200mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Martijn Meijer Prins Hendrik 24.42
2 Joep van Es Prins Hendrik 24.78
3 Maarten Nabbe Prins Hendrik 25.67
4 Robert Bervoets ESAV Asterix 25.77
5 Twan Evers AV Wijchen 28.17

hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Tieme Klinkers AV Phoenix 12.15 +0.6

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Harald Bust Hellas Utrecht 12.37
2 Michele Brini 11.11
3 Twan Evers AV Wijchen 9.85

polsstok/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Sam Kranse PAC 4.82
2 Nils Stok PAC 4.22
3 Nout Wardenburg AV '34 4.22
4 Ronald Kuin AV Daventria 1906 3.42
Evbako Ogbeide PAC NM

speerwerpen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Bas van der Vuurst BAV 35.30
2 Tom Dankers GAC Hilversum 35.25

150m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 15.89
2 Jon Schouwenaar AV 1923 16.41
3 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht 16.56
4 Wouter Vrouwenvelder Haag Atletiek 16.72
5 Timo Brandehof AV Haarlemmermeer 16.79
6 Johan Polman AV Lycurgus 16.80
7 Kaj Emanuel Phanos 16.82
8 Thijs Koers Hellas Utrecht 16.94
9 Owen Westerhout AV Trias 17.01
10 Ruben de Vries Rotterdam Atletiek 17.05
11 Vincent Kruit AV Gouda 17.06
12 Marshall Croes Rotterdam Atletiek 17.34
13 Stefan de Vries AAC 17.48
14 Jordi van Horssen AV Wijchen 17.51
15 Marco Jansen AV Phoenix 17.54
16 Dennis Buys Avantri 17.58
17 Remy Stieglis Phanos 17.62
18 Koen Bastiaansen AV Sprint 17.63
19 Germain Hoek AV Sprint 17.74
20 Leon Tukker Typhoon 18.03
21 Peter Peereboom AV Phoenix 18.22
22 Erik Donker 18.24
23 Marvin Arts ESAV Asterix 18.37
24 Gijs van Cappelle U-Track 18.40
25 Wing-hin Wong ESAV Asterix 19.36
26 Remco Bos AV Daventria 1906 34.23

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Ryan Clarke AV Castricum 01:51.84
2 Tom Disveld AAC 01:52.36
3 Joeri Slagter TAS '82 01:55.44
4 Tom de Leeuw Almere '81 01:56.46
5 Ronald Kuin AV Daventria 1906 01:56.90
6 Jordy Dikkers Groningen Atletiek 01:57.93
7 Jimmy Ruter PAC 01:58.77
8 Wouter Verstraate 01:58.81
9 Niels Jacobs HAC 01:59.58
10 Jelmer van der Veen AV Lionitas 02:00.10
11 Tobias van Helden AV Cifla 02:00.49
12 Jordy Visscher AV PEC 1910 02:01.34
13 Stefan de N ouden Haag Atletiek 02:01.66
14 Leon Ten klooster AV PEC 1910 02:02.82
15 Rens Simons Venloop Running Team 02:04.52
16 Peter-jan de Jong AV Horror 02:05.38
17 Koen van der Meijden Rotterdam Atletiek 02:06.37
18 Michiel Schinkel 02:07.11
19 Guido de Graaf Leiden Atletiek 02:07.71
20 Niels Verhagen AV Oss '78 02:09.24
21 Jeroen Driessen AV Wijchen 02:10.08
22 Kevin Versprille PAC 02:10.35
23 Viktor Beelen AV Haarlem 02:10.46
24 Johan Polman AV Lycurgus 02:17.96
25 Lucas van Teutem AV Phoenix 02:24.49
26 Michiel Ruland ESAV Asterix 02:31.63
Tony De haas Haag Atletiek DNF
Wilfred van Holst Groningen Atletiek DNF
Wilfred van Holst Groningen Atletiek DNF

polsstok/series

# Naam Vereniging resultaat
Nout Wardenburg AV '34 NM

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Michele Brini 6.60 +1.1
2 Alberto Brini Eindhoven Atletiek 6.53 +0.5
3 Marco Jansen AV Phoenix 6.20 +0.3
4 Tieme Klinkers AV Phoenix 5.93 +0.1
5 Peter Peereboom AV Phoenix 5.44 +0.7
6 Jonas Mars AV Phoenix 5.27 +0.6

300m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jon Schouwenaar AV 1923 00:34.56
2 Owen Westerhout AV Trias 00:35.45
3 Thijs van Den dries AV Lycurgus 00:35.68
4 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 00:35.75
5 Vincent Kruit AV Gouda 00:36.19
6 Kaj Emanuel Phanos 00:36.31
7 Stefan de Vries AAC 00:36.60
8 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht 00:37.38
9 Wu Li U-Track 00:37.63
10 Koen van Den hoven AV 1923 00:38.14
11 Germain Hoek AV Sprint 00:38.29
12 Koen Bastiaansen AV Sprint 00:38.31
13 Dennis Buys Avantri 00:38.37
14 Leon Tukker Typhoon 00:38.45
15 Erik Donker 00:39.36
16 Gijs van Cappelle U-Track 00:39.54
Ruben de Vries Rotterdam Atletiek DNS

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Kevin Viezee AAC 03:54.50
2 Niels Theloosen Nijmegen Atletiek 03:55.56
3 Erik Leusink HAC '63 03:58.96
4 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 03:59.55
5 Hardy Lalim 04:01.94
6 Pim Lambregts Swift Atletiek 04:02.13
7 Robin Ruyter Prins Hendrik 04:02.18
8 Björn Koreman Leiden Atletiek 04:06.86
9 Pieter Mijnhout GAC Hilversum 04:07.34
10 Lars Remijn DEM 04:07.94
11 Rob Vijver AV Lionitas 04:09.29
12 Marco van Erp Leiden Atletiek 04:09.44
13 Mischa Petie AV Phoenix 04:11.28
14 Pepijn van De westerlo Eindhoven Atletiek 04:13.91
15 Marnix Langeveld AV Pijnenburg 04:21.65
16 Arjan Weijenborg AV Phoenix 04:22.34
17 Stefan Buit CAV Energie 04:24.67
18 Tom van Beusekom AV De Liemers 04:26.68
19 Casper van der Luijt Leiden Atletiek 04:26.90
20 Stefan Breet AV Flevo Delta 04:28.65
21 Lars van Surksum AV PEC 1910 04:30.84
22 Geale simon Postma SV Friesland 04:33.03
23 Wilfred van Holst Groningen Atletiek 04:38.47
24 Michel Broeders AV Spiridon 04:57.30
25 Jaimy van De steenoven AV Flevo Delta 04:57.33
Kevin Viezee AAC DNF

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Lars Gerritsen AV Passaat 08:13.53
2 Tim Bolink AAC 08:27.90
3 Filmon Tesfu SV Sportlust 08:30.54
4 Arne Mulder AV PEC 1910 08:39.34
5 Bob Te lindert AV Argo 08:41.74
6 Michael Beuwer Eindhoven Atletiek 08:47.43
7 Marc Cinjee Loopgroep Aart Stigter 08:55.22
8 Bouke Bouma AV Edam 08:55.22
9 Wouter Visser Rotterdam Atletiek 08:56.02
10 Max van Gerrevink Leiden Atletiek 08:59.98
11 Geart Jorritsma AV Horror 09:04.01
12 Jordy Kloet AV Argo 09:04.58
13 Bram Verhagen. Rotterdam Atletiek 09:04.87
14 Sander van Heteren AV Passaat 09:07.18
15 Jan willem Hagen AV '34 09:10.25
16 Lars Duistermaat AV Archeus 09:10.97
17 Arne Jacobs ESAV Asterix 09:20.35
18 Bernard van Harn AV Triathlon 09:20.59
19 Tijke Wentink AV Attila 09:20.85
20 Bastiaan van Graafeiland Rotterdam Atletiek 09:21.49
21 Michel Riemersma AV Triathlon 09:21.76
22 Roel Kwaaitaal. Nijmegen Atletiek 09:23.64
23 Yannick Smits Typhoon 09:29.28
24 Arjan Feenstra GSAV Vitalis 09:31.47
25 Thijmen van der Loop GSAV Vitalis 09:32.98
26 Jasper Stein U-Track 09:33.11
27 Matthijs Beerepoot Climax 09:42.16
28 Niels Theloosen Nijmegen Atletiek 09:47.39
29 Siep Nota AV Horror 09:52.81
30 Seb Wiggemans AV Daventria 1906 09:56.40
31 Milan Verheugen Ciko '66 10:00.80
32 Herman Brouwer KAV Holland 10:04.36
33 Edo van De burgwal Altis 10:11.60
34 Jordi Dommerholt AV Heerenveen 10:18.26
35 Marten Giezeman U-Track 10:19.92
36 Jeroen Hennekes AV '34 10:40.43
37 Djurre Tijsma AV Phoenix 10:54.39
Messaoud Dardouri Hellas Utrecht DNF
Peter-jan Hardenbol Hellas Utrecht DNF
Tristan Valkenburg AV Olympus '70 DNF
Tom de Gelder AV Olympus '70 DNF
Evert Dirksen VAV DNF
Rafael Bouts U-Track DNF