800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mudesir Awal amar JA 01:53.52
2 Hanad van Haren U-Track M 01:55.58
3 Jelmer van der Veen AV Lionitas M 01:55.74
4 Siraj Awal aman JB 01:55.90
5 Thomas Lewis Phanos M 01:56.73
6 Daan Reinties DE LOPER M 01:56.88
7 Bouke Bouma AV Edam M 01:58.05
8 Kevin Damstra AV Sprint M 01:58.44
9 Justin Lam Almere '81 JA 01:58.73
10 Michel Riemersma AV Triathlon M 01:59.74
11 Jelle Timmerman AV Clytoneus JB 02:01.93
Corinde van Es PAC V
Wiel Wijnen Hellas Utrecht M DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stan Prinsen AVA '70 JA 01:59.48
2 Brik van Dusseldorp Atledo JB 02:00.18
3 Ben van Boven AV PEC 1910 M 02:00.23
4 Marc Roes AV Clytoneus JA 02:00.82
5 Rowie Ter hove AVA '70 M 02:01.07
6 Remco Bruin AV Hylas M 02:02.19
7 Ahmed Abubakar DAK M 02:02.21
8 Thijs Mossel AV Edam M 02:05.88
9 Jeff Tesselaar AV Hera JB 02:06.35
10 Tijmen Hoedjes AV Castricum JA 02:08.14
11 Sven Hagen AV Edam M40 02:08.44
12 Francisco Fabian gonzalez Hellas Utrecht M 02:08.83
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rijk Nabuurs AV De Liemers JB 02:05.18
2 Thijs roeland Terlouw AV Spurt '88 JA 02:05.74
3 Daan Oppenhuis AV Haarlem M 02:06.27
4 Rafael Gridelli Phanos M 02:06.41
5 Tonnie de Benis AV Generaal Michaelis JA 02:07.28
6 Mirto Canters AV Cifla JB 02:07.56
7 Stefan Aillessen AV Cifla JB 02:07.70
8 Cees van Maanen Hellas Utrecht M 02:07.77
9 Daan van Hoof AV Generaal Michaelis M 02:08.43
10 Patrick Smit AV Pallas '67 M45 02:09.51
11 Lars van Surksum AV PEC 1910 M 02:10.75
12 Ronald Wiering AV Zaanland M50 02:12.89
13 Ids Biemans NSAV 't Haasje M 02:15.43
14 Karlijn van Es PAC V 02:15.59
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Seb Harrevelt AV Phoenix M 02:09.01
2 Reinier Stroo Hellas Utrecht M35 02:10.81
3 Elwin de N breejen U-Track M 02:11.29
4 Lars Thode AV Castricum JB 02:11.88
5 Tim de Wild Hellas Utrecht JB 02:12.01
6 Bregje Sloot AV De Liemers MA 02:12.35
7 Jeroen Dolle AV Fit JA 02:12.44
8 Cas van Kaauwen AV Cifla JB 02:13.97
9 David Hoek Avantri JB 02:14.35
10 Milan Bouwer AV Hera JB 02:14.45
11 Marije Doddema AV 1923 V 02:15.02
12 Laura Boekel AAC V 02:15.06
13 Lydia van Dijk KAV Holland MA 02:15.51
14 Karel Petret Typhoon M 02:15.81
Jesper Fortuin CAV Energie JA DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wessel Heil AV Aalsmeer JB 02:06.85
2 Viktor Beelen AV Haarlem M 02:10.30
3 Thomas Reining AV PEC 1910 JB 02:12.70
4 Graeme Hoen AV Aalsmeer JB 02:13.25
5 Lars Schellekens AV Attila JB 02:13.87
6 Sven Derkiter de ruiter AV Lycurgus JB 02:14.95
7 Evelien Hooijman GAC Hilversum V 02:15.39
8 Dennis Lambalk AV Edam M45 02:17.05
9 Pieter Fallaux CAV Energie JB 02:17.27
10 Sophie Dielissen MA 02:17.71
11 Wouter de Roo JB 02:18.76
12 Ali Karam AV Lycurgus JA 02:20.46
13 Max Bertman Phanos JB 02:27.98
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JB DNF
Marco Eskes AC Waterland M55 DNF
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Suzanne Voorrips Groningen Atletiek V 02:08.38
2 Sybren Mulder Groningen Atletiek M35 02:08.71
3 Jesse Scheltema AV Lycurgus JB 02:13.39
4 Rosa Ellens Haag Atletiek MB 02:21.48
5 Ian de Juncker AV Attila JB 02:21.95
6 Aaike Bouma AV Edam JB 02:24.46
7 Celine van Heerikhuize Climax MB 02:25.08
8 Eden Goebbels GAC Hilversum MA 02:26.48
9 Imme van Den end AV Tempo JB 02:27.24
10 Tim van Es HAC '63 JB 02:28.47
11 Jaimy van De loo KAV Holland MA 02:29.02
12 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:29.73
13 Maaike Bakker AV Castricum MA 02:33.34
14 Daan Loose AV Lycurgus JB 02:39.25
15 Jason Prins AV Lycurgus JB 02:41.52
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Julian Meester JB 02:17.34
2 Anne van Wijhe U-Track MB 02:32.52
3 Suzet Doornheim GAC Hilversum MB 02:34.80
4 Joep Bisschop AV PEC 1910 JB 02:36.36
5 Sake Timmermans Loopgroep Aart Stigter M35 02:36.56
6 Jildou Guest Haag Atletiek MB 02:37.64
7 Judith van Winkel Atledo V45 02:39.48
8 Tabitha Bruin Hellas Utrecht MA 02:39.83
9 Benthe Tiegelaar AV Aquilo MA 02:41.03
10 Rowan Dekker JB 02:44.20
11 Mandy Hansma AV PEC 1910 MB 02:44.85
12 Kirsten Damstra Groningen Atletiek MA 02:47.83
13 Deah van der Velden JB 02:51.44
Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MA DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Efe de Wit JB 02:28.66
2 Lars Bos AV Lycurgus JB 02:32.11
3 Lars Zelhorst AV Startbaan JA 02:45.92
4 Sven Smit AV Lycurgus JB 02:46.48
5 Isa Smit AV Lycurgus MB 02:51.37
6 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MB 03:00.72
7 Eva Kuin MB 03:05.87
8 Nienke Kool AV Lycurgus MB 03:08.90
9 Ruth Spijker AV Lycurgus MB 03:10.00
10 Yoni Bas AV Lycurgus MB 03:17.33
11 Ruby Visser AV Lycurgus MB 03:24.67
12 Jeri Borst AV Lycurgus MB 03:25.95
13 Sylvana Koster AV Lycurgus MB 03:28.88
Floor Vollebregt MB DNS