3000m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sjoerd Weijers Nijmegen Atletiek M 08:31.06
2 Bram Anderiessen AKU JB 08:32.84
3 Fabian Ten kate GSAV Vitalis M 08:33.31
4 Bram Rouwen AV Hanzesport M 08:36.72
5 Yassine Loukili Hellas Utrecht M 08:37.92
6 Maarten Hindriks AAC '61 M 08:40.08
7 Milco Driessen Almere '81 M 08:41.71
8 Luuk Hendrikx AV Phoenix M 08:41.97
9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus JA 08:43.11
10 Christiaan Bosselaar KAV Holland M 08:45.68
11 Bouke Bouma AV Edam M 08:47.89
12 Tom de Gelder AV Olympus '70 JA 08:48.76
13 Leon Hendrikx Venloop Running Team M 08:48.89
14 Thomas Nijman Hellas Utrecht M 08:49.87
15 Tecle Mekonen Nijmegen Atletiek M 08:49.89
16 Jos Verdaasdonk AV Salland M 08:52.77
17 Wilbert van Vliet Venloop Running Team M 08:53.51
18 Arthur van Dijk AV Olympus '70 M45 08:53.80
19 Erik van Rijsewijk AV Cifla M 08:56.64
20 Achraf Boutkabout PAC JA 08:58.58
21 Edwin Wissema AV De Liemers M35 08:59.67
22 Lars Duistermaat AV Archeus M 09:00.83
23 Constant Huiszoon AV Triathlon JA 09:02.27
24 David Vonk M 09:06.28
25 Cain Rutgers Almere '81 JB 09:10.31
26 Ben Jemaa Hellas Utrecht M 09:29.12
Tristan Valkenburg AV Olympus '70 JA DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ad Sluijter Loopgroep Aart Stigter M 08:56.69
2 Wouter Visser Rotterdam Atletiek M 09:01.15
3 Yahal Awal aman AV Argo JA 09:01.53
4 Illian Martens AV Cifla JB 09:01.59
5 Benjamin Schurink AV Cifla JB 09:01.71
6 Abdiniini Hassan AV Cifla JB 09:02.84
7 Linus Venneman JB 09:06.50
8 Jeroen Nijland RREL M 09:08.13
9 Abdikhani Mohamed Nijmegen Atletiek JB 09:12.48
10 Thijs Mossel AV Edam M 09:12.89
11 Luc Velzeboer Almere '81 JA 09:14.42
12 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek M 09:15.89
13 Mateo Türke M 09:15.98
14 Twan Kleijwegt ARV Ilion M 09:17.51
15 Tonnie Stouten AV Veluwe M50 09:18.35
16 Vincent Maalderink AV Hanzesport M 09:18.93
17 Lukas Jürgensen M 09:19.27
18 Robbin Pieterman ARV Ilion M 09:20.67
19 Nathan Bade Hellas Utrecht M 09:22.49
20 Eyob van Lent AV Cifla M 09:23.30
21 Habtom van Lent AV Cifla JA 09:25.97
22 David Bouman MSV en AV Flakkee M 09:26.11
23 Kasper Bisschop BB lopers M 09:27.40
Cees van Maanen Hellas Utrecht M DNF
Colin Bekers Tilburg Road Runners M35 DNF
Michiel Stiemer GAC Hilversum M45 DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 René Hage Loopgroep Aart Stigter M 09:27.00
2 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk V 09:36.06
3 Ton Koning AV Edam M 09:37.55
4 Luuk Nusselder AV Argo JB 09:44.31
5 Jan Schra BB lopers M 09:46.06
6 Leon Huiszoon AV Triathlon JB 09:48.37
7 Elisa de Jong Groningen Atletiek V 09:49.26
8 Tim van Os AV Cifla M35 09:54.48
9 Harry Fierkens Hellas Utrecht M50 09:56.32
10 Lisan Duijvestijn AV Olympus '70 MA 09:59.68
11 Michiel Oussorem AV Edam M 10:02.63
12 Michel van Liempdt Loopgroep Aart Stigter M40 10:04.13
13 Esmee Teeling AV Olympus '70 V 10:06.27
14 Jaimy Voogt CAV Energie JB 10:13.38
15 Eline de Jong AV De Liemers MA 10:32.87
16 Marlon van Zijl CAV Energie JB 10:39.72
17 Hans van Dijk Altis M60 10:40.00
18 Linda Korten AV Weert V 10:44.25
19 Pierre Schreven AV De Liemers M 10:53.07
20 Marlien van Beek TLV De Langstraat V50 10:59.87
21 Ruud Mom Eindhoven Atletiek M50 11:04.91
22 Riny van Brienen Hellas Utrecht M50 11:17.47
23 Emma Haak U-Track V 12:21.28
24 Jack van der Walle U-Track M 12:22.08
25 Wendy Albada GSAV Vitalis V 12:45.75
26 Hub Kaenen RWV M55 13:33.81
Lieke Marijnen Rotterdam Atletiek V DNF