800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Yunis Abu stitan Haag Atletiek M 01:56.39
2 Tom de Leeuw Almere '81 JA 01:56.66
3 Roel Huijsmans AV Atverni M 01:57.29
4 Najib Hassan PAC JB 01:57.53
5 Jelmer van der Veen AV Lionitas JA 01:58.06
6 Lasse Wiggemans AV Daventria 1906 M 01:59.95
7 Cain Rutgers Almere '81 JB 02:00.67
8 Nick Marsman ACO / Van Elderen JA 02:01.68
9 Koen van Duijnhoven ARV Achilles JA 02:01.72
10 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JB 02:01.89
11 Marc Averesch AV Rijssen M 02:02.87
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Peter-jan de Jong AV Horror JA 02:04.50
2 Jorick Nijenhuis M 02:04.60
3 Rick van Riel AV Attila JB 02:04.61
4 Cameron Assmann PAC M 02:04.61
5 Robin Wassens Groningen Atletiek JA 02:04.62
6 Robert Planting Hellas Utrecht M 02:04.64
7 Rick Wishaupt Atletiek Maastricht M 02:05.51
8 Victor van der Wel PAC JB 02:05.58
9 Remco Vrijbloed KAV Holland M 02:05.67
10 Francisco Fabian-gonzalez M 02:10.91
11 Abdi Hassan JB 02:11.25
12 Karlijn van Es PAC V 02:14.54
Achraf Boutkabout PAC JA DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mitchell van Oudenaarden TLV De Langstraat M 02:10.61
2 Jesse Hendriks THOR JB 02:10.63
3 Friso Santen OSM '75 JB 02:11.84
4 Simon van Den enden AV Phoenix M40 02:13.31
5 Corné Haast Spado M55 02:13.81
6 Daniel Diest Altis M 02:14.25
7 Hugo Roelofsen AV Castricum JB 02:15.58
8 Corinde van Es PAC MA 02:17.76
9 Roos Hop THOR MB 02:18.33
10 Jeroen Vels AV NOP M45 02:18.80
11 Dolf van De voort PAC M40 02:21.64
12 Guy Rigler Altis JA 02:21.89
Rik Wolswinkel Altis M35 DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Robin van De mast Altis M45 02:15.17
2 Joost van Den broek. Hellas Utrecht M 02:16.08
3 Marijn Michels Altis M50 02:17.10
4 Reinoud Lampe JA 02:19.10
5 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek V 02:19.29
6 Milou Smellink Altis V 02:21.47
7 Debra Akkermans ARV Ilion V 02:23.02
8 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek MB 02:24.12
9 Serana Tielbeek-kemp Eindhoven Atletiek V 02:27.01
10 Gijs van Male ARV Ilion JB 02:27.21
11 Linda Alzate ramirez ARV Ilion MB 02:28.10
12 Lankneet Remco Altis M 02:29.27
13 Frederike Verhoeven AV Cifla MB 02:30.64
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Paul V.d. voort Hellas Utrecht M35 02:19.42
2 Max van Rhijn BAV JB 02:22.43
3 Martijn Hanekamp. Altis M 02:23.02
4 Wessel Terpstra BAV JB 02:25.76
5 Mare Te biesebeek AV Lionitas MB 02:25.98
6 Rosanne van Hoesel Eindhoven Atletiek V 02:27.05
7 Yvonne Meijer ACO / Van Elderen V35 02:27.17
8 Meike Verdaasdonk Spado MB 02:27.35
9 Jacolien Ruizendaal AV NOP V 02:28.21
10 Naomi Renssen U-Track MB 02:28.79
11 Elco van Groningen AV Hera M35 02:31.45
12 Marene Scholtens AV Lionitas MB 02:33.92
13 Lars Schellekens AV Attila JB 02:41.50
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Femke Been AV Castricum MB 02:30.30
2 Maud Kaarsgaren AV Fit MB 02:31.75
3 Hans Marsman AV Veluwe M50 02:34.43
4 Leo Kruit Altis M55 02:35.57
5 Ian de Juncker AV Attila JB 02:36.00
6 Febora Ridder AV Castricum MB 02:37.66
7 Sanne van Beek PAC MB 02:38.01
8 Rijk Stiemer GAC Hilversum JB 02:38.13
9 Annick Steenman Almere '81 MB 02:38.74
10 Jan Pannekoek AV Statina M40 02:40.38
11 Ella van Veen AV Statina MB 02:40.96
12 Pascal Munniks Almere '81 mt13 02:42.89
Lars Mol GAC Hilversum JB DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nine Immink AV Triathlon MB 02:31.80
2 Philip Brinkman AV Castricum JB 02:34.80
3 Edo Ten thije MPM mt38 02:37.69
4 Sterre Kieft AV Castricum MB 02:39.48
5 Aranka Dolislager CAV Energie V 02:44.68
6 Noelle Bakker AV Castricum MB 02:45.85
7 Meike Lokker CAV Energie MA 02:49.25
8 Kim Schelvis AV Castricum MB 02:50.92
9 Charlotte Brantjes AV Castricum MB 02:55.61
10 Britt Veldhuis AV Castricum MB 02:55.91
11 Danique Beemsterboer AV Castricum MB 02:56.18
12 Maartje van der Kommer AV Castricum MB 02:58.86
13 Mayra Smith vt46 03:02.99
14 Ton Duits AV Triathlon M70 03:50.01