300m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jon Schouwenaar AV 1923 M 00:34.56
2 Owen Westerhout AV Trias M 00:35.45
3 Thijs van Den dries AV Lycurgus M 00:35.68
4 Mark Heiden PAC JB 00:35.72
5 Cliff Ellsworth AV Lycurgus M 00:35.75
6 Ishan Baidjoe PAC JB 00:36.19
7 Stefan de Vries AAC M 00:36.60
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 00:35.20
2 Sven Jansons Altis JB 00:35.43
3 Kaj Emanuel Phanos M 00:36.31
4 Skip Renders GAC Hilversum JA 00:36.44
5 Hidde Leenders AV Oss '78 JA 00:36.64
6 Ruben Alba arias AV Hylas M35 00:38.16
Ruben de Vries Rotterdam Atletiek M DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vincent Kruit AV Gouda M 00:36.19
2 Wu Li U-Track M 00:37.63
3 Koen van Den hoven AV 1923 M 00:38.14
4 Luuk Nusselder AV Argo JA 00:38.15
5 Koen Bastiaansen AV Sprint M 00:38.31
6 Leon Tukker Typhoon M 00:38.45
7 Erik Donker M 00:39.36
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jeroen Witteveen Hellas Utrecht M 00:37.38
2 Germain Hoek AV Sprint M 00:38.29
3 Winjaris Windster AAC JB 00:38.58
4 Stan Atsma Hellas Utrecht JB 00:39.10
5 Faas Ignatius AV Gouda JB 00:39.24
6 Gijs van Cappelle U-Track M 00:39.54
Jorieke Korenromp AV Daventria 1906 V DNS
D'sean Holaman EAC De Sperwers JB DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dennis Buys Avantri M 00:38.37
2 Rajeev Mahabier OSM '75 JB 00:39.29
3 Hanneke Oosterwegel AV Daventria 1906 V 00:40.07
4 Shimada Bajon AV Lycurgus V 00:41.24
5 Christel Heuseveldt Climax MA 00:41.37
6 Rutger Hoekstra AV Heerenveen JB 00:41.70
7 Wessel Terpstra BAV JB 00:42.22
8 Vera Feitsma NSAV 't Haasje V 00:42.33
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jasper Kooter AAC JB 00:41.66
2 Falco Rademaker Eindhoven Atletiek M55 00:42.25
3 Eline Dalderop GAC Hilversum MB 00:42.29
4 Danique Gimbrère Groningen Atletiek MA 00:43.18
5 Sanne Cornelissen Atletico '73 MA 00:44.01
6 Stijn Prijten OSM '75 JB 00:44.98
7 Stan Spangenberg Phanos M55 00:45.70
8 Puck van Wiltenburg PAC MA 00:45.95
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jesse Scheltema JB 00:40.48
2 Elsbeth Noppers Cialfo V 00:43.86
3 Thom van der Wouden BAV JB 00:44.89
4 Peggy Buchter Hellas Utrecht V 00:45.00
5 Celine van Heerikhuize Climax MB 00:45.17
6 Febora Ridder AV Castricum MA 00:45.23
7 Ard-jan Moerdijk Atledo M50 00:47.35
8 Yoni Bas AV Lycurgus MB 00:51.52
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lars Bos JB 00:42.89
2 Lotte Poelman AV Castricum MB 00:46.18
3 Denise van der Linden GAC Hilversum V50 00:47.75
4 Kimberly Alkemade Prins Hendrik V 00:49.69
5 Juul Schuit MB 00:50.01
6 Sietske Wiemer AV Tempo MB 00:52.42
7 Rowan Dekker JB 00:52.59
Rosita Milani AV Lycurgus V DNS