1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nick Marsman ACO / Van Elderen M 03:58.51
2 Cas Lutz GAC Hilversum M 03:58.94
3 Sam Kraaijeveld AV Passaat JA 04:03.79
4 Jesse Fokkenrood U-Track JB 04:04.47
5 Eduard Grob GAC Hilversum M 04:05.20
6 Daniele Giardiello M 04:05.98
7 William van Eeken ACO / Van Elderen M 04:07.90
8 Michiel Veldman ACO / Van Elderen M 04:08.75
9 Job Ijtsma HAC '63 JA 04:09.03
10 Rik Reijers AV De Liemers M 04:09.28
11 Erik van Rijsewijk AV Cifla M 04:14.21
12 Jan Berkhout Leiden Atletiek M 04:15.57
13 Rob Vijver AV Lionitas M 04:16.86
Troy de Juncker AV Attila JA DNF
Daan van der Velden Eindhoven Atletiek JA
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Meseret .gebrihiwet Phanos M 04:07.62
2 Rick Lambregts ARV Achilles M 04:09.98
3 Max van Groeningen GAC Hilversum JB 04:10.84
4 Niels Gersonius GSAV Vitalis M 04:11.17
5 Nick van Nieuwenhuizen Ciko '66 M 04:12.84
6 Roeland van der Harst Leiden Atletiek M 04:14.00
7 Thijmen Alderden AV Aalsmeer JA 04:14.14
8 Camiel Kruiswijk BAV M 04:14.99
9 Janco Rijpstra AV Lionitas JA 04:15.39
10 Rindert Keulen GSAV Vitalis M 04:15.97
11 Hielke Hilberts GAC Hilversum JA 04:18.17
12 Guido de Graaf Leiden Atletiek M 04:18.66
13 Guido Eneelen AV De Liemers M35 04:19.05
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bas de Jong AV PEC 1910 JB 04:19.07
2 Thomas Ludtikholo U-Track M 04:19.78
3 Gian Oerlemans AV Triathlon JA 04:20.27
4 Niels Jacobs HAC M 04:21.29
5 Ephrem Been HAC '63 JA 04:22.61
6 Aloïs Bode AV Fit M 04:23.12
7 Tycho Schol AV Pallas '67 M45 04:23.17
8 Tim Te brake AVA '70 M 04:24.27
9 Dirk-jan Demkes AV Pallas '67 M45 04:25.42
10 Casper van der Luijt Leiden Atletiek M 04:26.94
11 Pepijn Bartels AV Cifla JB 04:27.19
12 Stefan Breet AV Flevo Delta M 04:27.59
13 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:28.30
14 Leon Huiszoon AV Triathlon JA 04:30.97
15 Joep Vermeulen AV Cifla JB 04:32.42
Kjell Segers Eindhoven Atletiek JB DNS
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dave Hulzebos HAC '63 M 04:23.63
2 Yannick Smits Typhoon M 04:23.66
3 Hans Harting AV '47 JA 04:24.40
4 Jasper Stein U-Track M 04:24.51
5 Thijs Staps RREL M 04:26.02
6 Dennis Bast AV Pallas '67 M35 04:28.15
7 Job van Den end AV Tempo JA 04:31.37
8 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek JB 04:32.24
9 Him de Looper AV Zeewolde M 04:32.62
10 Reinier Wardenaar AV Hollandia M 04:33.66
11 Reinier de Boer HAC '63 JB 04:34.58
12 Jan Hiltjjeswam AV Rijssen JB 04:34.62
13 Erwin Wamelink AVA '70 M 04:35.45
14 Mark Jurgens Eindhoven Atletiek M 04:35.67
15 Britt Roos HAC MB 04:36.32
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stan Ruessink AV PEC 1910 M 04:36.54
2 Wouter Stokkermans Atledo M 04:36.68
3 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 JB 04:38.04
4 Lianne van De belt GSAV Vitalis V 04:38.93
5 Michiel Stiemer GAC Hilversum M45 04:39.51
6 Michiel Wellink AVA '70 JB 04:42.12
7 Jeroen Hennekes AV '34 M 04:42.59
8 Suzanne Broxterman AV Pallas '67 V 04:42.72
9 Josien Scheepens KAV Holland V 04:42.76
10 Wessel Roks M 04:44.94
11 Michiel Schouten AV PEC 1910 JB 04:46.62
12 Archie Hall U-Track JB 04:46.75
13 William Knol Hellas Utrecht JB 04:47.55
14 Kenneth Sarmaat Loopgroep Aart Stigter M35 04:49.13
15 Jeen de N boer AV PEC 1910 JA 04:59.60
Iris Velting HAC '63 MA
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jim van 't schip AAV '36 JA 04:44.51
2 Jasper van Laarhoven Atledo JB 04:45.78
3 Niels van Den heuvel AV Rijssen JB 04:47.58
4 Lars Mol GAC Hilversum JB 04:48.91
5 Esther Platteeuw AV Scheldesport V 04:49.18
6 Mees Prinsen AVA '70 JB 04:50.18
7 Nick Kerkhof HAC '63 JB 04:50.68
8 Yvonne Meijer ACO / Van Elderen V35 04:52.38
9 Nienke van Dok AV Aalsmeer MB 04:53.05
10 Larissa Mars GSAV Vitalis V 04:57.05
11 Paddy Herijgers DJA V40 04:59.86
12 Gerdien de Jong Rotterdam Atletiek V 05:02.96
13 Thorben Segers Eindhoven Atletiek JB 05:13.11
14 Sverre Pypker JB 05:17.22
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leon Graumans AV Phoenix M 04:57.13
2 Lucas van Teutem AV Phoenix M 04:57.26
3 Evi van Bladel ACW '66 MA 04:57.79
4 Terra Muntjewerff Ciko '66 MB 05:03.17
5 Cinder Vis Prins Hendrik MB 05:03.44
6 Vivienne Morssinkhof AV Fit MA 05:05.07
7 Hans Pieterse Altis M45 05:13.05
8 Eline Runderkamp AV Edam MA 05:14.59
9 Stijn Prijten OSM '75 JB 05:15.92
10 Eva van Ee AV Aalsmeer V 05:18.07
11 Kike Velting HAC '63 MB 05:27.31
12 Leo Kruit Altis M55 05:34.31
13 Birgit Kramer Hardloopvereniging Dolichos V45 05:44.53
14 Tessa Rozemuller WAV Tartletos V 05:46.90