200mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Nina Franke Prins Hendrik 30.15
2 Eline Dalderop GAC Hilversum 31.26
3 Kira Hendriks EAC De Sperwers 33.48
4 Jonne Rode EAC De Sperwers 34.38
5 Luca Klumpenhouwer SAV 35.39

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Yassine Bulthuis AV Impala 9.88 +0.5

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Sietske Wiemer AV Tempo 10.99
2 Sabrina Cruden AV Lionitas 10.43
3 Inge Slootbeek AV Tempo 10.30
4 Yildiz Turan AV Tempo 9.41
5 Elisanne Buunk AVA '70 8.79

150m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Kira Hendriks EAC De Sperwers 19.92
2 Lotte Poelman AV Castricum 20.22
3 Jonne Rode EAC De Sperwers 21.24
4 Luca Klumpenhouwer SAV 22.07
5 Simone Sohouws Phanos 22.38
6 Mila Brandehof AV Haarlemmermeer 24.16

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Roos Blokhuis AV Passaat 02:09.95
2 Sarah Peerik AV Hanzesport 02:11.78
3 Manjorie Janssen AV Cifla 02:13.31
4 Yara Schoenmakers Eindhoven Atletiek 02:20.45
5 Jenda de Boer AV Horror 02:20.99
6 Celine van Heerikhuize Climax 02:22.06
7 Lieke Hoogsteen AV Cifla 02:24.27
8 Bridget Konings Ciko '66 02:28.27
9 Marene Scholtens AV Lionitas 02:38.07
10 Juul Schuit 02:48.33
11 Yoni Bas AV Lycurgus 03:03.87

speerwerpen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Yildiz Turan AV Tempo 37.92
2 Kirsten Peeters Eindhoven Atletiek 31.40
3 Inge Slootbeek AV Tempo 29.90
4 Sabrina Cruden AV Lionitas 29.02
5 Simone Sohouws Phanos 23.99
6 Elisanne Buunk AVA '70 22.55
7 Emma van Wieren AV Impala 21.32

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Yassine Bulthuis AV Impala 4.85 +0.3
2 Anna Oosterwegel AV Daventria 1906 4.63 +0.7

300m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Eline Dalderop GAC Hilversum 00:42.29
2 Celine van Heerikhuize Climax 00:45.17
3 Lotte Poelman AV Castricum 00:46.18
4 Juul Schuit 00:50.01
5 Yoni Bas AV Lycurgus 00:51.52
6 Sietske Wiemer AV Tempo 00:52.42

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Amina Maatoug Leiden Atletiek 04:36.06
2 Fenna Heijbroek Phanos 05:01.80
3 Daphne de Koning AV Archeus 05:14.63
4 Myrthe Kouwenberg Prins Hendrik 05:23.91
5 Kyara Gijsbers AV Oss '78 05:24.51
6 Veerle van Erp AV Generaal Michaelis 05:25.19
7 Tessa Harbrink AV PEC 1910 05:33.12

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Anne Knijnenburg AV Oss '78 10:27.15
2 Jill Wanten Swift Atletiek 10:55.13
3 Anne Geytenbeek U-Track 11:15.95
4 Jonine Hofstra LSV Invictus 11:38.17