200mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 28.70
2 Cathelijn Peeters Prins Hendrik 29.51
3 Vera Feitsma NSAV 't Haasje 30.02
4 Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek 32.03
5 Tamara Boneschansker Altis 60.76

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Wassiliki Alexandridis Hellas Utrecht 13.02
2 Susanne van der Hoeven Phanos 9.41

150m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Jorieke Korenromp AV Daventria 1906 18.13
2 Shimada Bajon AV Lycurgus 18.48
3 Mariska Bun AV Phoenix 18.88
4 Peggy Buchter Hellas Utrecht 20.50
5 Kimberly Alkemade Prins Hendrik 20.68
6 Emma-joy van Dorp AV Zaanland 20.89
7 Anne-marijke Voets Eindhoven Atletiek 26.44
Rosita Milani AV Lycurgus DNS

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Marissa Damink ESAV Asterix 02:06.36
2 Annemarie Slangewal Altis 02:13.77
3 Tess Wegman Leiden Atletiek 02:17.18
4 Suzanne Thierry AV Lycurgus 02:18.43
5 Corinde van Es PAC 02:18.95
6 Eygenia Papadimatou 02:21.09
7 Rosanne van Hoesel Eindhoven Atletiek 02:22.23
8 Marije Hulzebos GSAV Vitalis 02:22.65
9 Gerber Loman Cialfo 02:26.85
10 Danielle van Dorth AV Hylas 02:26.87
11 Renske Linstra GSAV Vitalis 02:31.45
12 Inge van 't veer AV Phoenix 02:32.04
13 Iris van Driest AV Flevo Delta 02:35.50
14 Karin Hijmans AV Flevo Delta 02:40.47
15 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek 02:46.37
16 Tessa Poen AV Daventria 1906 03:00.76
Danaïd Prinsen AV Aquilo DNF

polsstok/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Marloes Oosterwegel AV Daventria 1906 2.82

speerwerpen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Susanne van der Hoeven Phanos 39.49
2 Wassiliki Alexandridis Hellas Utrecht 31.28
3 Evelien van Wijk AV Fit 30.48
4 Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek 29.27

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Mariska Bun AV Phoenix 4.91 +1.1

300m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 00:40.07
2 Shimada Bajon AV Lycurgus 00:41.24
3 Vera Feitsma NSAV 't Haasje 00:42.33
4 Elsbeth Noppers Cialfo 00:43.86
5 Peggy Buchter Hellas Utrecht 00:45.00
6 Kimberly Alkemade Prins Hendrik 00:49.69
Jorieke Korenromp AV Daventria 1906 DNS
Rosita Milani AV Lycurgus DNS

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Lianne van De belt GSAV Vitalis 04:37.93
2 Jolien de Waard Groningen Atletiek 04:38.85
3 Eline de Jong AV De Liemers 04:47.64
4 Aniek Aper Rotterdam Atletiek 04:49.03
5 Laura Boekel AAC 04:49.25
6 Regina Veerman AV Edam 05:03.54
7 Lindsey Faken CAV Energie 05:04.49
8 Lisanne Jager AV Lionitas 05:10.74
9 Nardie Mulder AV PEC 1910 05:47.46
Lea Meyer DNF

3000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Sarah van der Wielen 09:04.25
2 Britt Ummels AV Unitas 09:09.75
3 Saskia Weinans AV De Liemers 09:42.55
4 Susan van Weperen LSV Invictus 09:43.72
5 Fleur Baljet AV Horror 09:56.65
6 Marijke de Visser Hardloopvereniging Dolichos 10:16.26
7 Suzanne Broxterman AV Pallas '67 10:18.94
8 Eva van Zoonen AV Castricum 10:27.15
9 Larissa Mars GSAV Vitalis 10:42.31
10 Loïs Oldhoff GSAV Vitalis 10:45.04
11 Romanee Buddenbohmer Leiden Atletiek 10:52.17
12 Magali Fleche AV Phoenix 11:30.38
13 Joske van Schijndel Prins Hendrik 11:59.23