1000m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Gijs Jacobs Nijmegen Atletiek M 02:33.05
2 Guus Winkelmolen Swift Atletiek JA 02:33.06
3 Wouter Dilling AV Cifla M 02:34.36
4 Michel Riemersma AV Triathlon M 02:34.61
5 Reinder Prince AV Triathlon JA 02:34.88
6 David Vonk GAC Hilversum M 02:35.57
7 Steef Severijn ARV Ilion M 02:35.66
8 Arthur van Dijk AV Olympus '70 M45 02:36.60
9 Jan Bouwknegt HAC '63 JB 02:39.74
10 Mervin van der Horst AV Triathlon M 02:41.81
11 Vincent Hofmann AV Pijnenburg M35 02:43.39
12 Brik Dusseldorp Typhoon JB 02:43.90
13 Hin de Looper AV Zeewolde JA 02:50.45
14 Jorg Schellekens AV Attila JA 02:51.97
Tristan Valkenburg AV Olympus '70 JA DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Allard van Belois Ciko '66 JB 02:44.67
2 Stephan Admiraal Typhoon M 02:45.93
3 Marlon van Zijl CAV Energie JB 02:46.23
4 Tijmen Hoedjes AV Castricum JB 02:46.81
5 Viggo Parol AV Atverni JB 02:47.58
6 Max Muller AV Wijchen JB 02:49.06
7 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 02:49.34
8 Bas de Jong AV PEC 1910 JB 02:49.55
9 Jeroen Driessen AV Wijchen M 02:49.98
10 Ephrem Been HAC '63 JA 02:50.09
11 Thijmen van der Loop GSAV Vitalis M 02:50.77
12 Angelo Visser AV NEA-Volharding JB 02:51.26
13 Jasmijn Bakker AV Triathlon MA 02:51.60
14 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JB 02:55.35
15 Sareje Bulale Phanos JA 02:56.78
Daniel Schoonstra-atsma AV Lionitas JB DNS
Reinier Stroo Hellas Utrecht M35 DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ton Hettema Rotterdam Atletiek M 02:50.92
2 Wessel Heil AV Aalsmeer JB 02:51.92
3 Luco van Bergen Phanos JB 02:54.51
4 Jeroen Vels AV NOP M45 02:56.39
5 Gijs Brands AV Attila JB 02:57.46
6 Conrad Balzer Climax M 02:58.28
7 Daniel van Noordenne CAV Energie JB 02:58.67
8 Iris Velting HAC '63 MB 02:59.00
9 Martin Stolk AV Pijnenburg M45 02:59.18
10 Anna Eikendal AV Atverni MB 02:59.75
11 Henri Heijmans AV Oss '78 M50 02:59.82
12 Camiel Colen Hellas Utrecht JB 03:00.74
13 Anouk Prop Spado MA 03:02.85
14 Sara Schouten AV Atverni MB 03:06.07
Lars Mol GAC Hilversum JB DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jing Oldhoff AV Lionitas JB 03:04.76
2 Lars Schellekens AV Attila JB 03:05.96
3 Silke Jonkman GSAV Vitalis V 03:08.02
4 Evi van Bladel ACW '66 MB 03:10.15
5 Sanne van Gils Spado MA 03:11.51
6 Ewoud Boer CAV Energie JB 03:12.19
7 Graeme T hoen AV Aalsmeer JB 03:13.18
8 Isa Leen MB 03:14.42
9 Inger van Dok AV Aalsmeer MB 03:14.42
10 Esra Zijderlaan AV Atverni MB 03:15.17
11 Gregory T hoen AV Aalsmeer JB 03:16.16
12 Jacolien Ruizendaal AV NOP V 03:18.06
13 Sanne Schouten AV Atverni MB 03:18.38
14 Ties Knoester GVAC JB 03:25.11
15 Jasper Bertrand Hellas Utrecht JB 03:27.28
16 Judith van Winkel Atledo V45 03:46.19
17 Etienne van Noordenne CAV Energie M50 03:58.43