200m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Johannes Nambala AC TION mt13 21.80 +1.0
2 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 22.12 +1.0
3 Timo Brandehof AV Haarlemmermeer M 22.34 +1.0
4 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht M 22.77 +1.0
5 Ezra Verboom AV Haarlemmermeer JB 22.84 +1.0
6 Noah Chokri Rotterdam Atletiek JB 23.10 +1.0
7 Romello Christiaan AV Hera JB 23.20 +1.0
Chanelton Schmidt Rotterdam Atletiek M DNF +1.0
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dani Nivillac Nijmegen Atletiek M35 22.82 +0.8
2 Skip Renders GAC Hilversum JA 22.98 +0.8
3 Finn van der Velden Phanos M 23.20 +0.8
4 Koen Hoedjes AV Hera JB 23.23 +0.8
5 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JA 23.56 +0.8
6 Marinio Mac andrew AV Atos M 23.61 +0.8
7 Dennis Langenbach OSM '75 M 23.89 +0.8
8 Tahir Boekdak_ JB 24.30 +0.8
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wim Vonk Altis M 23.21 +0.7
2 Marten Prince Altis JB 23.55 +0.7
3 Ananias Shikongo AC TION mt11 23.56 +0.7
4 Even Tjiviju AC TION M 23.66 +0.7
5 Wouter Nieuwhof Ciko '66 M 23.86 +0.7
6 Tijmen van 't land AV Lycurgus JA 23.98 +0.7
7 Gideon Dammes_ JB 25.56 +0.7
Hugo van Den berg AV NOP JA DNF +0.7
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wu Li_ U-Track M 23.82 +1.0
2 Olivier Hendriks AV '40 mt62 24.15 +1.0
3 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer JB 24.22 +1.0
4 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 24.28 +1.0
5 Dennis Buys Avantri M 24.61 +1.0
6 Quinn van Velden OSM '75 JB 24.78 +1.0
7 Nick Cornelissen Hellas Utrecht M 25.69 +1.0
Ruben Koning AV Gouda JB DNF +1.0
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Faas Ignatius AV Gouda JB 24.43 +0.3
2 Bart Roth U-Track M45 25.00 +0.3
3 Djamelt van Veen AV Daventria 1906 JB 25.23 +0.3
4 Dominique Veninga Groningen Atletiek V 25.34 +0.3
5 Joris van Zoelen U-Track M45 25.85 +0.3
6 Demi van De sande Rotterdam Atletiek V 25.96 +0.3
7 Viggo Parol AV Triathlon JB 26.13 +0.3
8 Dolf Smid AAV '36 M55 26.99 +0.3
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brik van Dusseldorp Atledo JB 24.54 +0.8
2 Binne Brok AV Tempo JB 25.99 +0.8
3 Jurre van Disseldorp AV Oss '78 JB 26.09 +0.8
4 Gianni Orsini AV Gouda M45 26.45 +0.8
5 Emy Guikema Groningen Atletiek MB 26.52 +0.8
6 Wessel Terpstra BAV JB 26.87 +0.8
7 Sanne Haagsma AV Horror MB 27.06 +0.8
8 Bernice Meijer Groningen Atletiek V 27.57 +0.8
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tomaz Rooth Phanos JB 25.72 +0.3
2 Mathijs Adany JB 26.33 +0.3
3 Aylan Menick AV Atverni MA 26.44 +0.3
4 Tom Bhargava U-Track JA 26.44 +0.3
5 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek mt36 27.12 +0.3
6 Jan Pannekoek AV Statina M40 27.23 +0.3
7 Joy de Bruijne AV Atverni MB 27.58 +0.3
8 Manon Stringa AV Atverni MB 28.16 +0.3
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thom van der Wouden BAV JB 27.01 +1.0
2 Tari Simonis Altis V 27.36 +1.0
3 Madelon Kamp Altis V 28.12 +1.0
4 Raymond Lockhorst AV Statina M40 28.30 +1.0
5 Lotte Poelman AV Castricum MB 28.52 +1.0
6 Bente Meijer McDonald's AV de Sprinter MB 29.93 +1.0
7 Wieke van Kaam GAC Hilversum MA 30.26 +1.0
8 Mila Brandehof AV Haarlemmermeer MB 33.02 +1.0
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Amelie van Rossum AV Oss '78 MB 28.41 +0.5
2 Thom de N boer AV Statina mt36 28.70 +0.5
3 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MB 29.37 +0.5
4 Desirée van Beest AV Atverni MA 29.38 +0.5
5 Pauline Manni GAC Hilversum V50 29.84 +0.5
6 Emma van De beek BAV MB 29.96 +0.5
7 Lotte Buijtendorp AV Zaanland V 30.01 +0.5
8 Maaike Verstege GAC Hilversum MA 34.61 +0.5
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kees-justus Vogel AAV '36 M60 29.93 +1.0
2 Harry Limburg AV Triathlon M55 30.40 +1.0
3 Theo Woldberg Phanos M60 30.66 +1.0
4 Sabien Hilhorst BAV MB 30.71 +1.0
5 Wim Schreuder goedheijt Hellas Utrecht M70 30.93 +1.0
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 31.56 +1.0
7 Annemarie Post GAC Hilversum V 32.62 +1.0