3000m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bram Kielman AV Heerenveen JA 08:39.10
2 Rik Goethals AV Pijnenburg M 08:54.09
3 Fabian Ten kate GSAV Vitalis M 08:56.77
4 Eduard Grob GAC Hilversum M 09:01.26
5 Edwin Sjerps. SAV JA 09:01.85
6 Bart Spruijt M 09:02.78
7 Yassine Loukili Hellas Utrecht JA 09:04.93
8 Jeroen Verboom AV Pijnenburg M 09:05.25
9 Edo Baart AV Atos M45 09:05.90
10 Bjorn Koreman Tilburg Road Runners M 09:06.40
11 Seb Wiggemans AV Daventria 1906 M 09:08.42
12 Niels Gersonius AV Castricum M 09:11.97
13 Elizeba Cherono ARV Achilles V 09:12.93
14 William Verheul Hellas Utrecht M35 09:12.94
15 Thijs Mossel AV Edam M 09:13.40
16 Pim Lambregts Swift Atletiek JA 09:14.75
17 Abhinabha Tangerman AAC M35 09:16.41
18 Peter-jan Hardenbol Hellas Utrecht M 09:18.92
Michiel Löschner GAC Hilversum M35 DNF
Alex Bouwmeester AV Zaanland M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luuk Hendrikx AV Phoenix M 09:30.02
2 Geale simon Postma. AV Lionitas M 09:30.51
3 Gian Oerlemans AV Triathlon JB 09:30.89
4 Bereket Petersen AV '56 JB 09:31.46
5 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 09:31.81
6 Loek Janmaat AKU JB 09:35.96
7 Remco Kramer AV Lycurgus M 09:36.00
8 Ton Koning AV Edam M 09:36.92
9 Jaap Vink AV Phoenix M35 09:38.06
10 Siem Uittenhout AV Phoenix M 09:38.45
11 Hans Rebers AV Phoenix M35 09:38.58
12 Matthijs van Goor AV Pijnenburg M 09:41.61
13 Menno Wilhelm Loopgroep Visie JB 09:42.50
14 Thom Reynders Swift Atletiek JB 09:43.07
15 Rob Vijver AV Lionitas M 09:46.54
16 Mitchell Franken Spado M 09:49.80
17 Ad Peeters Eindhoven Atletiek M45 09:58.53
18 Rik Wolswinkel Altis M35 10:06.32
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 René Hage Loopgroep Aart Stigter M 09:45.00
2 Jasper Stein U-Track M 09:49.81
3 Ingmar van Dijk Eindhoven Atletiek M35 09:56.00
4 Simon van Den enden AV Phoenix M40 09:57.82
5 Marijn Buijtendorp AV Zaanland M 09:59.92
6 Thomas Luttikhold U-Track M 10:09.71
7 Wim Nieuwenhuijse AV Phoenix M50 10:19.61
8 Willem Verhoeven U-Track M 10:19.68
9 Karin Gorter AV Phoenix V 10:26.45
10 Axel Vink AV Zaanland M 10:29.56
11 Fleur Baljet AV Horror V 10:34.24
12 Sanne van Gils Spado MB 10:34.51
13 Daan Dekker U-Track M 10:38.62
14 Ton Sjerps SAV M55 10:53.16
15 Sake Timmermans Loopgroep Aart Stigter M35 10:53.93
16 Najim El bouayadi AV Phoenix M40 10:59.69
17 Frank Drielsma Altis M45 11:02.21
18 Cheryl Konijn AV Castricum MB 11:58.93
Arjen van der Logt AV Phoenix M DNF