1500m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mudesir Awal aman JA 04:00.50
2 Freek Lier GSAV Vitalis M 04:00.65
3 Siraj Awal aman AV Argo JB 04:00.80
4 Noah Baltus SAV JB 04:01.02
5 Tom Hoogeboom AV NOVA JB 04:01.86
6 Daniel de Looze Phanos M 04:02.20
7 Mojalefa Kloprogge U-Track JB 04:02.24
8 Jens Peeters Eindhoven Atletiek JB 04:02.69
9 Ilias El khattabi Rotterdam Atletiek JB 04:02.77
10 Matt de Haas AV Olympus '70 JA 04:03.16
11 Khalid Mokhtari M 04:03.48
12 Arthur van Dijk AV Olympus '70 M45 04:05.38
13 Peter-jan de Jong AV Horror M 04:07.49
14 Mischa Petie AV Phoenix M 04:12.15
15 Justin Lam Almere '81 JA 04:14.00
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tobias van Helden AV Cifla M 04:04.35
2 Jordy Kloet AV Argo M 04:10.82
3 Esther Chebet V 04:11.25
4 Luuk Nusselder AV Argo JA 04:11.88
5 Roeland van der Harst Leiden Atletiek M 04:12.67
6 Ruben Garretsen AV Argo JA 04:13.04
7 Daan Oppenhuis AV Haarlem M 04:14.75
8 Puk van Gool AV Attila M 04:16.21
9 Luc Beuckens AV NOP JA 04:18.46
10 Jair van Winkel Atledo JA 04:20.57
11 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Atletiek JB 04:25.51
12 Thijs Staps RREL M 04:26.22
13 Geale simon Postma SV Friesland M 04:30.76
Abdirahman Mohamed AV Cifla JB DNF
Roy Hoornweg AV Passaat M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luuk Verbaandert Eindhoven Atletiek JB 04:19.97
2 Niels Peeters Venloop Running Team JB 04:20.51
3 Jelle de Roon Atledo JA 04:21.20
4 Gijs de Haan PAC JB 04:21.40
5 Cas Wille AV Statina JB 04:22.24
6 Tycho Schol AV Pallas '67 M45 04:22.25
7 Jorben Flatemersch M 04:22.55
8 Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek JB 04:23.50
9 Stefan Breet AV Flevo Delta M 04:24.99
10 Jonathan Dol AV Gouda JA 04:25.27
11 Dirk-jan Demkes AV Pallas '67 M45 04:25.36
12 Leon Graumans AV Phoenix M 04:26.75
13 Lysanne Wilkens Prins Hendrik V 04:27.04
14 Britt Roos HAC '63 MB 04:28.29
15 Viktor Beelen AV Haarlem M 04:31.41
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Roos Blokhuis AV Passaat MB 04:20.62
2 Tijmen Wisselink AV Argo JB 04:30.23
3 Rick Heutinck AV Argo M 04:31.19
4 Achraf Mohammadi AAC JA 04:32.11
5 Maurits Morsink M 04:34.19
6 Parker Consten Ciko '66 JB 04:34.60
7 Sophie Dielissen Venloop Running Team MA 04:34.76
8 Glen Seubert AV Haarlem M40 04:35.64
9 Ellen van Doorn AV Cifla MB 04:36.01
10 Sjoerd Wiecherink AV Argo JA 04:36.09
11 Jasper van Laarhoven Atledo JB 04:36.48
12 Wessel Roks M 04:36.55
13 Jing Oldhoff AV Lionitas MB 04:46.56
14 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JB 04:49.42
Roy Hoornweg AV Passaat M DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jesse Scheltema JB 04:40.61
2 Yara Schoenmakers Eindhoven Atletiek MB 04:43.54
3 Thorben Segnes Eindhoven Atletiek JB 04:45.12
4 Gijs van Male ARV Ilion JA 04:45.62
5 Marije Hulzebos GSAV Vitalis V 04:46.87
6 Karlijn van Es PAC V 04:49.97
7 Jarik van De mast Altis JB 04:52.51
8 Bo Menning AV Pijnenburg M35 04:53.03
9 Karlijn Schipper PAC V 04:53.30
10 Elsa Rijpstra AV Lionitas MB 04:54.69
11 Stefan Jorissen RREL M40 04:55.96
12 Dione Schipper AV Start '78 MB 05:00.09
13 Jeanine van De klashorst Prins Hendrik V 05:01.74
14 Lois Oldhoff GSAV Vitalis V 05:03.44
15 Anne de Jong Atledo MB 05:09.49
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lindsey Faken CAV Energie V 05:02.12
2 Douwe Bentsink AV Archeus JB 05:02.57
3 Doede Terluin AV NOP M50 05:02.90
4 Vera de Vries AV Horror MB 05:04.20
5 Johan Smet Phanos M55 05:09.61
6 Joris Wulfert Erasmus UR Roadrunners M 05:09.63
7 Lisanne Jager AV Lionitas V 05:10.59
8 Sake Timmermans Loopgroep Aart Stigter M35 05:10.94
9 Daphne de Koning AV Archeus MB 05:11.61
10 Mare Te biesebeek AV Lionitas MA 05:19.77
11 Vivienne Morssinkhof AV Fit MA 05:22.03
12 Stefano Scanu AV Argo M50 05:38.15
13 Richelle Kanis AV Castricum MB 05:38.85
14 Marene Scholtens AV Lionitas MB 05:40.48
Tabitha Bruin Hellas Utrecht MA DNF