800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Menno Schouten AV Lycurgus M 01:52.88
2 Bram Som Atletico '73 M 01:54.34
3 Reinout Wiggers AV De Liemers M 01:54.47
4 Jim Kruiver AV NOVA M 01:55.91
5 Michiel Löschner GAC Hilversum M35 01:56.72
6 Gerrit Wolbers AV Lionitas M 01:56.77
7 Antoon van Beek AV Atverni M 01:56.98
8 Sam de Vor GAC Hilversum M 01:57.21
9 David Vonk GAC Hilversum M 01:57.25
10 David Landman GAC Hilversum M 01:58.80
11 Lars Rademaker AV Haarlemmermeer M 02:00.59
Derrick Kazemier VAV M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luuk Wagenaar Phanos M 01:56.99
2 Michel Riemersma AV Triathlon M 01:58.23
3 Thomas Lewis Phanos M 01:58.90
4 Joep van Oorschot Prins Hendrik M 01:59.35
5 Joey Brouwer Rotterdam Atletiek M 01:59.74
6 Alle Koperdraad GAC Hilversum M 02:00.48
7 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M 02:01.19
8 Sven Schoonebeek AV Lycurgus JB 02:01.69
9 Jelmer van der Veen AV Lionitas JB 02:02.80
10 Elias Loukili AV Fit JB 02:03.74
Michael Hooper AV PEC 1910 JA DNF
Hilbert de Haan AV Heerenveen M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joris Petterson Eindhoven Atletiek M 02:00.82
2 Jelle Kemper Prins Hendrik M 02:02.33
3 Arthur van Dijk AV Olympus '70 M40 02:02.46
4 Pieter Mijnhout GAC Hilversum M 02:02.82
5 Giorgis Kampman ACO / Van Elderen JB 02:03.03
6 Tom Kleist Phanos M 02:03.52
7 Mark Naaijer CAV Energie JB 02:04.04
8 Peter Poppe Rotterdam Atletiek M45 02:04.31
9 Niels Kaijken Haag Atletiek M 02:04.49
10 Ko Bontje GAC Hilversum M 02:04.84
11 Tijke Wentink AV Attila JB 02:05.26
12 Djurre de N heeten Phanos M 02:07.59
13 Piet Wiersma AV Jahn II JB 02:09.61
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Alex de Bont PAC JB 02:04.50
2 Lars Mertens AV Cifla JB 02:05.71
3 Martijn de Lange JA 02:06.87
4 Steven Feenstra AV Castricum JB 02:07.65
5 Gian Oerlemans AV Triathlon JB 02:09.04
6 Harmen Perk Rotterdam Atletiek M35 02:09.18
7 Mohamed Abdikhani Phanos JB 02:09.26
8 Luuk Nusselder AV Argo JB 02:09.48
9 Hend de Jager AV Statina M 02:10.35
10 Jeroen Driessen AV Wijchen M 02:10.69
11 Lars Biemans AV Atverni JA 02:11.83
12 Karlijn van Es PAC MA 02:13.35
Michael van Baal AV Statina M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lotte Krause AKU V 02:10.90
2 Anton van der Stoep AV Phoenix M 02:11.17
3 Stan Ubachs Swift Atletiek JB 02:11.94
4 Shurianty Mathilda CAV Energie MB 02:13.31
5 Jeroen Vels AV NOP M40 02:13.85
6 Kim Hittinger AKU MA 02:13.87
7 Corinde van Es PAC MB 02:15.17
8 Ronald Vos HAC M 02:16.19
9 Jasmijn Lau Ciko '66 MB 02:16.87
10 Chantal Baartse HAC V40 02:17.46
11 Inge Sengers AV Unitas V 02:20.45
12 Saskia Weinans AV '34 V 02:21.20
13 Kelvin Baartwijk Almere '81 JB 02:23.52
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Daan Oppenhuis AV Haarlem M 02:16.91
2 Ester Akihary AV Unitas V 02:19.86
3 Marta Pape garcia Eindhoven Atletiek V 02:20.15
4 Michelle Musumeci AV Cifla MB 02:20.88
5 Judi Becx AV Attila V 02:21.30
6 Ilse van De haar AV Atverni MB 02:21.99
7 Ellen Jansen AV Start '78 MA 02:23.22
8 Emma Kok Phanos MB 02:23.42
9 Serana Tielbeek Eindhoven Atletiek V 02:23.60
10 Marlijn van Houts AV De Keien V 02:24.80
11 Kyra Keurentjes AV De Liemers MB 02:26.35
12 Joyce Puts ESAV Asterix V 02:27.41
Tim Raveling M DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Chris Wever AV Heerenveen JB 02:17.60
2 Aniek Aper Rotterdam Atletiek V 02:23.26
3 Linda Alzate-ramirez ARV Ilion MB 02:23.36
4 Rowan van Dongen Scorpio MA 02:23.66
5 Bas van der Zanden M 02:24.03
6 Ingrid Klaassen Running Holland V 02:24.49
7 Lois Stokkers CAV Energie MB 02:24.68
8 Hans Marsman AV Veluwe M50 02:25.36
9 Aurora Lieske AV PEC 1910 V 02:25.95
10 Troy de Juncker AV Attila JB 02:26.99
11 Lynn van der Schaaf Groningen Atletiek MA 02:31.21
12 Daphne van Zandvoort DAK MB 02:31.73
Annemieke Punter Rotterdam Atletiek V40 DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Remi Bos AV De Keien M 02:26.25
2 David van Den berg AV Fit JB 02:26.38
3 Brit van der Meijden AV Fit MB 02:27.90
4 Soraya Zwemstra Scorpio V 02:28.39
5 Yacintha Aakster Groningen Atletiek MA 02:28.69
6 Yosta de Stigter CAV Energie MB 02:28.96
7 Pamela Alzate-ramirez ARV Ilion MB 02:29.89
8 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek M55 02:30.06
9 Lisa Edelaar De Spartaan V 02:31.08
10 Sophie van Leeuwen Prins Hendrik MB 02:32.35
11 Jos Ruijter AV NOP M50 02:34.26
12 Jan Ruijter AV NOP M55 02:36.63
13 Sanne Averesch AV Rijssen MB 02:37.24
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Carliho Suijkerbuijk THOR JA 02:12.25
2 Roos Hop THOR MB 02:12.70
3 Bregje Sloot AV De Liemers MB 02:25.44
4 Nadine Willems AV De Liemers V 02:25.47
5 Owen de Winter AV Lycurgus JB 02:29.75
6 Merel Wevers AV '34 MB 02:35.03
7 Eline Jochems Eindhoven Atletiek V 02:37.43
8 Ynte Biemans AV Atverni MB 02:38.20
9 Marjolein Weeland AV Lycurgus MB 02:38.85
10 Rob Kokx Atledo JB 02:41.02
11 Ard-jan Moerdijk Atledo M45 02:41.83
12 Viola van Den berk Eindhoven Atletiek V 02:47.58
Peter Nuyens AV Edam M65 DQ
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anouk van Nellestijn Loopgroep PK MB 02:37.45
2 Maaike Bakker AV Lycurgus MB 02:43.13
3 Gaby Hageman AV Lycurgus MB 02:44.63
4 Maartje Gabriels AV Lycurgus MB 02:45.06
5 Marie van der Donk AV Fit MB 02:46.65
6 Leks van der Horst avVN M60 02:47.12
7 Anne-wil Snepvangers Atledo MB 02:49.60
8 Debora Ridder AV Lycurgus MB 02:49.62
9 Anne van Dijk AV Gouda V65 02:53.38
10 Lydia Slob GAC Hilversum V 02:56.83
11 Roland Boon AV Flevo Delta M40 02:57.60
12 Nikki Boon AV Flevo Delta MB 02:57.66
13 Rendolf van Hoof GAC Hilversum M50 05:14.24