300m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rodrigo-willy Broer AV Daventria 1906 JA 00:35.07
2 Bob van der Ham AV Castricum M 00:35.09
3 Arend-jan Spierenburg Cialfo JA 00:35.97
4 Kevin Damstra AV Heerenveen M 00:36.22
5 Stijn Jorissen AC TION M 00:36.32
6 Lars van Hoeven AV Heerenveen JB 00:36.42
7 Willem Dudink SAV M 00:36.56
8 Michael Hooper AV PEC 1910 JA 00:36.57
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ronald Dekker AV Hera M 00:36.05
2 Thijs Koers AV Daventria 1906 M 00:36.60
3 Henk van Dijk AV Hera M45 00:37.49
4 Bas Jubels AV Phoenix M 00:37.62
5 Maarten Bouwman Phanos M 00:37.73
6 Benno Snepvangers Atledo JA 00:38.01
7 Rienk Kan AV Heerenveen M 00:39.32
8 Joran Klaver AV Hera M 00:39.79
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ivo Spits Haag Atletiek JA 00:38.26
2 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JB 00:39.06
3 Seb Wiggemans AV Daventria 1906 M 00:39.49
4 Tim van der Monde ACO / Van Elderen M 00:39.53
5 Tim de Reuver AV Fit JA 00:39.97
6 Hindrik Stegenga AV Horror JB 00:40.45
7 Jeen Nauta AV Start '78 M35 00:40.72
8 Peter Peereboom AV Heerenveen M 00:41.00
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Fabian Buijzen Swift Atletiek JA 00:39.25
2 Dinand Tukker Typhoon M 00:39.32
3 Joni van Loon AV Daventria 1906 M 00:40.27
4 Krista Ijspeerd AV '34 MA 00:40.88
5 Frank Stam AV Castricum M45 00:41.08
6 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 00:41.83
7 Vera Lurvink HAC MB 00:43.63
8 Yohannes Wedzinga HAC '63 JB 00:44.44
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Steijn Bakker GAC Hilversum JB 00:40.31
2 Pie Meuwissen Swift Atletiek JB 00:40.75
3 Tom Koerts AAC '61 JB 00:41.99
4 Stijn Roemer AV Lycurgus JB 00:43.08
5 Carlijn Wagenaar MA 00:43.60
6 Silke Peeters Eindhoven Atletiek MB 00:44.71
7 Daniël van Tetering Nijmegen Atletiek JB 00:44.85
Ron Eijkenboom AV '34 M50 DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Siem de Waal AV Lycurgus JB 00:41.25
2 Skip Renders GAC Hilversum JB 00:42.22
3 Jolijn Sandbrink AV Generaal Michaelis V 00:42.67
4 Bram Verheyen GAC Hilversum JB 00:43.10
5 Bryan Rondeel OSM '75 JB 00:43.11
6 Thelma Solleveld AV Olympus '70 MB 00:43.94
7 Lisa de Ruiter AV Phoenix V 00:44.88
8 Sophie Schoonebeek Prins Hendrik MB 00:45.46
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nadine Willems AV De Liemers V 00:43.10
2 Bregje Sloot AV De Liemers MB 00:43.26
3 Job Dieterman AV Pallas '67 JB 00:43.78
4 Brit van der Meijden AV Fit MB 00:44.44
5 Jari Kouwen ACO / Van Elderen JB 00:44.81
6 Jasmijn Lau Ciko '66 MB 00:46.22
7 Peter Pesch AV Zuidwal M55 00:50.45
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Laura van Haaften AV Groene Ster MA 00:46.06
2 Jazlin Ruinemans AV Start '78 V35 00:46.63
3 Maartje Hendrikse Kronos V 00:47.70
4 Susan van Sark AV Haaksbergen V 00:48.70
5 Susan Wouda AV Goor '75 MB 00:48.77
6 Gaby Hageman AV Lycurgus MB 00:49.66
7 Henk Nordt avVN M65 00:50.15
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marjolein Pijper Climax MB 00:45.98
2 Tim Zandee AKU JB 00:46.23
3 Marie van der Donk AV Fit MB 00:47.85
4 Mariëlle Jonkers AV Sprint V 00:48.05
5 Susan Driessen AKU V 00:48.63
6 Maaike Bakker AV Lycurgus MB 00:49.23
7 Janne Verstraten AV De Keien MA 00:49.95
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wesley Jansen Haag Atletiek JA 00:41.90
2 Arthur van Eekhout Climax M 00:43.61
3 Daphne van Zandvoort DAK MB 00:44.52
4 Rowan van Dongen Scorpio MA 00:46.01
5 Rob Kokx Atledo JB 00:46.59
6 Alma Hollen AV '34 V50 00:54.58
Chris Mettrop Spark M70 DNF