400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Robin Boersma AV NOP 00:56.45
2 Jochem Ribberink AV Gouda 00:57.45
3 Neal Ott De Spartaan 00:57.96
4 Bram van der Laan GAC Hilversum 00:58.55
5 Djamelt van Veen AV Daventria 1906 01:02.21

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Noah Chokri Rotterdam Atletiek 11.14 +3.0
2 Ezra Verboom AV Haarlemmermeer 11.21 +3.0
3 Koen Hoedjes AV Hera 11.28 +1.0
4 Gabriel Cornelissen GAC Hilversum 11.31 +3.0
5 Romello Christiaan AV Hera 11.46 +1.0
6 Benjamin van Altena Phanos 11.54 +3.0
7 Marten Prince Altis 11.56 +1.8
8 Justin Labrijn Almere '81 11.77 +0.3
9 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer 11.84 +1.3
10 Quinn van Velden OSM '75 12.14 +1.3
11 Max Duys AV Zuidwal 12.35 +2.6
12 Tomaz Rooth Phanos 12.62 +0.3
13 Wouter Haitsma Altis 12.64 +2.5
14 Jurre van Disseldorp AV Oss '78 12.76 +1.3
15 Viggo Parol AV Triathlon 12.91 +1.3
16 Mathijs Adany 12.96 +1.3
Sokrates Eusthadiadis OSM '75 DQ +2.2

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Rick van Riel AV Attila 01:55.63
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 01:59.07
3 Jesse Fokkenrood U-Track 01:59.14
4 Joep Welsch AV Castricum 01:59.48
5 Brik van Dusseldorp Atledo 02:00.65
6 Thijs Veenstra Groningen Atletiek 02:01.49
7 Jeff Tesselaar AV Hera 02:03.33
8 Elliot Archer AV Lycurgus 02:04.12
9 Joep Vermeulen AV Cifla 02:05.56
10 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 02:05.79
11 Kick Castricum AV Castricum 02:05.87
12 Timo Hoogendoorn U-Track 02:06.45
13 Raphael Dobbelstein Prins Hendrik 02:07.63
14 Mike de Dood AV Lycurgus 02:08.22
15 Thomas Reining AV PEC 1910 02:08.54
16 Mads Meijer 02:08.70
17 Yohannes Hiensch Phanos 02:08.93
18 Pepijn Bartels AV Cifla 02:09.20
19 Jarno Jansen AV PEC 1910 02:09.40
20 Eyoel Hiensch Phanos 02:10.49
21 Tim de Wild Hellas Utrecht 02:11.18
22 Milan Bouwer AV Hera 02:11.38
23 Lars Schellekens AV Attila 02:11.67
24 Natnael Meij Avantri 02:11.77
25 Yordi Druijff AV Triathlon 02:12.56
26 Daniel van Noordenne CAV Energie 02:12.74
27 Cas van Kaauwen AV Cifla 02:12.82
28 David Prins AV PEC 1910 02:14.64
29 Rob Nijssen AV Hylas 02:16.19
30 Ian de Juncker AV Attila 02:19.19
31 Fedor Musil Phanos 02:19.32
32 Alex Bakker AV Castricum 02:20.12
33 Leon van der Horst OSM '75 02:20.76
34 Rajeev Mahabier OSM '75 02:22.35
35 Sven Druijff AV Triathlon 02:23.93
36 Jorrit Wynia Phanos 02:24.90
37 Lukas Renaud GAC Hilversum 02:30.16
38 Sokrates Eusthadiadis OSM '75 02:32.03
39 Dani Suparmono GAC Hilversum 02:36.93
40 Filip Hofstede AV PEC 1910 02:36.94
41 Duncan Mulder AV PEC 1910 02:37.06

200m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Ezra Verboom AV Haarlemmermeer 22.84 +1.0
2 Noah Chokri Rotterdam Atletiek 23.10 +1.0
3 Romello Christiaan AV Hera 23.20 +1.0
4 Koen Hoedjes AV Hera 23.23 +0.8
5 Marten Prince Altis 23.55 +0.7
6 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer 24.22 +1.0
7 Tahir Boekdak_ 24.30 +0.8
8 Faas Ignatius AV Gouda 24.43 +0.3
9 Brik van Dusseldorp Atledo 24.54 +0.8
10 Quinn van Velden OSM '75 24.78 +1.0
11 Djamelt van Veen AV Daventria 1906 25.23 +0.3
12 Gideon Dammes_ 25.56 +0.7
13 Tomaz Rooth Phanos 25.72 +0.3
14 Binne Brok AV Tempo 25.99 +0.8
15 Jurre van Disseldorp AV Oss '78 26.09 +0.8
16 Viggo Parol AV Triathlon 26.13 +0.3
17 Mathijs Adany 26.33 +0.3
18 Wessel Terpstra BAV 26.87 +0.8
19 Thom van der Wouden BAV 27.01 +1.0
Ruben Koning AV Gouda DNF +1.0

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Djoao Lobles SV Noordkop 03:56.68
2 Ibrahim Abdi ali AV Hanzesport 04:09.25
3 Max van Groeningen GAC Hilversum 04:09.72
4 Pablo Velt AV Atverni 04:13.33
5 Kjell de Groot AV Flevo Delta 04:15.08
6 Luco van Bergen Phanos 04:17.14
7 Sander van Elk Leiden Atletiek 04:19.47
8 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek 04:24.26
9 Friso Lyppens Haag Atletiek 04:25.35
10 Milan Frenay 04:25.53
11 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 04:26.26
12 Archie Hall U-Track 04:29.05
13 Lars Thode AV Castricum 04:30.58
14 Tijmen Wisselink AV Argo 04:32.11
15 Christopher van Altena Phanos 04:32.50
16 Alex Taal PAC 04:33.03
17 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 04:35.58
18 Jelle van der Schoot U-Track 04:36.14
19 Tom Fobbe PAC 04:37.38
20 Max Swabedissen AV Rijssen 04:38.55
21 Joep Vermeulen AV Cifla 04:39.82
22 Jasper van Laarhoven Atledo 04:40.38
23 William Knol Hellas Utrecht 04:40.76
24 Camiel Colen Hellas Utrecht 04:43.12
25 Jarik van De mast Altis 04:43.27
26 Lars Mol GAC Hilversum 04:43.82
27 Tjalling Galema GAC Hilversum 04:50.62
28 Michiel Schouten AV PEC 1910 04:52.06
29 Gerwalt Landheer AV Statina 05:07.90
30 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 05:08.43

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Siraj Awal aman AV Argo 08:35.51
2 Abdirahman Mohamed AV Cifla 08:35.72
3 Ids van Korven 08:59.64
4 Marlon van Zijl CAV Energie 09:06.91
5 Yafet Yewhanes AV Triathlon 09:21.27
6 Tijn van Zijl KAV Holland 09:37.10
7 Aike van der Lei AV Edam 10:01.13
8 Matthijs van Den broek AV Generaal Michaelis 10:02.03
9 Stijn Verheij U-Track 10:09.78
10 Philippe van Den heuvel Phanos 11:37.52

discus/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Niels de Boer GAC Hilversum 20.79

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Bram van der Laan GAC Hilversum 12.96 -1.9
2 Thom van der Wouden BAV 10.44 +1.2
3 Wessel Terpstra BAV 10.10 +2.5

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Joost Sinke Spado 1.90
2 Neal Ott De Spartaan 1.50
3 Wessel Terpstra BAV 1.45
Thom van der Wouden BAV DNS

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Benjamin van Altena Phanos 12.28
2 Max Duys AV Zuidwal 9.30
3 Niels de Boer GAC Hilversum 8.54

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Wouter Haitsma Altis 4.94 +0.5