martijn Scheffers Leiden Atletiek 49.27 4 augustus 2000
8 Leo van der Blom Rotterdam Atlet 48.15 6 augustus 1999
9 Erik Spaan Wijchen 48.07 18 juni 2004
10 Thomas Zaw Groningen Atletiek 47.72 11 juli 2014

discuswerpen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ester Claassen Attila 40.42 28 juli 2006
2 Denise Kemkers Hera 39.98 1 juni 2001
3 Corinne Nugter NOP 38.66 8 augustus 2008
4 Sanne van Rossum Daventria 38.52 19 juni 1998
5 Marlot de Jong Phanos 38.51 15 augustus 2003
6 Enid Duut PAC 38.48 19 juni 2015
7 Nicole Veenstra TION 38.33 19 augustus 2000
8 Ellen van der Veer Hellas 37.96 20 juli 2007
9 Shezene Heeswijk Spark 37.55 27 mei 2011
10 Iris de Ruiter 37.50 14 juni 2013

discuswerpen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Ester Claassen Attila 44.92 30 mei 2008
2 Vera Wisse AAC 38.23 9 mei 2003
3 Renske Versloot AV De Liemers 38.11 14 augustus 2015
4 Fleur van der Put Leiden Atletiek 37.84 14 augustus 2015
5 Ankie Timmers PSV Atletiek 37.78 9 september 2005
6 Sanne van Rossum Daventria 37.33 6 augustus 1999
7 Ella van der Donk Hellas 36.60 27 mei 2011
8 Mariska de Jager Phanos 36.51 18 juni 2004
9 Carolien de Pater Avantri 36.28 24 juni 2016
10 Cindy Kiekens Hera 36.01 9 juli 2010

discuswerpen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Monique Jansen Altis 56.55 30 mei 2008
2 Inge Barends Hercules 47.94 15 mei 1998
3 Bibi lotte van der Horst Phanos 47.41 24 juni 2016
4 Melissa Boekelman ARV Achilles 43.54 18 juli 2003
5 Sanne van Rossum Daventria 1906 43.53 22 mei 2009
6 Lianne Bruins GAC Hilversum 41.99 10 augustus 2012
7 Roxanne van Noort Spartaan 40.27 8 augustus 2008
8 Tiny Hellendoorn Isala 39.75 6 augustus 1999
9 Jannet van Noord Lycurgus 39.74 4 september 1999
10 Anna Goede 39.73 14 juni 2013

speerwerpen - Jongens B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Yannick Maas AV Sprint 63.02 20 juni 2014
2 David Kater PEC 1910 62.42 4 mei 2012
3 Ludo van de Plaat Ilion 60.54 13 augustus 1999
4 Yannick Maas Sprint 59.47 4 mei 2012
5 Kylian Dokter Spark 57.27 5 juli 2013
6 Helge Giezeman U-Track 54.11 20 juni 2014
7 Tijmen Hondelink AV 34 53.98 31 augustus 2003
8 Erik Huijing Phanos 53.75 13 juli 2012
9 Henrik Pröpper Phanos 53.38 5 juli 2013
10 Willem Zwetsloot Leiden Atletiek 51.36 8 september 2006

speerwerpen - Jongens A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Tom Egbers Ciko '66 63.77 11 augustus 2017
2 Ward Melssen Nijmegen Atletiek 58.92 13 juli 2012
3 Ludo van de Plaat Ilion 58.72 20 juli 2001
4 Sam Beard AV Clytoneus 58.55 10 juli 2015
5 Rolf de Jong Pallas 67 58.15 9 juni 2006
6 Max Verlint Phanos 57.66 18 juni 2010
7 Erik Huijing Phanos 56.89 24 mei 2013
8 Roel Warmolts Ilion 54.32 7 augustus 1998
9 Jesse Schreurs Attila 53.82 10 augustus 2007
10 Wietse Folkers AV Zeewolde 53.68 20 mei 2016

speerwerpen - Mannen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Daan Meijer AV '34 70.07 13 juli 2012
2 Elliott Thijssen Hellas 69.30 9 augustus 2002
3 Alex van Den boom AV '47 67.78 20 mei 2016
4 Oscar Schermer Lycurgus 65.42 9 augustus 2002
5 Keith Beard Rotterdam Atletiek 63.88 22 juni 2001
6 Alex van Den boom AV '47 63.09 2 juni 2017
7 Peter Mulder Attila 62.67 9 juni 2000
8 Mark Jonker Isala '96 62.11 11 augustus 2017
9 Ingmar Vos PAC 62.09 7 augustus 2009
10 Dennis Barnhoorn AV Trias 60.96 24 mei 2013

speerwerpen - Meisjes B

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Emma Oosterwegel AV Daventria 1906 47.17 29 mei 2015
2 Emma van Arendonk THOR 45.48 29 mei 2015
3 Maureen Wissing Atletico '73 42.42 5 juli 2013
4 Amélie Zoetemeyer GAC Hilversum 41.12 2 juni 2017
5 Mandy van der Meer Ilion 39.97 30 juli 2010
6 Tine Veenstra SAV 39.76 7 augustus 1998
7 Karlien Sleper AV 34 39.57 30 juli 2010
8 Esmee Kamphuis PEC 1910 38.95 9 juni 2000
9 Sanne van Den brink AV Athlos 38.88 15 juli 2016
10 Anne-Lique Weeren Hellas 38.69 24 juni 2011

speerwerpen - Meisjes A

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Mandy van der Meer Ilion 50.05 13 juli 2012
2 Karlien Sleper AV '34 44.23 13 juli 2012
3 Lieke Muller Groningen Atletiek 40.09 5 juli 2013
4 Marijke Esselink AVA '70 39.47 11 augustus 2017
5 Imogen Beard AV Clytoneus 39.37 2 juni 2017
6 Kirsten van Bokhorst GAC Hilversum 38.66 10 augustus 2007
7 Suzan van Amerongen Ciko '66 38.43 12 augustus 2011
8 Michelle Oud AV NEA-Volharding 36.62 20 juni 2014
9 Dafne Schippers Hellas 36.46 18 juni 2010
10 Rianne Gorter Isala 96 36.34 18 juni 2010

speerwerpen - Vrouwen

# Naam Vereniging Resultaat Wind Datum
1 Sunette Viljoen Zuid-Afrika 57.84 18 juni 2004
2 Lisanne Schol Hellas Utrecht 52.71 10 juli 2015
3 Elfje Willemsen Olse 51.89 13 mei 2005
4 Manon Post ARGO '77 47.99 22 juni 2001
5 Mandy van der Meer AAV '36 47.61 8 augustus 2014
6 Patricia Harteveld Climax 45.47 20 juni 2014
7 Inge Hoogeveen AV '34 45.05 21 juni 2002
8 Patricia Harteveld Climax 44.78 18 juni 2010
9 Susanne van der Hoeven Phanos 41.32 15 juli 2016
10 Anne-lique Weeren Hellas Utrecht 40.38 15 juli 2016