800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Yunis Stitan Haag Atletiek M 01:53.38
2 Thijs Doornwaard AV De Gemzen JA 01:54.05
3 Simon Grannetia De Spartaan M 01:54.48
4 Lars Remijn DEM M 01:57.15
5 Erik Leusink HAC '63 M 01:57.22
6 Martin Flipsen AV Weert M 01:58.13
7 Chris van Hensbergen KAV Holland M 01:58.19
8 Laurens de N ouden AV Atverni M 01:59.42
Jelmer van der Veen AV Lionitas JA DNF
David Vonk GAC Hilversum M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nick Marsman ACO / Van Elderen JA 01:55.73
2 Joost de Jong Rotterdam Atletiek M 01:56.10
3 Chris Walden M 01:56.83
4 Rick Paffen Atletiek Maastricht M 01:59.50
5 Stefan de N ouden Atletiek Maastricht M 01:59.56
6 Cameron Assmann PAC M 01:59.84
7 Jonathan Plemper M 02:00.48
8 Ahmed Abubakar DAK JA 02:02.19
9 Ko Bontje GAC Hilversum M 02:02.37
10 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M35 02:04.53
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pim Tolmeijer Ciko '66 JA 02:03.61
2 Reinier Stroo Hellas Utrecht M35 02:03.84
3 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix JB 02:04.70
4 Robert Planting AV Phoenix M35 02:04.89
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 02:05.00
6 Manon Kruiver AV NOVA V 02:05.71
7 Abdirahmaan Mohamed Nijmegen Atletiek JB 02:06.38
8 Timo Koran M 02:08.95
9 Daan van der Velden Eindhoven Atletiek JB 02:09.65
Bas Jubels AV Phoenix M DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Edward Monrad Phanos M 02:05.11
2 Bart van Trigt Phanos M 02:05.42
3 Mark van Ginkel SV Veendam Atletiek JB 02:08.38
4 Jorick Nijenhuis HAC '63 M 02:08.83
5 Hend de Jager AV Statina M 02:08.86
6 Tame Ghebretesai DEM M 02:09.57
7 Inga Michejenko AV Olympus '70 V 02:09.92
8 Weldu van Lent AV Cifla M 02:22.71
9 Robel van Lent AV Cifla M 02:23.25
Nils Pennekamp Phanos M DNS
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sjoerd Heemskerk AV 1923 M 01:57.64
2 Brik van Dusseldorp JB 02:07.18
3 Lennart Teunissen Altis M35 02:08.77
4 Lotte Krause AKU V 02:09.36
5 Koen Grandiek AV Castricum JB 02:09.87
6 Karlijn van Es PAC V 02:10.70
7 Corinde van Es PAC MA 02:11.05
8 Gerco van Den brink Running2000 M 02:12.60
9 Marlies Huigen Groningen Atletiek V 02:14.18
10 Laura Boekel AV NOVA MA 02:15.42
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Chris de Smit RK HAV M35 02:12.88
2 Martijn Hanekamp Altis M 02:13.39
3 Jeffrey Smetsers AV Oss '78 M 02:14.60
4 Thijs Krukkert GSAV Vitalis M 02:15.01
5 Lotte van Elst AC Waterland V 02:16.17
6 Kjell de Groot AV Flevo Delta JB 02:16.29
7 Thelma Solleveld AV Olympus '70 MA 02:16.75
8 Guy Rigler Altis JA 02:23.68
Irvin Osnabrugge U-Track M DQ
Evelien Hooijman GAC Hilversum MA DNF
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sander Bakker Loopgroep Aart Stigter M 02:16.48
2 Nadine Willems AV De Liemers V 02:18.38
3 Fenna van Burg Prins Hendrik V 02:19.39
4 Mariska Poel DEM MB 02:19.53
5 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek V 02:20.26
6 Annemiek Keijser AV De Liemers V 02:21.64
7 Karin Gorter AV Phoenix V 02:22.00
8 Daniel van Noordenne CAV Energie JB 02:24.05
9 Job Petersen Ciko '66 JA 02:24.36
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eva Riemeijer AV Cifla MB 02:22.10
2 Leona Salman AAC V 02:22.65
3 Bregje Sloot AV De Liemers MB 02:23.52
4 Manon Stringa AV Atverni MB 02:24.46
5 Noa Zoon SV Noordkop MB 02:26.58
6 Yvonne Meijer ACO / Van Elderen V35 02:26.77
7 Jos Bergervoet Eindhoven Atletiek M55 02:27.61
8 Karlijn Bongenaar Prins Hendrik MB 02:28.09
9 Rijk Stiemer GAC Hilversum JB 02:28.51
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rosanne van Hoesel Eindhoven Atletiek V 02:28.79
2 Dirk van Haastrecht Hellas Utrecht M45 02:29.36
3 Cindy Teeven AV 1923 V 02:30.48
4 Inge van 't veee AV Phoenix V 02:30.87
5 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:32.80
6 Bastiaan Schutte U-Track JB 02:35.03
7 Shannon Huitema AV Horror MB 02:43.83
8 Aline Roks Scorpio V 02:45.11
9 Rendolf van Hoof GAC Hilversum M55 05:28.21