hinkstapsprong/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Indy Wekker U-Track 12.61 +1.1
2 Bram van der Laan GAC Hilversum 12.51 +1.0

kogelstoten/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Sonny Meijers AAC 12.68

hoogspringen/series

# Naam Vereniging resultaat

kogelslingeren/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Bram van der Laan GAC Hilversum 45.73
2 Teun Wisse Leiden Atletiek 33.13
3 Wessel Terpstra BAV 27.87

verspringen/series

# Naam Vereniging resultaat
1 Binne Brok AV Tempo 5.66 +0.2
Indy Wekker U-Track DNS

110mH/series

Naam Vereniging resultaat
1 Lucas van Bochoven Climax 16.48 +0.2
D'sean Holaman EAC De Sperwers DNF +0.2

100m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Justin Raijmakers U-Track 11.39 +0.5
2 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum 11.51 +0.5
3 Jesse van Heijningen AV '34 11.76 +0.5
4 D'sean Holaman EAC De Sperwers 11.85 +0.5
5 Bas Westerbroek AV '34 11.90 +0.2
6 Quinn van Velden OSM '75 12.30 +0.2
7 Wouter Weijnen O.S.S. - VOLO 12.36 +0.0
8 Henry van der Ziel VAV 12.69 -0.1
9 Stijn Prijten OSM '75 13.26 -0.2
10 Ceel van Den heuvel O.S.S. - VOLO 13.37 +0.8
11 Thom van der Wouden BAV 13.44 -0.2

800m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 01:56.17
2 Jort Benz CAV Energie 02:00.60
3 Viggo Parol AV Triathlon 02:05.14
4 Luco van Bergen Phanos 02:05.58
5 Indigo Tjan AV Gouda 02:05.77
6 Joep Vermeulen AV Cifla 02:05.97
7 Marlon van Zijl CAV Energie 02:06.41
8 Idris van Koolwijk Nijmegen Atletiek 02:07.33
9 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek 02:08.59
10 Yafet Yewhanes AV Triathlon 02:10.34
11 Erik Stok PAC 02:11.72
12 Max van Liempdt Almere '81 02:11.73
13 Daniel van Noordenne CAV Energie 02:12.32
14 Yordi Druijff AV Triathlon 02:12.66
15 Jeroen Paumans Cialfo 02:12.90
16 Tim de Mooij Leiden Atletiek 02:13.23
17 Daniël van Ginkel Leiden Atletiek 02:13.57
18 Lars Schellekens AV Attila 02:14.03
19 Natnael Meij Avantri 02:14.70
20 Koen van Raaij AV Phoenix 02:15.68
21 Pepijn Oron Hellas Utrecht 02:16.66
22 Fedor Musil Phanos 02:18.26
23 Sander Schijf AV Atverni 02:18.81
24 Sven Druijff AV Triathlon 02:20.22
25 Max Brand 02:20.51
26 Niels Niewenhuizen AV Spirit Oud Beijerland 02:23.70
27 Iker Bruggink AV Phoenix 02:27.12
28 Sven Smit 02:36.15
29 Rowan Dekker 02:38.37

400m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Ruben Koning AV Gouda 00:53.24
2 Jochem Ribberink AV Gouda 00:53.51
3 Brik van Dusseldorp Atledo 00:53.92
4 Rijk Nabuurs AV De Liemers 00:54.85
5 Tjerk Hendriks Climax 00:55.32
6 Faas Ignatius AV Gouda 00:55.73
7 Gerwalt Landheer AV Statina 00:56.19
8 Rajeev Mahabier OSM '75 00:56.30
9 Jesse Scheltema 00:56.46
10 Djamelt van Veen AV Daventria 1906 00:56.55
11 Quinn van Velden OSM '75 00:56.98
12 Henry van der Ziel VAV 00:57.26
13 Leon van der Horst OSM '75 00:58.27
14 Lars Bos AV Lycurgus 00:58.42
15 Wouter Weijnen O.S.S. - VOLO 01:00.33
16 Thom van der Wouden BAV 01:02.04
17 Stijn Prijten OSM '75 01:03.55

1500m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Siraj Awal aman AV Argo 04:00.80
2 Noah Baltus SAV 04:01.02
3 Tom Hoogeboom AV NOVA 04:01.86
4 Mojalefa Kloprogge U-Track 04:02.24
5 Jens Peeters Eindhoven Atletiek 04:02.69
6 Ilias El khattabi Rotterdam Atletiek 04:02.77
7 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek 04:19.97
8 Niels Peeters Venloop Running Team 04:20.51
9 Gijs de Haan PAC 04:21.40
10 Cas Wille AV Statina 04:22.24
11 Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek 04:23.50
12 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek 04:25.51
13 Tijmen Wisselink AV Argo 04:30.23
14 Parker Consten Ciko '66 04:34.60
15 Jasper van Laarhoven Atledo 04:36.48
16 Jesse Scheltema 04:40.61
17 Thorben Segnes Eindhoven Atletiek 04:45.12
18 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 04:49.42
19 Jarik van De mast Altis 04:52.51
20 Douwe Bentsink AV Archeus 05:02.57
Abdirahman Mohamed AV Cifla DNF

5000m/series

Naam Vereniging resultaat
1 Stan Schipperen Scorpio 15:03.62
2 Stefan de Vries AV Start '78 16:39.45
3 Jonatan Venema AV NOP 16:44.22
4 Rob Nijssen AV Hylas 17:26.19
5 Stijn Verheij U-Track 17:41.14
6 Nick Kerkhof 18:12.42
7 Wouter de Roo HAC '63 18:38.89
8 Mathijs Adang U-Track 21:13.39