1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lucas Nieuweboer KAV Holland M 04:06.73
2 Tom de Gelder AV Olympus '70 JA 04:10.01
3 Mitchell Franken Spado M 04:11.70
4 Christiaan Bosselaar KAV Holland M 04:12.62
5 Ron Szigetti AV Attila M 04:13.66
6 Yoram Polak PAC M 04:16.63
7 Bjorn Koreman Tilburg Road Runners M 04:17.49
8 Pim Lambregts Swift Atletiek M 04:18.64
9 Alvin Severijn ARV Ilion M 04:19.78
10 Mark Buiks AV Sprint M 04:20.23
11 Stan van Helmond AV Lopersgroep Deurne JA 04:22.38
12 Max Polak PAC JB 04:24.64
13 Anne Wiersma Climax M40 04:39.94
Steef Severijn ARV Ilion M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Robin van Riel AV Attila JB 04:11.00
2 Remyo Tielsema Phanos M 04:11.85
3 Menno Wilhelm Loopgroep Visie JA 04:21.58
4 Lauran Beijens Tilburg Road Runners M 04:22.17
5 Loek Janmaat AKU JB 04:22.87
6 Aimane Benchellal ARV Ilion JB 04:23.02
7 Ben Vriends ARV Achilles M 04:23.09
8 Gian Oerlemans AV Triathlon JB 04:26.53
9 Wesley Odenkirchen AV Olympus '70 M 04:26.61
10 Norbert Weijenberg Spado JB 04:27.41
11 Jimmy Ruter PAC M 04:30.55
12 Wouter Stokkermans Atledo M 04:31.49
13 Achraf Boutkabout PAC JA 04:34.77
14 Werner Gentle AV Lopersgroep Deurne mt20 04:40.18
Guus Beking AV Hanzesport M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Troy de Juncker AV Attila JB 04:31.74
2 Koen Grandiek AV Castricum JB 04:32.67
3 Jan Oldhoff AV Lionitas JB 04:34.18
4 Sjoerd Veenma Altis M40 04:34.46
5 Marien van der Niet PAC JA 04:36.91
6 Jan Bouwknegt HAC '63 JB 04:38.48
7 Robin Nijland RREL M 04:39.37
8 Ronald Weevers Prins Hendrik M45 04:39.61
9 Casper Aarnts AV Castricum JB 04:39.61
10 Jorg Schellekens AV Attila JB 04:39.63
11 Jesse Fokkenrood AV Atverni JB 04:40.50
12 Rowan Veenhuizen AAC '61 JA 04:44.72
13 Joep Vermeulen AV Cifla JB 04:48.58
14 Inga Michejenko AV Olympus '70 V 04:51.51
15 Jaïr van Winkel Atledo JB 04:55.29
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marjon van der Wansem TLV De Langstraat V 04:41.47
2 Susan van Weperen LSV Invictus MA 04:50.09
3 Collin Straathof AV Haarlem M 04:51.26
4 Josien Scheepens KAV Holland MA 04:51.69
5 Jens van Geel THOR JB 04:54.86
6 Anouk Prop Spado MB 04:57.49
7 Lydia van Dijk KAV Holland MB 04:58.06
8 Judy Middelburg AV Olympus '70 V 04:58.53
9 Anouk van Gils Spado MB 05:04.36
10 Sanne van Gils Spado MA 05:06.49
11 Thelma Solleveld AV Olympus '70 MA 05:06.68
12 Ouassim Belhaj AV Gouda JB 06:13.65
13 Ilias Benhadu AV Gouda JB 07:07.88
Linda Ooms AV Hanzesport V DNF
Esmee van der Wissel ARV Ilion V DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Cato Bontekoe AV Impala MA 05:06.61
2 Madelief Kok AV Triathlon MB 05:08.81
3 Anne Geytenbeek U-Track MB 05:15.62
4 Ilse Rooks LSV Invictus MB 05:15.79
5 Marleen van Beek TLV De Langstraat V50 05:15.85
6 Jing Oldhoff AV Lionitas JB 05:17.00
7 Rachel Rozenkamp AV Rijssen V 05:19.68
8 Ijke Mourits KAV Holland MB 05:20.39
9 Sanne Averesch AV Rijssen MB 05:25.48
10 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MB 05:34.64
11 Mira Laurier Eindhoven Atletiek V 05:39.08
12 Lara Dijkhuis AV Castricum MB 05:54.55
13 Lise Lemsom AV Castricum MB 05:54.61
Najim El bouayadi AV Phoenix M40 DNF