400mH/series

Naam Vereniging resultaat
Quintin Janse AV Tempo DQ

kogelslingeren/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Daan Schade AV Flevo Delta 55.73
2 Teun Wisse Leiden Atletiek 35.56
3 Karel Out AV Tempo 23.67
4 Lucas Witlox AV Oss '78 18.58

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Quinn van Velden OSM '75 12.39 -0.2
2 Leon van der Horst OSM '75 12.77 +1.8
3 Binne Brok AV Tempo 12.92 +1.8
4 Mathijs Adang 12.96 +0.2
5 Lucas Witlox AV Oss '78 13.09 +0.2
6 Emiel Breken AV Scheldesport 13.23 +0.4
7 Milan Bouwer AV Hera 13.48 -0.2
8 Daniel Vink U-Track 13.62 +0.1
9 Daan van Den hende GAC Hilversum 15.31 +0.4
10 Leo Crahay bloklander GAC Hilversum 16.71 +0.4
Rajeev Mahabier OSM '75 DQ -0.2

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Binne Brok AV Tempo 1.60
2 Emiel Breken AV Scheldesport 1.50

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Siraj Awal aman 01:55.90
2 Brik van Dusseldorp Atledo 02:00.18
3 Jelle Timmerman AV Clytoneus 02:01.93
4 Rijk Nabuurs AV De Liemers 02:05.18
5 Jeff Tesselaar AV Hera 02:06.35
6 Wessel Heil AV Aalsmeer 02:06.85
7 Mirto Canters AV Cifla 02:07.56
8 Stefan Aillessen AV Cifla 02:07.70
9 Lars Thode AV Castricum 02:11.88
10 Tim de Wild Hellas Utrecht 02:12.01
11 Thomas Reining AV PEC 1910 02:12.70
12 Graeme Hoen AV Aalsmeer 02:13.25
13 Jesse Scheltema AV Lycurgus 02:13.39
14 Lars Schellekens AV Attila 02:13.87
15 Cas van Kaauwen AV Cifla 02:13.97
16 David Hoek Avantri 02:14.35
17 Milan Bouwer AV Hera 02:14.45
18 Sven Derkiter de ruiter AV Lycurgus 02:14.95
19 Pieter Fallaux CAV Energie 02:17.27
20 Julian Meester 02:17.34
21 Wouter de Roo 02:18.76
22 Ian de Juncker AV Attila 02:21.95
23 Aaike Bouma AV Edam 02:24.46
24 Imme van Den end AV Tempo 02:27.24
25 Max Bertman Phanos 02:27.98
26 Tim van Es HAC '63 02:28.47
27 Efe de Wit 02:28.66
28 Lars Bos AV Lycurgus 02:32.11
29 Joep Bisschop AV PEC 1910 02:36.36
30 Daan Loose AV Lycurgus 02:39.25
31 Jason Prins AV Lycurgus 02:41.52
32 Rowan Dekker 02:44.20
33 Sven Smit AV Lycurgus 02:46.48
34 Deah van der Velden 02:51.44
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNF

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Daan Schade AV Flevo Delta 16.16
2 Daan van Den hende GAC Hilversum 7.03

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Rajeev Mahabier OSM '75 5.02 -0.1

400m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Noah Baltus SAV 00:51.63
2 Stefan Nillessen AV Cifla 00:55.26
3 Thijs Zoon AV Flevo Delta 00:56.14
4 Quinn van Velden OSM '75 00:56.57
5 Julian Meester 00:57.62
6 Jesse Scheltema AV Lycurgus 00:58.15
7 Sven Depuiten de ruiter 00:58.19
8 Mirto Canters AV Cifla 00:58.31
9 Cas van Kaauwen AV Cifla 00:59.04
10 Tjalling Galema GAC Hilversum 01:01.00
11 Lars Bos 01:02.78
12 Efe de Wit AV Lycurgus 01:05.99
13 Daan Loose AV Lycurgus 01:08.07
14 Rowan Dekker AV Lycurgus 01:12.95
15 Dean van der Velden AV Lycurgus 01:15.49
16 Jason Prins AV Lycurgus 01:16.57
Gerwalt Landheer AV Statina DNF

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jesse Fokkenrood U-Track 04:04.47
2 Max van Groeningen GAC Hilversum 04:10.84
3 Bas de Jong AV PEC 1910 04:19.07
4 Pepijn Bartels AV Cifla 04:27.19
5 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 04:28.30
6 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 04:32.24
7 Joep Vermeulen AV Cifla 04:32.42
8 Reinier de Boer HAC '63 04:34.58
9 Jan Hiltjjeswam AV Rijssen 04:34.62
10 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 04:38.04
11 Michiel Wellink AVA '70 04:42.12
12 Jasper van Laarhoven Atledo 04:45.78
13 Michiel Schouten AV PEC 1910 04:46.62
14 Archie Hall U-Track 04:46.75
15 William Knol Hellas Utrecht 04:47.55
16 Niels van Den heuvel AV Rijssen 04:47.58
17 Lars Mol GAC Hilversum 04:48.91
18 Mees Prinsen AVA '70 04:50.18
19 Nick Kerkhof HAC '63 04:50.68
20 Thorben Segers Eindhoven Atletiek 05:13.11
21 Stijn Prijten OSM '75 05:15.92
22 Sverre Pypker 05:17.22
Kjell Segers Eindhoven Atletiek DNS

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Pim Bakker AV Rijssen 09:19.15
2 Parker Consten Ciko '66 10:08.06
3 Stijn Verheij U-Track 10:15.04