1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kevin Viezee AAC M 03:54.50
2 Mudesir Awal aman AV Argo JA 03:55.35
3 Lars van Hoeven AV Heerenveen JA 03:55.47
4 Niels Theloosen Nijmegen Atletiek M 03:55.56
5 Siraj Awal aman AV Argo JB 03:56.57
6 Stan Schipperen Scorpio JB 03:57.02
7 Erik Leusink HAC '63 M 03:58.96
8 Wesley van der Gouw Prins Hendrik M 03:59.55
9 Abdiniini Hassan AV Cifla JA 04:00.01
10 Hardy Lalim M 04:01.94
11 Pim Lambregts Swift Atletiek M 04:02.13
12 Robin Ruyter Prins Hendrik M 04:02.18
13 Justin Lam Almere '81 JA 04:04.74
14 Pepijn van De westerlo Eindhoven Atletiek M 04:13.91
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jens van Gelderen AV Lycurgus JA 04:05.52
2 Bezuayehu Petersen AV '56 JB 04:06.79
3 Björn Koreman Leiden Atletiek M 04:06.86
4 Pieter Mijnhout GAC Hilversum M 04:07.34
5 Lars Remijn DEM M 04:07.94
6 Rob Vijver AV Lionitas M 04:09.29
7 Marco van Erp Leiden Atletiek M 04:09.44
8 Mischa Petie AV Phoenix M 04:11.28
9 Juul Knoester GVAC JA 04:14.90
10 Youri Driessen Venloop Running Team JA 04:16.60
11 Hassan Mahaned Delta Sport JA 04:18.01
12 Luco van Bergen Phanos JB 04:18.19
13 Casper van der Luijt Leiden Atletiek M 04:26.90
14 Ruben Alba arias AV Hylas M35 04:28.54
15 Geale simon Postma SV Friesland M 04:33.03
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marnix Langeveld AV Pijnenburg M 04:21.65
2 Luc Beuckens AV NOP JA 04:22.28
3 Arjan Weijenborg AV Phoenix M 04:22.34
4 Stefan Buit CAV Energie M 04:24.67
5 Cas Wille AV Statina JB 04:25.32
6 Tom van Beusekom AV De Liemers M 04:26.68
7 Marije Hijman PAC MA 04:27.78
8 Stefan Breet AV Flevo Delta M 04:28.65
9 Jonathan Dol AV Gouda JA 04:29.06
10 Lars van Surksum AV PEC 1910 M 04:30.84
11 Amina Maatoug Leiden Atletiek MB 04:36.06
12 Lianne van De belt GSAV Vitalis V 04:37.93
13 Jorg Schellekens AV Attila JA 04:44.09
14 Laura Boekel AAC V 04:49.25
Lea Meyer V DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tim de Wild Hellas Utrecht JB 04:30.42
2 Jasper van Laarhoven Atledo JB 04:43.57
3 Nicole Weijling-dissel AAC V50 04:44.96
4 Luc Kappert AV Daventria 1906 JB 04:45.56
5 Parker Consten Ciko '66 JB 04:45.92
6 Jarik van De mast Altis JB 04:46.92
7 Eline de Jong AV De Liemers V 04:47.64
8 Aniek Aper Rotterdam Atletiek V 04:49.03
9 Aalke Bouma AV Edam JB 04:51.65
10 Dolf van De voort. PAC M40 04:54.72
11 Michel Broeders AV Spiridon M 04:57.30
12 Jaimy van De steenoven AV Flevo Delta M 04:57.33
13 Regina Veerman AV Edam V 05:03.54
14 Maurits de Ruiter GAC Hilversum M55 05:05.39
Kevin Viezee AAC M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wilfred van Holst Groningen Atletiek M 04:38.47
2 Jolien de Waard Groningen Atletiek V 04:38.85
3 Fenna Heijbroek Phanos MB 05:01.80
4 Johan Smet Phanos M55 05:03.19
5 Ilse Rooks LSV Invictus MA 05:03.57
6 Lindsey Faken CAV Energie V 05:04.49
7 Lisanne Jager AV Lionitas V 05:10.74
8 Daphne de Koning AV Archeus MB 05:14.63
9 Myrthe Kouwenberg Prins Hendrik MB 05:23.91
10 Kyara Gijsbers AV Oss '78 MB 05:24.51
11 Veerle van Erp AV Generaal Michaelis MB 05:25.19
12 Tessa Harbrink AV PEC 1910 MB 05:33.12
13 Nardie Mulder AV PEC 1910 V 05:47.46
14 Matthieu Schenk Hellas Utrecht M45 06:15.04
15 Willeke Teuwissen GAC Hilversum V35 06:16.46