400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jarno de Groot AV Flevo Delta 00:57.32

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 11.01 +1.0
2 Skip Renders GAC Hilversum 11.27 +3.0
3 Arthur van Essen Altis 11.59 +1.3
4 Anton Hilhorst AV Zuidwal 11.67 +1.3
5 Hugo van Den berg AV NOP 11.68 +1.8
6 Tijmen van 't land AV Lycurgus 11.96 +1.8
7 Stefan Pol U-Track 12.19 +1.3
8 Tom Bhargava U-Track 12.78 +2.5
Jurriaan de Rijk Haag Atletiek DNS +1.3

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Cain Rutgers Phanos 01:56.27
2 Timo Stegink AV Castricum 01:56.52
3 Reinder Prince AV Triathlon 01:57.52
4 Anash Wijman 02:00.81
5 Hugo van der Ploeg AV Clytoneus 02:02.98
6 Chaske van Rijnsoever Hellas Utrecht 02:05.56
7 Klaas douwe Yska AV Horror 02:06.00
8 Tonnie de Benis AV Generaal Michaelis 02:06.06
9 Tim van Enk AV Phoenix 02:07.26
10 Jair van Winkel Atledo 02:07.46
11 Mitchel de Vries Altis 02:07.61
12 Coen Blanson henkemans AV Lycurgus 02:09.03
13 Rowan Beun AV Unitas 02:09.20
14 Troy de Juncker AV Attila 02:09.53
15 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht 02:10.97
Hielke Hilberts GAC Hilversum DNF

200m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 22.12 +1.0
2 Skip Renders GAC Hilversum 22.98 +0.8
3 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek 23.56 +0.8
4 Tijmen van 't land AV Lycurgus 23.98 +0.7
5 Anton Hilhorst AV Zuidwal 24.28 +1.0
6 Tom Bhargava U-Track 26.44 +0.3
Hugo van Den berg AV NOP DNF +0.7

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Mudesir Awal AV Argo 03:56.42
2 Brian Versluis AV Atverni 03:58.85
3 Aimane Benchellal PAC 04:04.53
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus 04:06.55
5 Thijs Houbiers Leiden Atletiek 04:10.76
6 Tobias van Roon DAK 04:11.41
7 Jippe Lasschuijt AV '34 04:16.30
8 Tijmen Hoedjes AV Castricum 04:16.37
9 Jan Oldhoff AV Lionitas 04:22.76
10 Brent Cuijpers Prins Hendrik 04:24.01
11 Jelle de Roon Atledo 04:24.44
12 Jonathan Dol AV Gouda 04:29.58
13 Sjoerd Wiecherink AV Argo 04:35.34
14 Gerwin de Haan AV Heerenveen 04:45.55
15 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 06:06.91

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Abdiniini Hassan AV Cifla 08:34.91
2 Gian Oerlemans AV Triathlon 09:11.04
3 Ruben Garretsen AV Argo 09:14.82
4 Thije Tjebbes Groningen Atletiek 09:23.50
5 Niels van Vliet KAV Holland 09:48.96
6 Gijs van Male ARV Ilion 10:11.25
7 Hielke Hilberts GAC Hilversum 10:26.10

discus/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Gerwin de Haan AV Heerenveen 41.48
2 Jochem de Kruijff AV Clytoneus 27.29

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Jochem de Kruijff AV Clytoneus 9.99
2 Devin Van heusden OSM '75 9.43

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Gerwin de Haan AV Heerenveen 6.19 +2.5
2 Arthur van Essen Altis 5.97 +1.0