400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Rens van der Schaaf VAV 00:57.41
2 Floris de Boer AV Gouda 00:58.94

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Jarik Beukers De Spartaan 11.06 +3.3

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Wandita Sanneh 11.19 -0.6
2 Menno Blom AV Pijnenburg 11.77 -0.6
3 Gennaro Biswane U-Track 11.88 -0.6
4 Yoeri Sterenberg AV Daventria 1906 12.28 -2.3
5 Nick Cornelissen OSM '75 12.74 -2.3
6 Samer Najjar VAV 13.09 -2.7
7 Erik Husemeier AV Aalsmeer 13.12 -1.7

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Tom de Leeuw Almere '81 01:57.99
2 Friso Topper U-Track 02:01.92
3 Alvin Severijn ARV Ilion 02:03.14
4 Steven Feenstra AV Castricum 02:03.79
5 Thijs Spierenburg 02:04.08
6 Rik van der Sterren Scopias Atletiek 02:06.77
7 Rens Houwer AV Argo 02:08.09
8 Marc Averesch AV Rijssen 02:08.28
9 Jesper Verbruggen AV Castricum 02:08.86
10 Jeroen Gehrels AV Haarlemmermeer 02:10.80
11 Lennart de Looze AV Startbaan 02:13.89
12 Maxim van Harskamp AV De Keien 02:21.15
13 Robin Wassens Groningen Atletiek 02:38.06

polsstok/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Jonas Mars AV Phoenix 3.00

speerwerpen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Wietse Folkers AV Zeewolde 41.22

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Yoeri Sterenberg AV Daventria 1906 6.05 +1.8
2 Floris de Boer AV Gouda 5.96 +2.4

200m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Wandita Sanneh 22.51 -1.0
2 Menno Blom AV Pijnenburg 23.81 -2.1
3 Rens van der Schaaf VAV 23.89 -2.1
4 Yoeri Sterenberg AV Daventria 1906 24.56 -2.1
5 Erik Husemeier AV Aalsmeer 25.34 -1.6
6 Samer Najjar VAV 26.86 -1.3

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Ruben Sansom AV Pallas '67 04:09.16
2 Sten Stoltenborg AV Haarlemmermeer 04:11.28
3 Wouter Stokkermans Atledo 04:17.58
4 Tijke Wentink AV Attila 04:18.85
5 Lars Biemans AV Atverni 04:18.91
6 Remco Vrijbloed. KAV Holland 04:19.10
7 Yorick Konijn AV Castricum 04:32.57
8 Nieckjan Gal. AV Argo 04:51.74
9 Jelle de Moes AV Haarlemmermeer 05:39.89
Martijn Flipsen NSAV 't Haasje DNF

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Bram Kielman AV Heerenveen 08:39.10
2 Edwin Sjerps. SAV 09:01.85
3 Yassine Loukili Hellas Utrecht 09:04.93
4 Pim Lambregts Swift Atletiek 09:14.75