1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mark Nouws THOR M 03:45.40
2 Jurjen Polderman AV Clytoneus M 03:48.57
3 Edwin de Vries AV Castricum M 03:50.75
4 Tom Koetsenruijter THOR M 03:51.22
5 Neal Bouterse AV Castricum M 03:51.54
6 Stan Niesten DEM JA 03:51.62
7 Simon Grannetia De Spartaan M 03:56.50
8 Jorit van Malsen AV Cifla M 03:58.19
9 Tim Bolink Hellas Utrecht M 04:00.16
10 Marco Keijsers Scorpio M 04:11.86
Bob van der Ham AV Castricum M DNF
Tjerk Conijn AV Lycurgus M DNF
Sjaak Hoogstraaten AV 1923 M DNS
Lars Remijn DEM JA DNF
Adil El azzouzi Phanos M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marijn van der Putten AV Haarlemmermeer M35 04:03.83
2 Jan Berkhout Leiden Atletiek M 04:06.38
3 Jim Rothweiler KAV Holland M 04:07.28
4 Bram Anderiessen AKU JB 04:07.34
5 Eric van Santen AV Edam M 04:07.47
6 Maarten Hindriks AAC '61 JA 04:07.69
7 Mischa Petie WAV Tartletos M 04:08.24
8 Rik Goethals AV Pijnenburg M 04:08.64
9 Bob Te lindert AV Argo JB 04:10.83
10 Ronald Poel DEM M 04:13.77
11 Ralph van Houwelingen Prins Hendrik M 04:14.71
12 Flores Weverling Leiden Atletiek M 04:15.54
13 Emiel Doorgeest AV Zaanland M 04:20.92
14 Alex Bouwmeester AV Zaanland M 04:26.30
Yanninck Akkerman GSAV Vitalis M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stein Posthuma AV De Koplopers M 04:16.20
2 Koen Joosse Eindhoven Atletiek M45 04:18.17
3 Jeroen Bakker Hellas Utrecht JA 04:19.19
4 Nick Marsman ACO / Van Elderen JB 04:19.91
5 Wouter Stokkermans Atledo JA 04:20.35
6 Remi Rondeel AV Argo M 04:20.45
7 Tonnie Stouten AV Veluwe M45 04:21.05
8 Leon van der Lans HAC '63 M 04:21.05
9 Wouter Zandee Haag Atletiek M 04:21.23
10 Matthew Freeman Phanos JA 04:21.68
11 Stella Kubasch V 04:21.83
12 Sjaak van der Linde Rotterdam Atletiek M40 04:22.92
13 Jasper Janssen Prins Hendrik JB 04:24.03
14 Niels Gersonius AV Castricum JA 04:24.38
15 Jamie van Lieshout AV Attila V 04:24.97
16 Douwe Yska AV Horror M40 04:28.49
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wouter Heinrich AKU M 04:22.41
2 Vincent Te brake AV Archeus M 04:24.96
3 Yoram Polak PAC JA 04:26.29
4 Jelte van Atten Leiden Atletiek JB 04:27.06
5 Martien van der Hoorn De Spartaan M60 04:28.95
6 Ashley Melcherts CAV Energie MB 04:29.26
7 Merel van der Marel AV Haarlemmermeer MB 04:29.76
8 Bram El hadji De Spartaan M40 04:31.40
9 Nieck-jan Gal AV Argo JB 04:32.16
10 Max Polak PAC JB 04:32.26
11 Ad Peeters AV Valkenswaard M45 04:32.88
12 Erik Strikker SV Sportlust M40 04:40.40
13 Tim Brouwer de koning Leiden Atletiek M50 04:49.42
14 Thijs Heemskerk AKU JB 04:56.82
Michel Hageman De Spartaan M35 DNF
Vito Verbeek Hellas Utrecht M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joep Kluwen WAV Tartletos M 04:30.06
2 Chris de Smit RK HAV M35 04:35.49
3 Diane van Es PAC MB 04:36.39
4 Daan Notenboom AV Castricum JB 04:36.50
5 Patrick Wieser AV Phoenix M 04:37.06
6 Marco Eskes AC Waterland M50 04:40.40
7 Judy Middelburg AV Olympus '70 V 04:40.99
8 Jesper Verbruggen AV Castricum JB 04:41.05
9 Hans Rebers AV Phoenix M 04:41.21
10 Jeroen Gehrels AV Haarlemmermeer JB 04:43.71
11 Emmie Weekers AV Weert MB 04:45.93
12 Jelle Kemper Prins Hendrik M 04:46.37
13 Yorick Konijn AV Castricum JB 04:48.61
14 Dolf van De voort PAC M40 04:49.23
15 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek V 04:52.88
Riny van Brienen Hellas Utrecht M50 DNF
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Richard Holstege AV '40 M 04:55.70
2 Marjet Groen AV Lycurgus MB 04:55.72
3 Piet Wiersma SV Veendam Atletiek JB 04:56.22
4 Emma Verkaaik SV Veendam Atletiek MB 04:56.70
5 Klaas douwe Yska AV Horror JB 04:57.55
6 Huib Ter hart AV Attila JB 04:58.25
7 Welmer de Boer AV Horror JB 04:58.36
8 Jan Oedhoff AV Lionitas JB 04:59.53
9 Mariska Poel DEM MB 04:59.91
10 Jan de Kok GVAC M 05:01.32
11 Jacolien Ruizendaal AV NOP V 05:03.19
12 Manon Mensink Ciko '66 V35 05:06.20
13 Lois Oldhoff AV Lionitas MB 05:07.65
14 Justin Martena SV Veendam Atletiek JB 05:14.69
15 Martijn Munk Leiden Atletiek JA 05:18.50
16 Britt Mosselman SAV MB 05:27.83
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Martijn Goddijn Climax M 05:00.16
2 Max Sinninghe AV Daventria 1906 JB 05:03.79
3 Ruud Mom Eindhoven Atletiek M50 05:07.23
4 Marianne van Deelen Climax V 05:09.84
5 Tijmen Hoedjes AV Lycurgus JB 05:10.75
6 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek M55 05:10.98
7 Inge van Het veer AV Phoenix V 05:17.92
8 Peter Kaljouw avVN M50 05:19.06
9 Stefano Scanu AV Argo M45 05:20.58
10 Naomi van Hierden AV Argo MA 05:20.64
11 Sophie de Graaf CAV Energie MB 05:30.00
12 Marijke de Wijs SV Sportlust V45 05:37.65
13 Kees van der Put avVN M55 05:47.37
14 Cheryl Konijn AV Lycurgus MB 05:49.59
15 Annabel Zwagemaker AV Lycurgus MB 06:04.49
16 Anita Tartarotti AV Jahn II V45 06:41.01