400mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 01:02.89
2 Judith Rasch GAC Hilversum 01:05.48
3 Djanne van der Schaaf VAV 01:07.18
4 Paula Martinez AAC 01:08.06
5 Simone van Rookhuizen Phanos 01:09.91
6 Tamara Boneschansker Altis 02:03.72

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Mariska Bun AV Phoenix 12.42 +1.3
2 Dominique Veninga Groningen Atletiek 12.75 +0.3
3 Bernice Meijer Groningen Atletiek 13.26 +2.5
4 Tari Simonis Altis 13.44 +2.2
5 Dieuwertje Kok GAC Hilversum 14.39 +1.4

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Britt Ummels AV Unitas 02:05.62
2 Inga Michejenko AV Olympus '70 02:15.29
3 Nadine Willems AV De Liemers 02:16.33
4 Ilona van der Giessen Rotterdam Atletiek 02:17.30
5 Carlijn Wagenaar Groningen Atletiek 02:18.07
6 Charlotte van Breukelen AV Atverni 02:28.51
7 Inge van 't veer AV Phoenix 02:31.07
8 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek 02:34.00
9 Luise Seelbach Phanos 02:39.15
10 Myrthe Bouman U-Track 02:40.65

200m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Dominique Veninga Groningen Atletiek 25.34 +0.3
2 Demi van De sande Rotterdam Atletiek 25.96 +0.3
3 Tari Simonis Altis 27.36 +1.0
4 Bernice Meijer Groningen Atletiek 27.57 +0.8
5 Madelon Kamp Altis 28.12 +1.0
6 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 30.01 +0.5
7 Annemarie Post GAC Hilversum 32.62 +1.0

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Tessa Frenay 04:27.91
2 Lysanne Wilkens Prins Hendrik 04:29.10
3 Ellen Jansen GSAV Vitalis 04:36.44
4 Jolien de Waard Groningen Atletiek 04:41.22
5 Saskia Weinans AV De Liemers 04:43.96
6 Karlijn Schipper PAC 04:50.90
7 Sofie Lovdal Groningen Atletiek 04:58.34
8 Margot Rijsman AV Hanzesport 05:03.25
9 Gerdien de Jong Rotterdam Atletiek 05:15.54
10 Iris van Driest AV Flevo Delta 05:23.62
11 Tessa Poen AV Daventria 1906 06:05.98

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Elisa de Jong Groningen Atletiek 09:23.63
2 Dagmar Smid AAV '36 09:29.76
3 Kristel van Den berg AV Fortuna 09:38.27
4 Fleur Baljet AV Horror 10:00.08
5 Yasmin Hillebrink Loopgroep Aart Stigter 10:10.66
6 Sara van Grunsven Tilburg Road Runners 10:41.21
7 Elsemieke Kin PAC 10:42.52
8 Loïs Oldhoff GSAV Vitalis 10:43.44
9 Leonie Glazenborg AV Daventria 1906 10:49.22

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Milou van der Schaaf MPM 9.99 -2.5
2 Dieuwertje Kok GAC Hilversum 9.79 -2.3

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Keeley Heijdeman AAC 14.11
2 Wassiliki Alexandridis Hellas Utrecht 12.70
3 Simone Jans 9.53
4 Nienke Heida AV Clytoneus 7.63

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Madelon Kamp Altis 1.30

discus/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Solin Isei Rotterdam Atletiek 40.44

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Natalie Puper AV Atverni 5.25 +1.5

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Judith Rasch GAC Hilversum 5.11 +0.6
2 Mariska Bun AV Phoenix 4.74 +0.7
3 Milou van der Schaaf MPM 4.60 +1.2
4 Dieuwertje Kok GAC Hilversum 4.46 +0.2