800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wouter Ploeger AAC '61 M 01:48.22
2 Jurgen Wielart AV Haarlem M 01:48.57
3 Vincent Hazeleger AAC M 01:49.24
4 Kevin Viezee AAC M 01:50.05
5 Maarten Plaum AV Unitas M 01:50.06
6 Najib Hassan PAC JB 01:50.97
7 Yorben Ruiter PAC M 01:51.18
8 Tom Disveld AAC M 01:53.00
9 Djoao Lobles SV Noordkop JB 01:53.57
10 Thijs Doornwaard Hellas Utrecht M 01:54.47
11 Yunis Stitan Haag Atletiek M 01:54.72
12 Daniel de Looze Phanos M 01:54.86
13 Thomas Lewis Phanos M 01:56.75
Bjorn Blauwhof Phanos M DNF

800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelte van Atten Leiden Atletiek JA 01:56.30
2 Hugo van Den haak Rotterdam Atletiek M 01:56.54
3 Tom de Leeuw Almere '81 M 01:57.79
4 Thieme Schmidt Leiden Atletiek JA 01:57.99
5 Wiel Wijnen Hellas Utrecht JA 01:58.73
6 Victor van der Wel PAC JA 01:58.93
7 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 02:00.42
8 Abdikhani Mohamed AV Cifla JA 02:00.46
9 Rick Paffen Atletiek Maastricht M 02:01.88
10 Abdirahman Mohamed AV Cifla JB 02:02.34
11 Rens Simons Venloop Running Team JA 02:02.45
12 Thymon Houben AV Unitas JA 02:02.97
13 Thomas Doesburg NSAV 't Haasje M 02:03.35
14 Luc Velzeboer Almere '81 JA 02:03.72
15 Benjamin Schurink AV Cifla JB 02:04.70
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eric van der Meer GSAV Vitalis M 02:01.96
2 Juul Knoester GVAC JB 02:03.07
3 Koen Grandiek AV Castricum JB 02:03.26
4 Jorick Nijenhuis HAC '63 M 02:03.28
5 Mats Heine AV Castricum JB 02:03.57
6 Jort Benz AV Spirit Oud Beijerland JB 02:03.58
7 Peter-jan de Jong AV Horror JA 02:03.72
8 Max Rijs AV Trias M 02:04.00
9 Casper van Leeningen Rotterdam Atletiek M 02:04.08
10 Jilles Warmer AV PEC 1910 M 02:04.34
11 Jurrien Voor in 't holt. GSAV Vitalis M 02:05.74
12 Luc Vilain AV Achilles Top JA 02:09.51
13 Chris Wever AV Heerenveen M 02:10.73
14 Francesco Gabean gonzalez Hellas Utrecht M 02:10.92
Tristan Slobben AV Trias JA DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thomas Albers EAC De Sperwers JA 02:04.00
2 Vincent Wolters EAC De Sperwers M 02:04.12
3 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus JA 02:05.28
4 Tim van Enk AV Phoenix JB 02:05.47
5 Joep Vermeulen AV Cifla JB 02:06.85
6 Robin Wassens GSAV Vitalis M 02:07.68
7 Eric Stuiver AV Start '78 JA 02:07.78
8 Janco Rijpstra AV Lionitas JA 02:07.92
9 Paavo de Leng ADSV Dynamica JB 02:08.62
10 Klaas douwe Yska AV Horror JA 02:08.67
11 Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek JB 02:08.76
12 Kevin Versprille PAC M 02:10.53
13 Dianllo Mohamed AV Lionitas JB 02:12.82
Thomas Bovenberg Leiden Atletiek JB DNF
Sander van Elk Leiden Atletiek JB DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelle de Roon Atledo JB 01:59.27
2 Cosmo van Berkel AV Gouda M 02:05.62
3 Raphael van De linde Rotterdam Atletiek JB 02:08.12
4 Rafael Gridelli Phanos JA 02:08.32
5 Tonnie de Benis AV Generaal Michaelis JA 02:08.66
6 Pepijn Janssen GAC Hilversum JA 02:08.79
7 Ernson van Den bos THOR JB 02:08.87
8 Lars Laros Scorpio JB 02:09.18
9 Lars van Surksum AV PEC 1910 M 02:10.97
10 Pablo Velt AV Atverni JB 02:11.16
11 Cas van Kaauwen AV Cifla JB 02:11.63
12 Gijs van Cappelle U-Track M 02:12.21
13 Olivier Gijbels Venloop Running Team JB 02:13.40
Jelmer van der Linden AV Statina M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jos van Schijndel Prins Hendrik M 02:09.18
2 Rinse Altena AV Horror JA 02:09.62
3 Ingmor Simonse AV Scheldesport JB 02:10.50
4 Friso Lyppens Haag Atletiek JB 02:10.71
5 Kick Castricum AV Castricum JB 02:12.12
6 Ramses Feenstra ARV Ilion M40 02:12.70
7 Jonathon Doi AV Gouda JB 02:13.57
8 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht JB 02:15.09
9 Bregje Sloot AV De Liemers MB 02:15.18
10 Alexander Brons PAC JA 02:15.65
11 Laura Boekel AV NOVA V 02:15.96
12 Yordi Druijff Altis JB 02:16.16
13 Daniel Schoorstra-atsma AV Lionitas JB 02:35.76
Jeroen Engels Prins Hendrik M DNF
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Pieter Vierdag Ciko '66 JA 02:06.90
2 Patrick Stastra M35 02:13.55
3 Daniel Van ginkel. Leiden Atletiek JB 02:13.93
4 Simon van Den enden AV Phoenix M40 02:14.60
5 Tom Fobbe PAC JB 02:14.74
6 Kristen Niedrach AV Haarlem V 02:15.04
7 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek MB 02:15.31
8 Annemarie Slangewal Altis MA 02:15.85
9 Tim de Wild Hellas Utrecht JB 02:15.85
10 Viktor Beelen AV Haarlem M 02:15.96
11 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek JB 02:16.34
12 Rick Thomasse AV Trias JB 02:17.03
13 Lotte van Schaik AV Atverni MB 02:19.84
Niels Hendriks Venloop Running Team JB DNS
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Inga Michejenko AV Olympus '70 V 02:09.78
2 Manon Stringa AV Atverni MB 02:23.34
3 Anke Zonderland AV Impala V 02:23.40
4 Madelief Kok AV Triathlon MB 02:24.42
5 Lars Thode AV Castricum JB 02:25.21
6 Febora Ridder AV Castricum MB 02:25.67
7 Yosta de Stigter CAV Energie MA 02:26.49
8 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MB 02:27.91
9 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:28.08
10 Esmee van der Wissel ARV Ilion V 02:28.29
11 Anne van Heeckeren Venloop Running Team MB 02:29.48
12 Puk Poulijn Altis MB 02:30.58
13 Myrthe Kouwenberg Prins Hendrik MB 02:33.53
Tristan Valkenburg AV Olympus '70 JA DNF
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Samantha Frinking AV Lycurgus MB 02:29.87
2 Anne Geytenbeek U-Track MB 02:30.37
3 Maaike Bakker AV Castricum MA 02:33.28
4 Elsa Rijpstra AV Lionitas MB 02:34.77
5 Laurien Bellens MA 02:35.28
6 Terra Muntjewerff Ciko '66 MB 02:35.34
7 Lois Kok Altis MB 02:39.03
8 Amber Noordermeer CAV Energie MB 02:40.11
9 Frouke Benz AV Spirit Oud Beijerland MB 02:43.83
10 Francesco Mastracchi manes Hellas Utrecht JB 02:55.66
11 Wim Metselaar AV Aalsmeer M70 02:58.28
12 Agrien Jongeling OSM '75 MB 03:06.14
13 Rendolf van Hoof GAC Hilversum M55 05:39.81
Ismail Ismail AV Atos JB DQ