400m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Simon van der Horst AV Fit JA 00:50.78
2 Noah Baltus SAV JB 00:51.63
3 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JA 00:51.80
4 Stijn van Nierop DAK JA 00:52.48
5 Ralf Looze Phanos M 00:52.56
6 Jesper Vrouwenvelder AV Phoenix M 00:53.09
7 Chris van Hensbergen KAV Holland M 00:53.37
8 Rens Groot AV Startbaan JA 00:54.65
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tim Noord AV PEC 1910 JA 00:53.06
2 Wu Li M 00:54.10
3 Mitchel de Vries Altis JA 00:54.14
4 Lieke Klaver SAV V 00:55.24
5 Maarten van Doornik WAV Tartletos M 00:56.26
Skip Renders GAC Hilversum JA DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stefan Nillessen AV Cifla JB 00:55.26
2 Thijs Zoon AV Flevo Delta JB 00:56.14
3 Jelle Ten harkel WAV Tartletos M 00:56.41
4 Quinn van Velden OSM '75 JB 00:56.57
5 Tim de Reuver AV Fit M 00:56.62
6 Omri Lyppens U-Track M 00:57.02
7 Mirto Canters AV Cifla JB 00:58.31
8 Cas van Kaauwen AV Cifla JB 00:59.04
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 00:55.17
2 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 00:57.88
3 Jeffrey Karikari Phanos mt46 00:59.07
4 Daphne van Zandvoort DAK V 01:00.29
5 Pepijn de Groot Phanos mt64 01:00.78
6 Nadine Willems AV De Liemers V 01:01.00
7 Werner .themen AV 1923 M50 01:03.25
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Julian Meester JB 00:57.62
2 Jesse Scheltema AV Lycurgus JB 00:58.15
3 Sven Depuiten de ruiter JB 00:58.19
4 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek mt36 01:00.50
5 Flip Breuer WAV Tartletos mt62 01:01.83
6 Tari Simonis Altis V 01:02.37
7 Tamar Huijboom AV Startbaan V 01:04.48
8 Floor Vollebregt AV Lycurgus MB 01:10.80
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tjalling Galema GAC Hilversum JB 01:01.00
2 Thijs Hunink AV Fit M 01:01.31
3 Elsbeth Noppers Cialfo V 01:02.64
4 Febora Ridder AV Castricum MA 01:03.40
5 Damon Burgman GAC Hilversum JA 01:03.54
6 Leonie Lake AV Tempo MA 01:06.42
7 Shaliyah .themen AV 1923 MA 01:07.05
Gerwalt Landheer AV Statina JB DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Indira Sloeserwij AV Fit V 01:04.55
2 Pascal Munniks Almere '81 mt13 01:04.86
3 Daan Loose AV Lycurgus JB 01:08.07
4 Noelle Roorda Phanos vt47 01:09.65
5 Rowan Dekker AV Lycurgus JB 01:12.95
6 Dean van der Velden AV Lycurgus JB 01:15.49
7 Jason Prins AV Lycurgus JB 01:16.57
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joris van Zoelen U-Track M45 00:58.78
2 Ali Karam AV Lycurgus JA 01:01.10
3 Lars Bos JB 01:02.78
4 Efe de Wit AV Lycurgus JB 01:05.99
5 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 01:14.36
6 Ruth Spijker AV Lycurgus MB 01:17.58
7 Isa Smit MB 01:17.70
8 Sylvana Koster AV Lycurgus MB 01:29.61
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sven Smit AV Lycurgus JA 01:12.03
2 Lieke Radsma AV Lycurgus MB 01:16.25
3 Eva Kuin MB 01:19.44
4 Yoni Bas MB 01:24.06
5 Ruby Visser AV Lycurgus MB 01:26.69
6 Nienke Kool AV Lycurgus MB 01:26.73
7 Jeri Borst MB 01:33.43