1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Reinout Wiggers AV De Liemers M 04:05.39
2 Bob Te lindert AV Argo JB 04:06.76
3 Lion van Egmond Leiden Atletiek M 04:07.00
4 Cas Lutz GAC Hilversum M 04:07.17
5 Ralph van Houwelingen Prins Hendrik M 04:07.37
6 Ruben Sansom AV Pallas '67 JA 04:09.16
7 Chris van Hensbergen KAV Holland M 04:09.70
8 Jim Rothweiler KAV Holland M 04:10.03
9 Sten Stoltenborg AV Haarlemmermeer JA 04:11.28
10 Harmen Hoek Kronos M 04:14.50
11 Tom de Gelder AV Olympus '70 JB 04:14.57
12 Marco Keijsers Scorpio M 04:16.47
13 Rik Groenendijk AV Haarlemmermeer M 04:18.25
14 Tijke Wentink AV Attila JA 04:18.85
Michiel Löschner GAC Hilversum M35 DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Puk Gool AV Attila M 04:16.57
2 Wouter Stokkermans Atledo JA 04:17.58
3 Fantasia Gabriele M 04:18.09
4 Lars Biemans AV Atverni JA 04:18.91
5 Remco Vrijbloed. KAV Holland JA 04:19.10
6 Justin Lam Almere '81 JB 04:19.62
7 Djurre de N heeten Phanos M 04:19.91
8 Werner Gentle AV Lopersgroep Deurne mt20 04:20.41
9 Remi Rondeel AV Argo M 04:21.67
10 Tom Kleist Phanos M 04:22.06
11 Luca Ferroglio Eindhoven Atletiek M 04:24.55
12 Koen Voermans Scorpio M 04:25.56
13 Nick Assinck MPM M 04:26.01
14 Daan Oppenhuis AV Haarlem M 04:26.51
15 Abdi Mahdi Phanos M 04:44.08
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stephan Schriemer AAC '61 M 04:16.82
2 Corné Timmer AV Aalsmeer JB 04:29.05
3 Hendrik van Gils Loopvereniging TOF JB 04:30.80
4 Lars Rademaker AV Haarlemmermeer M 04:31.82
5 Yorick Konijn AV Castricum JA 04:32.57
6 Remco Bouchier AV Haarlemmermeer M 04:33.38
7 Luuk Nusselder AV Argo JB 04:34.88
8 Michel Hageman De Spartaan M35 04:35.16
9 Rink Hallmann Atletico '73 M 04:35.50
10 Jack van Avendonk AV Attila M45 04:38.52
11 Jeffrey Smetsers AV De Keien M 04:39.44
12 Jill Holterman AV Zaanland V 04:40.21
13 Giuliana Caiti Phanos V 04:46.56
14 Nieckjan Gal. AV Argo JA 04:51.74
Martijn Flipsen NSAV 't Haasje JA DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Him de Looper AV Zeewolde JB 04:38.05
2 Michiel Stiemer GAC Hilversum M45 04:38.93
3 Jan Oldhoff AV Lionitas JB 04:39.55
4 Daan Notenboom AV Castricum JB 04:39.67
5 Jorg Schellekens AV Attila JB 04:40.07
6 Brent Cuijpers AV Oss '78 JB 04:41.40
7 Troy de Juncker AV Attila JB 04:41.99
8 Hielke Hilberts GAC Hilversum JB 04:42.01
9 Jaïr van Winkel Atledo JB 04:42.88
10 Nicole Weijling-dissel AAC V45 04:44.51
11 Brechtje Kraan AV Cifla V 04:44.77
12 Arjen Tomas AV Pallas '67 M 04:50.44
13 Emmy Weekers Prins Hendrik MB 04:54.19
14 Stan Spangenberg Phanos M55 04:54.64
15 Jelle Kemper Prins Hendrik M 04:54.93
16 Paul Bonnema AV Haarlemmermeer M 05:07.20
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Peter Peereboom AV Heerenveen M 04:49.75
2 Jorn Rabenberg AV Lycurgus JB 04:55.35
3 Marjon van der Wansem TLV De Langstraat V 04:55.97
4 Mirjam Koersen GAC Hilversum V40 04:57.11
5 René de Jong AV Haarlemmermeer M 04:58.03
6 Leona Salman AAC V 04:59.19
7 Wouter Baljet AV Horror JB 05:00.56
8 Rienk Kan AV Heerenveen M 05:00.67
9 Richard Holstege AV '40 M 05:01.59
10 Sybout Wijma AV Heerenveen M 05:04.94
11 Niels Dequeker AV Haarlem M 05:05.70
12 Casper Aarnts AV Lycurgus JB 05:07.76
13 Welmer de Boer AV Horror JB 05:08.43
14 Lennart van der Lit AV Daventria 1906 M 05:09.32
15 Naomi van Hierden AV Argo MA 05:18.77
16 Stefano Scanu AV Argo M45 05:25.02
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Berend-jan Bel Eindhoven Atletiek M40 05:15.25
2 Inger van Dok AV Aalsmeer MB 05:15.86
3 Inge van 't veer AV Phoenix V 05:17.15
4 Odile Verzantvoort AV Triathlon MB 05:17.91
5 Amelie Mabbutt Phanos V 05:22.93
6 Gregory 't hoen AV Aalsmeer JB 05:23.43
7 Saskia Kroon. Rotterdam Atletiek V 05:31.50
8 Ghyta Denz AV 1923 V 05:32.04
9 Jelle de Moes AV Haarlemmermeer JA 05:39.89
10 Jordy Hoogland AV Lycurgus JB 05:39.91
11 Maaike Bakker AV Castricum MB 05:45.20
12 Janneke Kluwen Rotterdam Atletiek V 05:55.86
13 Bob Renkema Phanos M65 05:56.18
14 Annebel Zwagemaker AV Castricum MB 06:00.49
15 Anne-wil Snepvangers Atledo MB 06:02.21
16 Johan Flipsen Atledo M50 06:02.22