1e pupillencompetitiewedstrijd

meerkamp: meerkamp-JPD

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Kasper Van aalst AV Clytoneus 838 7.77 398 2.86 290 9.86 150
2 Martijn Leih AV Clytoneus 704 8.23 320 2.43 204 11.44 180
3 Chiel Brouwer BAV 676 8.44 287 2.56 230 10.34 159
4 Luc Breton AV Fit 597 8.89 222 2.56 230 9.62 145
5 Lars Beijk AV Phoenix 532 8.79 236 2.26 170 8.71 126
6 Mathijs Bakker Almere '81 522 9.01 206 2.16 150 10.69 166
7 Dilano Pastor Almere '81 305 9.28 171 1.56 30 7.70 104
8 Marije Vriesman BAV 304
9 Julius Traas U-Track 254 10.38 47 2.40 198 4.08 9
10 Timo Van den berg U-Track 192 11.80 0 1.86 90 7.63 102
11 Ilian Van schaik AV Phoenix 59 11.70 0 1.56 30 4.78 29

meerkamp: meerkamp-MPD

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Renske Van der maas AV Fit 674 8.08 344 2.54 226 7.73 104
2 Inaya Yahyaoui Almere '81 471 8.85 228 2.00 118 8.65 125
3 Majken Berends BAV 454 8.62 260 2.17 152 5.21 42
4 Sija Sikkema U-Track 405 8.78 237 2.12 142 4.65 26
5 Daniëlle Kaptein AV Clytoneus 385 9.27 172 2.14 146 6.19 67
6 Marije Vriesman BAV 304 9.24 176 1.90 98 4.80 30

meerkamp: meerkamp-JPC

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Nariño Renfurm Almere '81 855 7.61 427 2.92 302 8.70 126
2 Rens Feringa AV Phoenix 839 7.51 446 2.68 254 9.33 139
3 Wessel Meskers Almere '81 784 8.18 328 2.64 246 13.11 210
4 Thorsten Berghegen BAV 742 8.39 295 2.37 192 15.81 255
5 Ruben Immerzeel AV Phoenix 733 8.30 309 2.36 190 14.49 234
6 Joras Weijenberg AV Phoenix 726 8.12 338 2.37 192 12.29 196
7 Felix Bosschaart AV Phoenix 709 7.73 405 2.20 158 9.67 146
8 Jaouad Boussakout AV Phoenix 707 8.24 318 2.39 196 12.12 193
9 Bas Dalmaijer BAV 705 8.01 356 2.56 230 8.37 119
10 Yvar Riphagen BAV 699 8.25 317 2.50 218 10.58 164
11 Maarten Arnoldus BAV 687 7.97 363 2.42 202 8.55 122
12 Floris Van tuijl Almere '81 664 8.59 265 2.56 230 10.84 169
13 Oscar Dieleman U-Track 618 8.17 330 2.42 202 6.96 86
14 Noah Groen in 't wout AV Clytoneus 616 8.07 346 2.23 164 7.81 106
15 Dylan Posthumus BAV 610 9.46 149 2.76 270 12.04 191
16 Raf Steijvers U-Track 540 8.35 301 2.01 120 8.40 119
17 Zowie Stuifbergen BAV 538 8.67 253 2.39 196 7.08 89
18 Kees Amesz U-Track 527 8.68 252 2.00 118 10.23 157
19 Sjoerd Kil Almere '81 495 9.00 207 2.26 170 8.33 118
20 Tjibbe Van ommeren AV Phoenix 478 9.35 162 2.19 156 10.36 160
21 Wessel Adelaar AV Fit 452 8.99 209 2.12 142 7.58 101
22 Rayane Zak AV Phoenix 430 9.22 179 2.14 146 7.77 105
23 Yuri Vink AV Phoenix 413 9.02 205 2.09 136 6.35 72
24 Sarwen Perdeciyan BAV 353 8.27 314 1.47 12 4.71 27
25 Idse Van der schoot U-Track 265 9.44 151 1.73 64 5.51 50
Nick Postma BAV 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
William Van triest AV Clytoneus 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

meerkamp: meerkamp-MPC

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Naomi Labrijn Almere '81 728 8.02 354 2.38 194 11.44 180
2 Iske Heijnes U-Track 712 7.96 365 2.49 216 8.93 131
3 Nina Van de staak Almere '81 653 8.12 338 2.54 226 7.08 89
4 Emma De raad BAV 651 8.12 338 2.33 184 8.86 129
5 Marte Van 't oever U-Track 585 8.33 304 2.42 202 6.66 79
6 Rosalie Franken Almere '81 578 8.45 286 2.53 224 6.20 68
7 Joni Venema Almere '81 574 8.52 275 2.34 186 8.13 113
8 Laurenne Van den berg Almere '81 560 8.47 283 2.30 178 7.50 99
9 Yfke De bock Almere '81 508 8.99 209 2.25 168 8.96 131
10 Lieve Kroon Almere '81 475 9.14 189 2.12 142 9.57 144
11 Tirza Streppel AV Fit 473 8.48 281 2.37 192 DNS 0
12 Marissa Ooms Almere '81 469 8.96 213 1.97 112 9.56 144
13 Nina Oudt Almere '81 451 9.03 203 2.12 142 7.79 106
14 Sasmita Sapkota U-Track 448 8.81 233 2.15 148 6.17 67
15 Elisha Egbon Almere '81 440 8.21 323 1.55 28 7.07 89
16 Emma Sprenkels Almere '81 405 8.98 210 2.17 152 5.26 43
17 Willemijn Wong Almere '81 371 9.23 177 2.06 130 6.05 64
18 Tes Harmsen AV Phoenix 295 9.31 167 2.03 124 3.93 4
19 Julia Oepkes AV Phoenix 201 10.61 25 1.95 108 6.21 68

meerkamp: meerkamp-JPB

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn kogelstoten ptn
1 Edward Dijkstra AV Fit 1281 7.23 502 3.46 410 5.42 369
2 Riley Plet Almere '81 1208 7.11 527 3.36 390 4.29 291
3 Job Van de vegt AV Phoenix 1107 7.68 414 3.48 414 4.13 279
4 Tiyahru Jeffrey Almere '81 1071 7.40 468 3.17 352 3.76 251
5 Teije Van der kooij AV Fit 1068 7.40 468 2.87 292 4.53 308
6 Merijn Couperus AV Phoenix 1042 7.85 384 3.05 328 4.84 330
7 Tobias Scheepers Almere '81 1032 7.79 394 3.07 332 4.49 306
8 Jumyro Mijnals Almere '81 1021 7.37 474 2.72 262 4.21 285
9 Pascal Ekelmans Almere '81 1019 8.01 356 3.04 326 4.94 337
10 Ties Meeuwissen AV Phoenix 973 7.80 392 2.79 276 4.48 305
11 Micha Castillion Almere '81 952 7.86 382 2.82 282 4.25 288
11 Morris Meyjes Almere '81 952 7.93 370 2.83 284 4.38 298
13 Ivar Kleuver Almere '81 944 8.31 307 2.80 278 5.26 359
14 Timo Straathof U-Track 922 7.71 409 2.77 272 3.64 241
15 Roan Van den berg U-Track 917 7.68 414 2.34 186 4.65 317
16 Kian Schouten AV Fit 882 7.93 370 2.74 266 3.70 246
17 Lars Mostert AV Clytoneus 870 8.09 343 2.87 292 3.56 235
18 Sjoerd Van solinge U-Track 856 8.00 358 2.61 240 3.85 258
19 Arjen Jagernath U-Track 848 7.92 371 2.56 230 3.71 247
20 Zaza Vogel U-Track 845 8.32 306 2.85 288 3.76 251
21 Willem Bakker AV Phoenix 827 7.95 366 2.78 274 2.99 187
22 Jordan Sang-a-jong Almere '81 819 8.04 351 2.95 308 2.69 160
22 Aaron Grul AV Phoenix 819 8.49 280 2.52 222 4.65 317
22 Arne Van wieringen U-Track 819 8.17 330 2.90 298 3.03 191
25 Stefan Meskers Almere '81 791 8.22 322 2.59 236 3.53 233
26 Jamie De droog Almere '81 753 8.36 299 2.43 204 3.75 250
27 Quint Keers AV Fit 748 8.37 298 2.59 236 3.30 214
28 Sverre Vroonhof AV Phoenix 734 8.52 275 2.80 278 2.92 181
29 Pelle Bogaerde U-Track 645 8.86 226 2.50 218 3.15 201
30 Wouter Sanders Almere '81 600 8.72 246 2.42 202 2.60 152
31 Tarik Tatlan Almere '81 482 8.41 292 2.36 190 DNS 0
Levi Wever Almere '81 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Erik Gaasbeek BAV 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

meerkamp: meerkamp-MPB

# Naam Vereniging puntentotaal 40 meter ptn verspringen ptn kogelstoten ptn
1 Vera Lutgendorp Almere '81 1185 7.30 488 3.27 372 4.76 325
2 Blessin Uiterwijk Almere '81 1181 6.88 578 3.18 354 3.73 249
3 Anouk Leguit Almere '81 1169 7.22 504 3.38 394 4.02 271
4 Esmée Heesters Almere '81 1087 7.29 490 3.19 356 3.64 241
5 Laila Yahyaoui Almere '81 1075 7.61 427 3.26 370 4.11 278
6 Anna Ingen-housz U-Track 1012 7.62 425 3.20 358 3.48 229
7 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 993 7.74 403 3.26 370 3.37 220
8 Lisa Vermeulen AV Clytoneus 992 7.75 401 3.09 336 3.81 255
9 Pien De vooght BAV 966 8.09 343 3.10 338 4.21 285
10 Zara Meerman Almere '81 963 7.72 407 3.05 328 3.47 228
11 Linde De smidt Almere '81 956 8.11 339 2.85 288 4.82 329
12 Melinda Verbeek Almere '81 949 8.03 353 2.92 302 4.33 294
13 Shiraz Ayadi U-Track 940 7.72 407 3.00 318 3.31 215
14 Evelien Van de grift Almere '81 931 7.60 429 2.96 310 3.04 192
15 Bo Steijvers U-Track 879 7.83 387 2.95 308 2.95 184
16 Floortje Hendriks Almere '81 868 8.28 312 2.63 244 4.58 312
17 Vera Pot AV Phoenix 849 8.31 307 2.97 312 3.50 230
18 Nikkie Stegeman AV Fit 845 8.01 356 2.65 248 3.64 241
19 Dominique Heiner Almere '81 823 8.00 358 2.58 234 3.51 231
20 Yaara Munoz Almere '81 769 8.24 318 2.67 252 3.13 199
21 Lynn Buckle AV Clytoneus 751 8.28 312 2.44 206 3.53 233
21 Gitta Sikkema U-Track 751 8.15 333 2.42 202 3.33 216
21 Kalliste Pels Almere '81 751 8.10 341 2.50 218 3.04 192
24 Lina Boulmalf Almere '81 730 8.11 339 2.55 228 2.72 163
25 Lara Van den broek AV Phoenix 714 8.20 325 2.55 228 2.70 161
26 Evi Meijer Almere '81 707 8.64 257 2.70 258 3.04 192
26 Esther Van der sluijs AV Phoenix 707 8.36 299 2.55 228 2.91 180
28 Pluk Schildkamp AV Fit 678 8.28 312 2.38 194 2.82 172
29 Fay Innikel U-Track 659 8.76 240 2.53 224 3.08 195
30 Anna Quirk AV Clytoneus 654 9.01 206 2.52 222 3.45 226
31 Sophie Zomer AV Phoenix 651 8.88 224 2.47 212 3.32 215
32 Bente Wiggers AV Fit 648 8.39 295 2.48 214 2.47 139
33 Lisette Kamp AV Fit 637 9.20 181 2.29 176 4.14 280
34 Feadan Van schaik AV Phoenix 590 9.13 190 2.40 198 3.16 202
35 Solenne Bryson Almere '81 559 8.58 266 2.47 212 1.90 81
36 Leena Spelt AV Phoenix 527 9.02 205 2.35 188 2.41 134
37 Rania Belfdail Almere '81 518 9.42 154 2.30 178 2.98 186
38 Diede Slaman AV Phoenix 321 9.66 125 1.80 78 2.25 118
39 Vera Pierik U-Track 122 11.71 0 1.23 0 2.29 122
Nikki Van cleef BAV 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

meerkamp: meerkamp-JPA1

# Naam Vereniging puntentotaal 60 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Simon Mol Almere '81 1404 9.65 534 3.59 436 29.13 434
2 Reinier Van aalst AV Clytoneus 1317 10.00 478 3.60 438 26.35 401
3 Olle De laat U-Track 1259 9.77 514 3.22 362 24.94 383
4 Robin Melamed AV Fit 1224 10.22 445 3.61 440 21.52 339
5 Tijmen Van diggelen AV Clytoneus 1194 10.58 394 3.61 440 23.10 360
6 Lars Molenkamp Almere '81 1137 10.35 426 3.37 392 20.11 319
7 Julius Veen AV Clytoneus 1121 10.64 386 3.28 374 23.24 361
8 Finn Van der maas AV Fit 1104 10.26 439 3.29 376 18.02 289
9 Youssef Boukhsibi U-Track 1103 10.17 452 2.84 286 23.52 365
10 Yannick Faerber U-Track 1101 10.63 387 3.30 378 21.31 336
11 Julian Van aalst AV Clytoneus 1099 10.44 413 3.50 418 16.64 268
12 Casper Van tuijl Almere '81 1079 10.80 364 3.03 324 25.53 391
12 Bo Schraven Almere '81 1079 10.48 408 3.23 364 19.25 307
14 Fatah Boukhsibi U-Track 1067 10.02 475 2.87 292 18.81 300
15 Jesse Van de beek BAV 1062 10.83 360 3.20 358 21.92 344
16 Uulke Amesz U-Track 1049 10.94 346 3.04 326 24.45 377
17 Midas Kars U-Track 952 10.76 369 3.07 332 15.58 251
18 Kyro Krijgsman U-Track 937 10.87 355 2.72 262 20.15 320
19 Max Sprenkels Almere '81 899 10.55 398 3.07 332 10.87 169
20 Timo Van den hoven U-Track 898 11.44 285 2.90 298 19.83 315
21 Pepijn Kop Almere '81 893 10.89 352 3.09 336 12.83 205
22 Thijs Brouwer BAV 879 11.68 257 3.02 322 18.77 300
23 Robin De wit Almere '81 832 10.89 352 2.59 236 15.10 244
24 Simon Den haan AV Fit 824 11.08 328 2.89 296 12.52 200
25 Siem Van seters U-Track 780 11.03 335 2.90 298 9.75 147
26 Menno Adelaar AV Fit 755 11.26 306 2.96 310 9.35 139
27 Luc Spoelder AV Phoenix 737 11.52 275 3.04 326 9.18 136
28 Kamal El hodayebi U-Track 703 11.74 250 2.67 252 12.58 201
29 Gijs Jeronimus U-Track 688 11.61 265 2.67 252 10.96 171
30 Marten Krikken BAV 573 12.60 161 2.45 208 12.78 204

meerkamp: meerkamp-MPA1

# Naam Vereniging puntentotaal 60 meter ptn verspringen ptn balwerpen ptn
1 Shantell Egbon Almere '81 1310 9.58 545 3.77 472 18.30 293
2 Maaike Noyons Almere '81 1074 10.36 425 3.62 442 12.93 207
3 Iza De waal Almere '81 1046 10.35 426 3.33 384 14.62 236
4 Fleur Dirks Almere '81 1007 11.06 331 2.94 306 23.88 370
5 Febe Bakker BAV 983 10.24 442 3.12 342 12.48 199
6 Quinine Sedoc Almere '81 958 10.55 398 3.15 348 13.24 212
7 Selina Franken Almere '81 951 10.66 383 3.20 358 13.10 210
8 Isabo Peelen U-Track 942 10.52 402 3.08 334 12.87 206
9 Gwen De droog Almere '81 941 10.69 379 3.20 358 12.73 204
10 Marith Scherpenberg Almere '81 891 10.78 367 2.83 284 14.85 240
11 Janna Dieleman U-Track 887 11.02 336 2.92 302 15.41 249
12 Sterre Berger U-Track 886 11.24 308 3.02 322 15.88 256
13 Merel Veltman Almere '81 862 11.36 294 3.15 348 13.67 220
14 Kim Bogerd U-Track 858 11.01 337 2.87 292 14.21 229
15 Pleun Van raaij Almere '81 852 11.01 337 2.87 292 13.84 223
16 Koosje Van der molen AV Phoenix 851 10.94 346 3.17 352 10.02 153
17 Alyssa Kuijsten Almere '81 850 11.01 337 2.92 302 13.18 211
17 Zoë Hoogveld U-Track 850 10.80 364 2.75 268 13.55 218
19 Yara Wouda U-Track 829 10.77 368 3.01 320 9.45 141
20 Noor Broekstra AV Phoenix 821 11.00 338 2.76 270 13.29 213
21 Anniek Triest AV Clytoneus 794 11.51 276 2.90 298 13.66 220
22 Janna Van de coevering AV Fit 789 11.11 324 2.82 282 11.57 183
23 Jewel Monden Almere '81 750 11.11 324 2.70 258 10.79 168
24 Maaike Roorda U-Track 743 10.74 372 2.53 224 9.75 147
25 Nadine Loozen U-Track 737 11.45 283 2.66 250 12.73 204
26 Esmee Weber Almere '81 732 11.87 236 2.87 292 12.75 204
27 Anna Versteden AV Phoenix 691 12.04 218 2.82 282 12.01 191
28 Farah Visser AV Phoenix 670 11.74 250 2.77 272 9.77 148
29 Amélie Bryson Almere '81 640 11.96 226 2.61 240 11.11 174
30 Yasmine Saouti Almere '81 609 11.86 237 2.73 264 7.88 108
31 Lot Kunst Almere '81 539 12.27 194 2.22 162 11.57 183
32 Rhona Kohne AV Phoenix 517 12.69 152 2.65 248 8.29 117
33 Annika Kerkhof AV Phoenix 419 DNS 0 2.67 252 10.74 167
34 Maaike Speetjens Almere '81 321 13.28 99 2.08 134 7.03 88
35 Lisa Ram U-Track 288 2.85 288
36 Renée Breton AV Fit 206 DNS 0 2.44 206 DNS 0
Camille Morren AV Phoenix 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Kima Mahmutovic U-Track 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

meerkamp: meerkamp-JPA2

# Naam Vereniging puntentotaal 60 meter ptn hoogspringen ptn kogelstoten ptn
1 Jamie Sesay Almere '81 1780 9.12 626 1.35 599 8.65 555
2 Christopher Lam Almere '81 1766 9.20 612 1.35 599 8.65 555
3 Justin Labrijn Almere '81 1644 9.42 573 1.30 562 7.78 509
4 Jan Vriesman BAV 1397 9.84 503 1.15 452 6.60 442
5 Jesper Heesters Almere '81 1395 9.97 483 1.15 452 6.91 460
6 Bradley Daniels Almere '81 1383 9.73 521 1.15 452 6.07 410
7 Bas Van groenestein Almere '81 1369 10.27 438 1.20 489 6.60 442
8 Daniël Van der poel AV Phoenix 1351 9.73 521 1.05 379 6.74 451
9 Sem Van dijk U-Track 1294 10.01 476 1.15 452 5.38 366
10 Abel Van oosten U-Track 1288 10.24 442 1.10 416 6.39 430
11 Tijmen Hoogendoorn BAV 1282 10.46 410 1.05 379 7.48 493
12 Martijn Mulder Almere '81 1266 10.47 409 1.20 489 5.40 368
13 Max Innikel U-Track 1215 10.62 388 1.10 416 6.08 411
14 Rens Van rhijn BAV 1207 10.71 376 1.10 416 6.14 415
15 Dinand Te pas BAV 1201 10.64 386 1.10 416 5.89 399
16 Wessel Ekelmans Almere '81 1200 10.81 363 1.10 416 6.24 421
17 Dat De kiefte AV Phoenix 1186 10.26 439 1.00 342 5.99 405
18 Nico Kalmeijer AV Phoenix 1179 10.33 429 1.00 342 6.04 408
19 Jip Hoetink U-Track 1157 11.17 317 1.10 416 6.30 424
20 Gies Oude brunink AV Fit 1148 10.44 413 1.00 342 5.80 393
21 Joscha Giesen BAV 1035 11.02 336 1.00 342 5.23 357
22 Koen Van den bogaard AV Clytoneus 1013 11.45 283 1.00 342 5.71 388
23 Tiziano De kruijf BAV 1006 10.58 394 0.90 269 5.03 343
24 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 998 11.74 250 1.05 379 5.42 369
25 Lasse Klijn U-Track 994 11.34 296 0.95 306 5.78 392
26 Daan Meijneken BAV 961 11.42 287 1.00 342 4.87 332
27 Jonas Stupar AV Clytoneus 937 11.82 241 0.95 306 5.74 390
28 Jelmer Pastoor BAV 884 11.71 254 0.90 269 5.30 361
29 Hugo Voormolen AV Phoenix 883 12.04 218 1.00 342 4.73 323
30 Aiden Conefrey AV Fit 866 11.63 263 0.90 269 4.89 334
31 Merijn Gijzen AV Phoenix 815 11.99 223 0.90 269 4.74 323
32 Youp Grundel Almere '81 775 12.22 199 0.85 232 5.04 344
33 Anthony Bullock BAV 772 11.98 224 0.80 196 5.16 352
34 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 755 DNS 0 1.05 379 5.52 376
35 Wouter Bakker AV Phoenix 729 11.87 236 0.80 196 4.37 297
36 Manuel Jimenez zambrano U-Track 711 DNS 0 0.95 306 5.98 405
37 Mick Van der wouden BAV 560 12.13 208 NM 0 5.16 352
38 Jesse Jimenez zambrano U-Track 379 DNS 0 1.05 379 DNS 0
Ramón Ter bogt BAV 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Jort Mol lous BAV 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Michael Quirk AV Clytoneus 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

meerkamp: meerkamp-MPA2

# Naam Vereniging puntentotaal 60 meter ptn hoogspringen ptn kogelstoten ptn
1 Ilse Ruijne Almere '81 1443 9.18 615 1.10 416 6.09 412
2 Nynke Streppel AV Fit 1428 9.41 574 1.20 489 5.36 365
3 Elisa Couperus AV Phoenix 1425 10.06 469 1.25 526 6.40 430
4 Evi Spronk U-Track 1397 10.01 476 1.25 526 5.83 395
5 Femke Leguit Almere '81 1369 9.76 516 1.20 489 5.34 364
6 Coos Veldpaus AV Phoenix 1331 9.54 552 1.05 379 5.91 400
7 Elysa Wijntuin Almere '81 1303 10.17 452 1.05 379 7.12 472
8 Nora Wakelkamp U-Track 1295 9.78 513 1.15 452 4.83 330
9 Lois Donkers Almere '81 1290 10.09 464 1.15 452 5.49 374
10 Renske Jekel AV Fit 1288 10.07 467 1.05 379 6.59 442
11 Elka Wybenga BAV 1266 10.05 470 1.10 416 5.59 380
12 Kyara Waterval Almere '81 1263 10.53 401 1.10 416 6.67 446
13 Aimee De smidt Almere '81 1250 10.02 475 1.10 416 5.27 359
14 Milen Galavazi Almere '81 1223 10.63 387 1.10 416 6.22 420
15 Jamelia Mijnals Almere '81 1212 9.77 514 0.95 306 5.77 392
16 Luna Zimnik AV Clytoneus 1209 9.97 483 1.00 342 5.65 384
17 Noia Veenstra AV Fit 1207 10.19 449 1.15 452 4.49 306
18 Roos Leerkes Almere '81 1196 10.42 416 1.15 452 4.81 328
19 Mae Wiekel Almere '81 1146 9.71 524 0.95 306 4.64 316
19 Imke Boersma AV Phoenix 1146 10.48 408 1.05 379 5.26 359
21 Rosalie Konings U-Track 1142 10.58 394 1.05 379 5.42 369
22 Rana Ravelli Almere '81 1139 10.38 422 1.10 416 4.42 301
23 Veerle Dijkstra AV Phoenix 1117 10.74 372 1.05 379 5.38 366
24 Amira De mees Almere '81 1114 10.58 394 1.05 379 5.00 341
25 Niva Schalkwijk Almere '81 1099 10.09 464 1.00 342 4.32 293
26 Lisanne Van de grift Almere '81 1071 11.02 336 1.00 342 5.79 393
27 Lisette Steenman Almere '81 1045 11.10 326 1.05 379 4.98 340
28 Belle Schyns AV Phoenix 1029 11.01 337 1.00 342 5.13 350
29 Demi Martens Almere '81 975 10.99 340 1.00 342 4.31 293
30 Elle Meijer Almere '81 955 11.33 298 1.00 342 4.62 315
31 Vera Tegelaar Almere '81 942 10.54 399 0.85 232 4.57 311
32 Robin Dessauvagie U-Track 914 11.37 293 0.95 306 4.62 315
33 Zena De coninck Almere '81 893 10.83 360 0.85 232 4.42 301
34 Noa Wever Almere '81 890 11.08 328 1.00 342 3.38 220
35 Emma Bakker Almere '81 825 11.80 244 0.90 269 4.58 312
36 Sofie Schutte AV Phoenix 783 11.65 260 0.85 232 4.29 291
37 Laura Gerven Almere '81 706 12.63 158 0.95 306 3.65 242
38 Geesje Van hagen U-Track 295 DNS 0 DNS 0 4.34 295
Nena Henzing AV Phoenix 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Margriet Van der vegt AV Phoenix 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

600 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 6 Kasper Van aalst AV Clytoneus JPD 02:26.38
2 10 Luc Breton AV Fit JPD 02:30.92
3 2 Mathijs Bakker Almere '81 JPD 02:39.98
4 3 Chiel Brouwer BAV JPD 02:41.48
5 7 Martijn Leih AV Clytoneus JPD 02:44.64
6 8 Julius Traas U-Track JPD 02:47.51
7 4 Lars Beijk AV Phoenix JPD 02:49.32
8 1 Dilano Pastor Almere '81 JPD 02:51.32
9 5 Ilian Van schaik AV Phoenix JPD 03:24.22
10 9 Timo Van den berg U-Track JPD 03:42.43
 

600 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 15 Renske Van der maas AV Fit MPD 02:28.78
2 14 Sija Sikkema U-Track MPD 02:44.70
3 13 Daniëlle Kaptein AV Clytoneus MPD 02:46.36
4 11 Inaya Yahyaoui Almere '81 MPD 02:51.78
12 Majken Berends BAV MPD DNS
1360 Marije Vriesman BAV MPD DNS
 

600 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 18 Nariño Renfurm Almere '81 JPC 02:23.99
2 28 Rens Feringa AV Phoenix JPC 02:29.86
3 32 Felix Bosschaart AV Phoenix JPC 02:30.75
4 36 Noah Groen in 't wout AV Clytoneus JPC 02:32.50
5 16 Floris Van tuijl Almere '81 JPC 02:36.90
6 30 Jaouad Boussakout AV Phoenix JPC 02:37.35
7 31 Yuri Vink AV Phoenix JPC 02:39.93
8 29 Joras Weijenberg AV Phoenix JPC 02:41.22
9 19 Sjoerd Kil Almere '81 JPC 02:41.36
10 25 Yvar Riphagen BAV JPC 02:42.27
11 42 Wessel Adelaar AV Fit JPC 02:44.58
12 20 Maarten Arnoldus BAV JPC 02:46.01
13 26 Zowie Stuifbergen BAV JPC 02:47.07
14 27 Thorsten Berghegen BAV JPC 02:48.32
15 35 Ruben Immerzeel AV Phoenix JPC 02:51.25
16 33 Tjibbe Van ommeren AV Phoenix JPC 02:51.75
17 21 Bas Dalmaijer BAV JPC 02:52.24
18 41 Oscar Dieleman U-Track JPC 02:52.89
19 17 Wessel Meskers Almere '81 JPC 02:54.84
20 34 Rayane Zak AV Phoenix JPC 03:07.19
21 22 Sarwen Perdeciyan BAV JPC 03:09.53
22 23 Dylan Posthumus BAV JPC 03:12.49
23 40 Kees Amesz U-Track JPC 03:22.54
24 Nick Postma BAV JPC DNS
37 William Van triest AV Clytoneus JPC DNS
38 Idse Van der schoot U-Track JPC DNS
39 Raf Steijvers U-Track JPC DNS
 

600 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 44 Rosalie Franken Almere '81 MPC 02:35.83
2 59 Tirza Streppel AV Fit MPC 02:35.98
3 60 Joni Venema Almere '81 MPC 02:40.55
4 46 Laurenne Van den berg Almere '81 MPC 02:44.98
5 61 Elisha Egbon Almere '81 MPC 02:46.36
6 49 Marissa Ooms Almere '81 MPC 02:46.51
7 58 Sasmita Sapkota U-Track MPC 02:46.75
8 52 Nina Van de staak Almere '81 MPC 02:52.46
9 53 Emma De raad BAV MPC 02:54.19
10 56 Iske Heijnes U-Track MPC 02:55.17
11 50 Yfke De bock Almere '81 MPC 02:56.50
12 57 Marte Van 't oever U-Track MPC 02:57.27
13 54 Tes Harmsen AV Phoenix MPC 02:57.98
14 51 Lieve Kroon Almere '81 MPC 02:59.10
15 47 Nina Oudt Almere '81 MPC 03:02.51
16 48 Naomi Labrijn Almere '81 MPC 03:04.73
17 45 Emma Sprenkels Almere '81 MPC 03:04.76
18 43 Willemijn Wong Almere '81 MPC 03:11.60
19 55 Julia Oepkes AV Phoenix MPC 03:12.51
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 73 Tobias Scheepers Almere '81 JPB 03:53.59
2 64 Micha Castillion Almere '81 JPB 04:09.15
3 91 Teije Van der kooij AV Fit JPB 04:12.95
4 81 Sverre Vroonhof AV Phoenix JPB 04:13.53
5 83 Lars Mostert AV Clytoneus JPB 04:14.74
6 70 Riley Plet Almere '81 JPB 04:16.41
7 78 Ties Meeuwissen AV Phoenix JPB 04:19.38
8 82 Job Van de vegt AV Phoenix JPB 04:19.45
9 85 Timo Straathof U-Track JPB 04:22.50
10 92 Quint Keers AV Fit JPB 04:33.29
11 80 Willem Bakker AV Phoenix JPB 04:33.86
12 72 Ivar Kleuver Almere '81 JPB 04:33.90
13 74 Pascal Ekelmans Almere '81 JPB 04:38.61
14 66 Jordan Sang-a-jong Almere '81 JPB 04:40.10
15 69 Morris Meyjes Almere '81 JPB 04:40.45
16 88 Sjoerd Van solinge U-Track JPB 04:40.68
17 75 Jamie De droog Almere '81 JPB 04:42.60
18 87 Zaza Vogel U-Track JPB 04:43.60
19 68 Stefan Meskers Almere '81 JPB 04:49.83
20 86 Arjen Jagernath U-Track JPB 04:50.36
21 65 Wouter Sanders Almere '81 JPB 04:53.29
22 79 Merijn Couperus AV Phoenix JPB 04:54.54
23 93 Edward Dijkstra AV Fit JPB 04:56.91
24 89 Roan Van den berg U-Track JPB 04:57.00
25 77 Aaron Grul AV Phoenix JPB 04:58.09
26 84 Arne Van wieringen U-Track JPB 04:58.27
27 71 Jumyro Mijnals Almere '81 JPB 04:59.91
28 90 Pelle Bogaerde U-Track JPB 05:05.85
29 62 Tiyahru Jeffrey Almere '81 JPB 05:10.43
63 Tarik Tatlan Almere '81 JPB DNS
67 Levi Wever Almere '81 JPB DNS
76 Erik Gaasbeek BAV JPB DNS
94 Kian Schouten AV Fit JPB DNS
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 107 Anouk Leguit Almere '81 MPB 03:57.12
2 109 Laila Yahyaoui Almere '81 MPB 03:59.37
3 106 Evelien Van de grift Almere '81 MPB 04:07.36
4 95 Blessin Uiterwijk Almere '81 MPB 04:09.62
5 128 Shiraz Ayadi U-Track MPB 04:21.56
6 110 Esmée Heesters Almere '81 MPB 04:26.69
7 115 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MPB 04:27.48
8 113 Pien De vooght BAV MPB 04:27.77
9 124 Lisa Vermeulen AV Clytoneus MPB 04:34.03
10 103 Vera Lutgendorp Almere '81 MPB 04:34.48
11 125 Anna Ingen-housz U-Track MPB 04:36.37
12 126 Bo Steijvers U-Track MPB 04:37.55
13 102 Lina Boulmalf Almere '81 MPB 04:39.95
14 131 Bente Wiggers AV Fit MPB 04:41.24
15 114 Lara Van den broek AV Phoenix MPB 04:41.96
16 117 Esther Van der sluijs AV Phoenix MPB 04:46.70
17 100 Rania Belfdail Almere '81 MPB 04:47.05
18 101 Kalliste Pels Almere '81 MPB 04:48.41
19 97 Zara Meerman Almere '81 MPB 04:50.98
20 108 Melinda Verbeek Almere '81 MPB 04:56.41
21 130 Nikkie Stegeman AV Fit MPB 04:58.22
22 120 Vera Pot AV Phoenix MPB 05:01.26
23 122 Lynn Buckle AV Clytoneus MPB 05:02.23
24 98 Linde De smidt Almere '81 MPB 05:02.55
25 99 Solenne Bryson Almere '81 MPB 05:05.32
26 104 Dominique Heiner Almere '81 MPB 05:06.00
27 132 Pluk Schildkamp AV Fit MPB 05:08.13
28 105 Yaara Munoz Almere '81 MPB 05:09.99
29 111 Floortje Hendriks Almere '81 MPB 05:12.23
30 121 Leena Spelt AV Phoenix MPB 05:16.14
31 116 Feadan Van schaik AV Phoenix MPB 05:19.00
32 96 Evi Meijer Almere '81 MPB 05:19.89
33 135 Gitta Sikkema U-Track MPB 05:21.41
34 118 Sophie Zomer AV Phoenix MPB 05:21.76
35 129 Fay Innikel U-Track MPB 05:21.79
36 119 Diede Slaman AV Phoenix MPB 05:23.16
37 133 Lisette Kamp AV Fit MPB 06:11.64
38 127 Vera Pierik U-Track MPB 06:54.91
112 Nikki Van cleef BAV MPB DNS
123 Anna Quirk AV Clytoneus MPB DNS
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 139 Lars Molenkamp Almere '81 JPA1 03:38.85
2 149 Reinier Van aalst AV Clytoneus JPA1 03:48.48
3 148 Tijmen Van diggelen AV Clytoneus JPA1 03:54.27
4 144 Jesse Van de beek BAV JPA1 03:56.32
5 152 Olle De laat U-Track JPA1 03:57.04
6 161 Finn Van der maas AV Fit JPA1 03:57.44
7 136 Simon Mol Almere '81 JPA1 03:59.79
8 159 Yannick Faerber U-Track JPA1 04:02.03
9 142 Bo Schraven Almere '81 JPA1 04:02.52
10 138 Max Sprenkels Almere '81 JPA1 04:05.68
11 147 Julian Van aalst AV Clytoneus JPA1 04:16.98
12 154 Uulke Amesz U-Track JPA1 04:20.36
13 164 Robin Melamed AV Fit JPA1 04:24.25
14 153 Siem Van seters U-Track JPA1 04:27.44
15 155 Fatah Boukhsibi U-Track JPA1 04:32.87
16 158 Midas Kars U-Track JPA1 04:35.39
17 156 Youssef Boukhsibi U-Track JPA1 04:35.90
18 157 Gijs Jeronimus U-Track JPA1 04:36.15
19 143 Thijs Brouwer BAV JPA1 04:37.15
20 137 Pepijn Kop Almere '81 JPA1 04:40.68
21 146 Luc Spoelder AV Phoenix JPA1 04:41.70
22 1364 Julius Veen AV Clytoneus JPA1 04:46.58
23 145 Marten Krikken BAV JPA1 04:48.65
24 162 Menno Adelaar AV Fit JPA1 04:49.69
25 163 Simon Den haan AV Fit JPA1 04:50.24
26 150 Kamal El hodayebi U-Track JPA1 05:00.30
140 Casper Van tuijl Almere '81 JPA1
141 Robin De wit Almere '81 JPA1
151 Kyro Krijgsman U-Track JPA1
160 Timo Van den hoven U-Track JPA1
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 179 Selina Franken Almere '81 MPA1 03:43.94
2 168 Shantell Egbon Almere '81 MPA1 03:54.41
3 172 Iza De waal Almere '81 MPA1 03:56.89
4 198 Janna Van de coevering AV Fit MPA1 04:07.64
5 182 Febe Bakker BAV MPA1 04:08.35
6 171 Gwen De droog Almere '81 MPA1 04:11.69
7 190 Anniek Triest AV Clytoneus MPA1 04:19.30
8 173 Fleur Dirks Almere '81 MPA1 04:20.33
9 174 Merel Veltman Almere '81 MPA1 04:20.33
10 181 Pleun Van raaij Almere '81 MPA1 04:27.86
11 177 Maaike Speetjens Almere '81 MPA1 04:28.89
12 1361 Kim Bogerd U-Track MPA1 04:32.41
13 167 Maaike Noyons Almere '81 MPA1 04:37.14
14 197 Zoë Hoogveld U-Track MPA1 04:37.57
15 185 Noor Broekstra AV Phoenix MPA1 04:40.85
16 195 Janna Dieleman U-Track MPA1 04:41.47
17 134 Maaike Roorda U-Track MPA1 04:42.04
18 194 Isabo Peelen U-Track MPA1 04:45.95
19 192 Yara Wouda U-Track MPA1 04:46.43
20 193 Sterre Berger U-Track MPA1 04:48.54
21 176 Jewel Monden Almere '81 MPA1 04:50.10
22 188 Farah Visser AV Phoenix MPA1 04:51.07
23 184 Anna Versteden AV Phoenix MPA1 04:51.29
24 180 Quinine Sedoc Almere '81 MPA1 04:52.14
25 186 Koosje Van der molen AV Phoenix MPA1 04:54.74
26 196 Nadine Loozen U-Track MPA1 04:57.53
27 178 Amélie Bryson Almere '81 MPA1 04:59.71
28 189 Rhona Kohne AV Phoenix MPA1 05:00.03
29 170 Esmee Weber Almere '81 MPA1 05:00.38
30 165 Alyssa Kuijsten Almere '81 MPA1 05:02.46
31 166 Lot Kunst Almere '81 MPA1 05:29.76
32 169 Marith Scherpenberg Almere '81 MPA1 05:43.45
175 Yasmine Saouti Almere '81 MPA1 DNS
183 Camille Morren AV Phoenix MPA1 DNS
187 Annika Kerkhof AV Phoenix MPA1 DNS
191 Kima Mahmutovic U-Track MPA1 DNS
199 Renée Breton AV Fit MPA1 DNS
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 207 Christopher Lam Almere '81 JPA2 03:37.93
2 236 Sem Van dijk U-Track JPA2 03:45.06
3 203 Martijn Mulder Almere '81 JPA2 03:45.14
4 223 Daniël Van der poel AV Phoenix JPA2 03:48.46
5 222 Dat De kiefte AV Phoenix JPA2 03:48.63
6 201 Bas Van groenestein Almere '81 JPA2 03:50.11
7 238 Gies Oude brunink AV Fit JPA2 03:50.19
8 237 Max Innikel U-Track JPA2 03:55.61
9 234 Abel Van oosten U-Track JPA2 03:59.01
10 221 Nico Kalmeijer AV Phoenix JPA2 04:06.97
11 205 Jesper Heesters Almere '81 JPA2 04:07.37
12 215 Dinand Te pas BAV JPA2 04:07.44
13 210 Daan Meijneken BAV JPA2 04:17.90
14 225 Thijmen Immerzeel AV Phoenix JPA2 04:24.50
15 239 Aiden Conefrey AV Fit JPA2 04:25.34
16 217 Rens Van rhijn BAV JPA2 04:27.72
17 220 Joscha Giesen BAV JPA2 04:28.21
18 202 Jamie Sesay Almere '81 JPA2 04:29.74
19 209 Tiziano De kruijf BAV JPA2 04:30.61
20 200 Bradley Daniels Almere '81 JPA2 04:30.79
21 206 Wessel Ekelmans Almere '81 JPA2 04:32.74
22 1362 Jip Hoetink U-Track JPA2 04:35.54
23 227 Wouter Bakker AV Phoenix JPA2 04:36.99
24 219 Mick Van der wouden BAV JPA2 04:37.48
25 230 Jonas Stupar AV Clytoneus JPA2 04:44.41
26 226 Hugo Voormolen AV Phoenix JPA2 04:44.68
27 231 Merijn Gijzen AV Phoenix JPA2 04:52.58
28 204 Youp Grundel Almere '81 JPA2 05:04.24
29 212 Anthony Bullock BAV JPA2 05:11.66
30 216 Jelmer Pastoor BAV JPA2 05:20.63
208 Justin Labrijn Almere '81 JPA2 DNS
211 Ramón Ter bogt BAV JPA2 DNS
213 Tijmen Hoogendoorn BAV JPA2 DNS
214 Jort Mol lous BAV JPA2 DNS
218 Jan Vriesman BAV JPA2 DNS
224 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JPA2 DNS
228 Koen Van den bogaard AV Clytoneus JPA2 DNS
229 Michael Quirk AV Clytoneus JPA2 DNS
232 Manuel Jimenez zambrano U-Track JPA2 DNS
233 Jesse Jimenez zambrano U-Track JPA2 DNS
235 Lasse Klijn U-Track JPA2 DNS
 

1000 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 276 Nynke Streppel AV Fit MPA2 03:31.06
2 271 Luna Zimnik AV Clytoneus MPA2 03:57.94
3 267 Coos Veldpaus AV Phoenix MPA2 04:00.74
4 264 Elisa Couperus AV Phoenix MPA2 04:03.11
5 277 Renske Jekel AV Fit MPA2 04:04.01
6 259 Aimee De smidt Almere '81 MPA2 04:06.87
7 252 Femke Leguit Almere '81 MPA2 04:10.07
8 247 Ilse Ruijne Almere '81 MPA2 04:12.91
9 261 Vera Tegelaar Almere '81 MPA2 04:14.86
10 244 Noa Wever Almere '81 MPA2 04:16.01
11 254 Mae Wiekel Almere '81 MPA2 04:18.00
12 278 Robin Dessauvagie U-Track MPA2 04:19.03
13 250 Elle Meijer Almere '81 MPA2 04:21.85
14 258 Rana Ravelli Almere '81 MPA2 04:22.47
15 262 Elka Wybenga BAV MPA2 04:23.66
16 275 Noia Veenstra AV Fit MPA2 04:24.51
17 1363 Evi Spronk U-Track MPA2 04:31.33
18 265 Veerle Dijkstra AV Phoenix MPA2 04:34.46
19 243 Lisette Steenman Almere '81 MPA2 04:36.67
20 260 Roos Leerkes Almere '81 MPA2 04:38.34
21 251 Jamelia Mijnals Almere '81 MPA2 04:44.02
22 248 Lisanne Van de grift Almere '81 MPA2 04:44.56
23 242 Demi Martens Almere '81 MPA2 04:45.63
24 269 Imke Boersma AV Phoenix MPA2 04:46.52
25 240 Zena De coninck Almere '81 MPA2 04:52.05
26 270 Belle Schyns AV Phoenix MPA2 04:58.17
27 257 Elysa Wijntuin Almere '81 MPA2 04:58.53
28 274 Rosalie Konings U-Track MPA2 04:59.25
29 255 Amira De mees Almere '81 MPA2 05:22.45
30 246 Laura Gerven Almere '81 MPA2 05:25.12
241 Niva Schalkwijk Almere '81 MPA2 DNS
245 Milen Galavazi Almere '81 MPA2 DNS
249 Kyara Waterval Almere '81 MPA2 DNS
253 Emma Bakker Almere '81 MPA2 DNS
256 Lois Donkers Almere '81 MPA2 DNS
263 Nena Henzing AV Phoenix MPA2 DNS
266 Sofie Schutte AV Phoenix MPA2 DNS
268 Margriet Van der vegt AV Phoenix MPA2 DNS
272 Nora Wakelkamp U-Track MPA2 DNS
273 Geesje Van hagen U-Track MPA2 DNS
 

4x40 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 JPC 31.53
2 BAV team 1 BAV JPC 32.21
3 AV Phoenix team 2 AV Phoenix JPC 34.30
4 U-Track team 1 U-Track JPC 34.74
AV Phoenix team 1 AV Phoenix JPC DNS
 

4x40 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 MPC 30.89
2 Almere '81 team 2 Almere '81 MPC 34.55
 

4x40 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 JPB 27.20
2 Almere '81 team 2 Almere '81 JPB 28.39
3 AV Fit team 1 AV Fit JPB 29.68
4 AV Phoenix team 1 AV Phoenix JPB 29.82
5 U-Track team 1 U-Track JPB 31.05
 

4x40 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 MPB 25.79
2 Almere '81 team 2 Almere '81 MPB 28.59
3 Almere '81 team 3 Almere '81 MPB 31.20
4 AV Phoenix team 1 AV Phoenix MPB 32.38
5 U-Track team 1 U-Track MPB 32.38
6 AV Fit team 1 AV Fit MPB 32.52
7 AV Phoenix team 1 AV Phoenix MPB 33.89
 

4x60 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 JPA1 39.12
2 AV Clytoneus team AV Clytoneus JPA1 41.71
3 AV Fit team 1 AV Fit JPA1 42.74
U-Track team 1 U-Track JPA1 DNS
U-Track team 2 U-Track JPA1 DQ
 

4x60 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 MPA1 39.14
2 Almere '81 team 2 Almere '81 MPA1 40.90
3 AV Phoenix team 1 AV Phoenix MPA1 42.66
4 U-Track team 1 U-Track MPA1 42.77
5 Almere '81 team 3 Almere '81 MPA1 44.19
 

4x60 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 JPA2 35.59
2 BAV team 1 BAV JPA2 38.52
3 AV Phoenix team 1 AV Phoenix JPA2 38.63
4 U-Track team 1 U-Track JPA2 39.40
5 AV Phoenix team 2 AV Phoenix JPA2 48.64
 

4x60 meter

# Nr Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Almere '81 team 1 Almere '81 MPA2 35.79
2 Almere '81 team 2 Almere '81 MPA2 38.01
3 ? AV Fit MPA2 38.22
4 AV Phoenix team 1 AV Phoenix MPA2 39.02
5 Almere '81 team 3 Almere '81 MPA2 39.15
6 U-Track team 1 U-Track MPA2 40.95
7 ? AV Phoenix MPA2 45.85