1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Cornelius Tuwei M 03:38.69
2 Dawit Wolde M 03:45.01
3 Pieter-jan Hannes M 03:45.11
4 Joeri Slagter TAS '82 M 03:55.21
5 Wessel van Veenen AAC '61 M 03:55.91
6 Mudesir Awal AV Argo JA 03:56.42
7 Djoao Lobles SV Noordkop JB 03:56.68
8 Wesley van der Gouw Prins Hendrik M 03:58.62
9 Brian Versluis AV Atverni JA 03:58.85
10 Wilfred van Holst Groningen Atletiek M 03:59.43
11 Yassine Loukili Hellas Utrecht M 03:59.63
12 Fabian Ten kate GSAV Vitalis M 04:03.62
13 Piet Wiersma AV Jahn II M 04:12.36
Bram Rouwen AV Hanzesport M DNF
Sjoerd Weijers Nijmegen Atletiek M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rick Hartogs DAK M 04:03.57
2 Aimane Benchellal PAC JA 04:04.53
3 Jens van Gelderen AV Lycurgus JA 04:06.55
4 Arjan Marchand Groningen Atletiek M40 04:08.13
5 Ibrahim Abdi ali AV Hanzesport JB 04:09.25
6 Max van Groeningen GAC Hilversum JB 04:09.72
7 Pieter Mijnhout GAC Hilversum M 04:10.16
8 Thijs Houbiers Leiden Atletiek JA 04:10.76
9 Tijke Wentink AV Attila M 04:11.49
10 Jordy Kloet AV Argo M 04:12.25
11 Marc Cinjee Loopgroep Aart Stigter M 04:14.06
12 Jippe Lasschuijt AV '34 JA 04:16.30
13 Michiel Loschner AV Triathlon M40 04:18.23
14 Remco Kramer AV Lycurgus M 04:21.49
15 Jens Peeters Eindhoven Atletiek JB 04:26.26
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jeroen Kramer AV Zaanland M35 04:10.59
2 Ben van Boven AV PEC 1910 M 04:10.87
3 Tobias van Roon DAK JA 04:11.41
4 Peter-jan de Jong AV Horror M 04:11.51
5 Niels Jacobs HAC M 04:11.71
6 Michiel Veldman ACO / Van Elderen M 04:12.85
7 Pablo Velt AV Atverni JB 04:13.33
8 Kjell de Groot AV Flevo Delta JB 04:15.08
9 Tijmen Hoedjes AV Castricum JA 04:16.37
10 Luco van Bergen Phanos JB 04:17.14
11 Casper van der Luijt Leiden Atletiek M 04:18.07
12 Jelmer van der Veen AV Lionitas M 04:18.36
13 Alvin Severijn ARV Ilion M 04:21.45
14 Jan Oldhoff AV Lionitas JA 04:22.76
15 Jelle de Roon Atledo JA 04:24.44
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Niels Verhagen AV Oss '78 M 04:18.72
2 Sander van Elk Leiden Atletiek JB 04:19.47
3 Bastiaan van Graafe land Rotterdam Atletiek M 04:21.35
4 Stefan Buit CAV Energie M 04:22.21
5 Jelle Jansen GAC Hilversum M 04:22.80
6 Willem Verhoeven ESAV Asterix M 04:23.24
7 Brent Cuijpers Prins Hendrik JA 04:24.01
8 Daniel van Ginkel Leiden Atletiek JB 04:24.26
9 Friso Lyppens Haag Atletiek JB 04:25.35
10 Milan Frenay JB 04:25.53
11 Tessa Frenay V 04:27.91
12 Lysanne Wilkens Prins Hendrik V 04:29.10
13 Britt Roos HAC '63 MB 04:30.54
14 Tijmen Wisselink AV Argo JB 04:32.11
15 Christopher van Altena Phanos JB 04:32.50
16 Michiel Stiemer GAC Hilversum M45 04:39.58
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Archie Hall U-Track JB 04:29.05
2 Cosmo van Berkel AV Gouda M 04:29.27
3 Jonathan Dol AV Gouda JA 04:29.58
4 Lars Thode AV Castricum JB 04:30.58
5 Alex Taal PAC JB 04:33.03
6 Karel Peter Typhoon M35 04:34.69
7 Sjoerd Wiecherink AV Argo JA 04:35.34
8 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 JB 04:35.58
9 Gijs van Cappelle U-Track M 04:35.60
10 Ellen Jansen GSAV Vitalis V 04:36.44
11 Tom Fobbe PAC JB 04:37.38
12 Joep Vermeulen AV Cifla JB 04:39.82
13 Ellen van Doorn AV Cifla MB 04:40.38
14 Sara Schouten AV Atverni MB 04:40.69
15 Saskia Weinans AV De Liemers V 04:43.96
Anne Knijnenburg AV Oss '78 MB DNF
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelle van der Schoot U-Track JB 04:36.14
2 Tijmen van Den born AV Phoenix M 04:36.31
3 Max Swabedissen AV Rijssen JB 04:38.55
4 Jasper van Laarhoven Atledo JB 04:40.38
5 William Knol Hellas Utrecht JB 04:40.76
6 Camiel Colen Hellas Utrecht JB 04:43.12
7 Jarik van De mast Altis JB 04:43.27
8 Lars Mol GAC Hilversum JB 04:43.82
9 Mariska Poel DEM MA 04:44.15
10 Jeroen Hennekes AV '34 M 04:47.34
11 Tjalling Galema GAC Hilversum JB 04:50.62
12 Karlijn Schipper PAC V 04:50.90
13 Michiel Schouten AV PEC 1910 JB 04:52.06
14 Anne de Jong Atledo MB 04:56.02
15 Marit Griep Scorpio MB 04:56.98
16 Sofie Lovdal Groningen Atletiek V 04:58.34
17 Gerwalt Landheer AV Statina JB 05:07.90
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maarten Dekker U-Track M 04:54.69
2 Lucas van Teutem AV Phoenix M 04:57.23
3 Jaimy van De steenoven AV Flevo Delta M 04:58.30
4 Gerard Smit AV Statina M60 04:58.45
5 Jasper de Groot AV Flevo Delta M50 04:59.71
6 Riny van Brienen Hellas Utrecht M55 05:01.49
7 Jolente Bleijs GAC Hilversum MB 05:02.73
8 Margot Rijsman AV Hanzesport V 05:03.25
9 Elsa Rijpstra AV Lionitas MB 05:03.95
10 Wesley Steenbakker AV Lycurgus JB 05:08.43
11 Femke Brouwer AV Phoenix MA 05:08.61
12 Bridget Konings Ciko '66 MB 05:08.94
13 Lieke Hoogsteen AV Cifla MB 05:12.08
14 Sanne Schouten AV Atverni MB 05:12.62
15 Gerdien de Jong Rotterdam Atletiek V 05:15.54
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bregje Sloot AV De Liemers MA 04:40.90
2 Jolien de Waard Groningen Atletiek V 04:41.22
3 Hilbert de Haan AV Heerenveen M 04:45.31
4 Gerwin de Haan AV Heerenveen JA 04:45.55
5 Hans Pieterse Altis M45 05:08.87
6 Charlotte Marijn Altis V40 05:14.49
7 Ilvia Hederik CAV Energie MB 05:17.31
8 Iris van Driest AV Flevo Delta V 05:23.62
9 Pien Scheer GAC Hilversum MB 05:24.17
10 Ella van Veen AV Statina MA 05:35.98
11 Jan Pannekoek AV Statina M40 05:35.99
12 Yara Cornu MA 05:41.53
13 Tessa Poen AV Daventria 1906 V 06:05.98
14 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 M 06:06.21
15 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 06:06.91
16 Willeke Teuwissen GAC Hilversum V35 06:07.92
Robin Rietman AV De Liemers M DNS