800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pieter-jan Hannes M 01:54.07
2 Nick Marsman ACO / Van Elderen M 01:55.46
3 Tom de Leeuw Almere '81 M 01:56.30
4 Victor van der Wel PAC JA 01:57.28
5 Koen van der Meijden Rotterdam Atletiek M 01:57.81
6 Hugo Roelofsen AV Castricum JA 01:58.22
7 Chris van Hensbergen KAV Holland M 01:58.36
8 Hidde Leenders AV Oss '78 JB 01:58.57
9 Lars Remijn DEM M 01:59.57
10 Jens van Gelderen AV Lycurgus JA 02:01.92
Sjoerd Weijers Nijmegen Atletiek M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Erik Leusink HAC '63 M 01:58.60
2 Jimmy Ruter PAC M 01:59.15
3 Hugo van Den haak Rotterdam Atletiek M 01:59.24
4 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 01:59.34
5 Abdiniini Hassan AV Cifla JA 01:59.44
6 Thijs Frijling Rotterdam Atletiek M 01:59.70
7 Aimane Benchellal ARV Ilion JB 02:00.56
8 Stefan de N ouden Haag Atletiek M 02:02.24
9 Tijmen van 't land AV Lycurgus JA 02:03.34
10 Abdikhani Mohamed AV Cifla JA 02:05.08
11 Brik Dusseldorp Typhoon JB 02:07.23
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Job Ijtsma HAC '63 JB 02:00.79
2 Jorick Nijenhuis HAC '63 M 02:03.53
3 Steef Severijn ARV Ilion M 02:04.06
4 Koen van Duijnhoven THOR JA 02:04.69
5 Eric van der Meer GSAV Vitalis M 02:04.97
6 Jilles Warmer AV PEC 1910 M 02:05.16
7 Felix Haschke M 02:05.43
8 Mojalefa Kloprogge U-Track JB 02:06.58
9 Jurriën Voor in 't holt Phanos M 02:07.83
10 Kevin Piljrim M 02:10.59
11 Chris Wever AV Heerenveen JA 02:13.66
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thijs Hubers AV De Liemers M 02:02.55
2 Jeroen Rodenburg AV Phoenix M 02:03.19
3 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek JB 02:06.80
4 Sjors Visser THOR JA 02:07.30
5 Thomas Albers EAC De Sperwers JA 02:07.80
6 Jeff Tesselaar AV Hera JB 02:08.37
7 Siem Uittenhout AV Phoenix M 02:08.63
8 Tim Vogel PAC M 02:08.64
9 Raphaël Dobbelstein Prins Hendrik JB 02:09.46
10 Gijs van Cappelle U-Track M 02:09.66
11 Erwin Koopstra AKU M 02:10.75
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tom van Ommeren THOR JA 02:08.27
2 Ernson van Den bos THOR JB 02:09.08
3 Thijs Zoon AV Flevo Delta JB 02:09.13
4 Tim van Enk AV Phoenix JB 02:09.22
5 Mirto Canters AV Cifla JB 02:09.51
6 Inga Michejenko AV Olympus '70 V 02:10.24
7 Andreas Mueller M50 02:10.53
8 Dirk-jan Demkes AV De Liemers M40 02:11.71
9 Robin van De mast Altis M45 02:11.90
10 Karlijn van Es PAC V 02:12.85
11 Diane van Es PAC MA 02:13.38
12 Corinde van Es PAC V 02:17.35
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stella Kubasch Loopgroep Aart Stigter V 02:06.82
2 Tim Bolink AAC M 02:06.95
3 Marlon van Zijl CAV Energie JB 02:11.21
4 Vera Lurvink Prins Hendrik MA 02:14.18
5 Bregje Sloot AV De Liemers MB 02:14.30
6 Lydia van Dijk KAV Holland MB 02:14.43
7 Nadine Willems AV De Liemers V 02:15.15
8 Manjorie Janssen AV Cifla MB 02:16.62
9 Camiel Colen Hellas Utrecht JB 02:17.41
10 Jim van 't schip AAV '36 JB 02:17.62
11 Ilona van der Giessen Rotterdam Atletiek V 02:18.87
12 Thelma Solleveld AV Olympus '70 MA 02:20.99
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lieve Eising AV Lycurgus MB 02:17.45
2 Annemarie Slangewal Altis MA 02:18.28
3 Tim De wild Hellas Utrecht JB 02:19.70
4 Daniel van Noordenne CAV Energie JB 02:20.13
5 Annemiek Keijser AV De Liemers V 02:20.25
6 Yara Schoenmakers Eindhoven Atletiek MB 02:20.28
7 Aylan Menick AV Atverni MB 02:20.56
8 Manon Stringa AV Atverni MB 02:21.37
9 Frans Jorna Hellas Utrecht M45 02:21.65
10 Jenda de Boer AV Horror MB 02:21.95
11 Laurens Te booy Prins Hendrik JB 02:22.38
12 Mattijn Jorna AV Phoenix JB 02:30.07
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Essi Darvishi V 02:06.55
2 Thijs van Deurzen AV Sprint JB 02:19.82
3 Eva van Zoonen AV Castricum V 02:20.61
4 Gerrieke Grootemarsink AV Phoenix V 02:23.04
5 Michiel van Essen Leiden Atletiek M60 02:23.53
6 Ellen Van doorn AV Cifla MB 02:23.89
7 Lotte van Schaik AV Atverni MB 02:24.33
8 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek M 02:25.60
9 Piet van Mourik Delta Sport M50 02:26.59
10 Rowan van Dongen Atledo V 02:27.83
11 Silke Jonkman GSAV Vitalis V 02:28.07
12 Albertine Vermeer AV Haarlem V 02:28.53
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joeri van De waal CAV Energie JA 02:20.88
2 Febora Ridder AV Castricum MB 02:24.47
3 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:28.48
4 Charlotte van Breukelen AV Atverni V 02:29.36
5 Merel Wevers AV '34 MA 02:30.17
6 Saskia Kroon Rotterdam Atletiek V 02:31.24
7 Elsa Rijpstra AV Lionitas MB 02:33.74
8 Emma van Mourik Delta Sport V 02:35.17
9 Noël van Selow AV Attila V 02:35.79
10 Tabitha Bruin Hellas Utrecht MB 02:39.29
Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek V DNF
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tesfidet Weldu AV Cifla M 02:25.43
2 Joyce de Jong AV Fit MB 02:29.17
3 Wendy de Jong AV Fit MB 02:29.45
4 Jan Versteege AV Zaanland M55 02:34.85
5 Liduin Burgering U-Track V 02:40.86
6 Eva van der Marel Rotterdam Atletiek V 02:41.08
7 Felica Los DEM V 02:41.98
8 Marleen Heemels AV Zaanland V45 02:51.48
9 Etiënne Van noordenne CAV Energie M50 03:02.47
10 Riet Jonkers-slegers Atledo V70 03:07.93
11 Rendolf van Hoof GAC Hilversum M55 05:23.20
Aebreselasie Habtom AV Cifla JA DQ