400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Eline Dalderop GAC Hilversum 01:06.37
2 Eveline de Jong De Spartaan 01:09.60
3 Meike Hartog AV Zaanland 01:10.99
4 Roos Goorman AV Daventria 1906 01:12.10
5 Anyk Warmerdam U-Track 01:12.47
6 Mette Nuijen Leiden Atletiek 01:13.12
7 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 01:16.01
Ruth Vogels Rotterdam Atletiek DNF

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Sanne Haagsma AV Horror 12.74 +2.6
2 Emy Guikema Groningen Atletiek 12.80 +0.3
3 Rikst Slot AV Heerenveen 12.93 +0.3
4 Kato Leusink GAC Hilversum 12.94 +0.3
5 Sophie van Den berg AV NOP 13.13 +2.5
6 Joy de Bruijne AV Atverni 13.29 +2.5
7 Lotte Poelman AV Castricum 13.43 +1.7
8 Xanthe Buruma GAC Hilversum 14.30 +1.4
9 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14.61 +1.4
10 Sterre Blok. AV Nijkerk 15.53 +1.7
Mila Brandehof AV Haarlemmermeer DNS +1.7

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jing Oldhoff AV Lionitas 02:16.07
2 Celine van Heerikhuize Climax 02:17.14
3 Anna Eikendal Ciko '66 02:18.22
4 Lotte van Schaik AV Atverni 02:19.28
5 Tess van Randtwijk AV '34 02:19.46
6 Lieve Eising AV Lycurgus 02:21.14
7 Fabienne Buijs AV Gouda 02:22.08
8 Jenda de Boer AV Horror 02:22.13
9 Manon Stringa AV Atverni 02:22.83
10 Mette Oosterink GAC Hilversum 02:26.41
11 Joanne Lehr AV PEC 1910 02:29.76
12 Hieke van Rijnsoever Hellas Utrecht 02:30.69
13 Sara-mina Saberi Groningen Atletiek 02:31.74
14 Veerle van Erp AV Generaal Michaelis 02:31.78
15 Suzet Doornheim GAC Hilversum 02:32.07
16 Parel van Nieuwkoop CAV Energie 02:38.67
17 Tessa Harbrink AV PEC 1910 02:39.58
18 Richelle Kanis AV Castricum 02:41.93
19 Liza van De vooren Hellas Utrecht 02:43.93
20 Isa Nijkamp GAC Hilversum 02:47.90
21 Sanne van Enk AV Phoenix 03:13.07

200m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Emy Guikema Groningen Atletiek 26.52 +0.8
2 Sanne Haagsma AV Horror 27.06 +0.8
3 Joy de Bruijne AV Atverni 27.58 +0.3
4 Manon Stringa AV Atverni 28.16 +0.3
5 Amelie van Rossum AV Oss '78 28.41 +0.5
6 Lotte Poelman AV Castricum 28.52 +1.0
7 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 29.37 +0.5
8 Bente Meijer McDonald's AV de Sprinter 29.93 +1.0
9 Emma van De beek BAV 29.96 +0.5
10 Sabien Hilhorst BAV 30.71 +1.0
11 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 31.56 +1.0
12 Mila Brandehof AV Haarlemmermeer 33.02 +1.0

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Britt Roos HAC '63 04:30.54
2 Ellen van Doorn AV Cifla 04:40.38
3 Sara Schouten AV Atverni 04:40.69
4 Anne de Jong Atledo 04:56.02
5 Marit Griep Scorpio 04:56.98
6 Jolente Bleijs GAC Hilversum 05:02.73
7 Elsa Rijpstra AV Lionitas 05:03.95
8 Bridget Konings Ciko '66 05:08.94
9 Lieke Hoogsteen AV Cifla 05:12.08
10 Sanne Schouten AV Atverni 05:12.62
11 Ilvia Hederik CAV Energie 05:17.31
12 Pien Scheer GAC Hilversum 05:24.17
Anne Knijnenburg AV Oss '78 DNF

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jana van Lent AV NEA-Volharding 10:27.12
2 Mellani Goezinnen AV NEA-Volharding 11:44.11

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Kellynsia Leerdam U-Track 11.38 +1.2
2 Eline Dalderop GAC Hilversum 11.26 -2.5
3 Emma van De beek BAV 9.48 +0.4
4 Sabien Hilhorst BAV 8.87 +1.1

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Terri Talan AV Heerenveen 11.28
2 Inge Slootbeek AV Tempo 10.72
3 Amelie van Rossum AV Oss '78 10.39
4 Sietske Wiemer AV Tempo 10.33
5 Yildiz Turan AV Tempo 9.75
6 Sterre Blok. AV Nijkerk 9.31
7 Ella Keijser GAC Hilversum 8.23

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Eveline de Jong De Spartaan 1.45
2 Floor van Den brink AV Athlos 1.45
3 Sabien Hilhorst BAV 1.40
4 Emma van De beek BAV 1.30

discus/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Ruth Vogels Rotterdam Atletiek 31.96
2 Sietske Wiemer AV Tempo 26.89
3 Inge Slootbeek AV Tempo 24.28
4 Yildiz Turan AV Tempo 19.93
5 Sterre Blok. AV Nijkerk 17.79
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 16.79

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Rikst Slot AV Heerenveen 5.00 +0.7
2 Sophie van Den berg AV NOP 4.68 +2.4
3 Terri Talan AV Heerenveen 4.50 +1.1
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum 4.37 +1.7
5 Ella Keijser GAC Hilversum 3.57 +0.5