400m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mathijs Dirks Leiden Atletiek M 00:48.86
2 Vester van Heijningen AV Haarlem M 00:49.86
3 Guido de Bruijn CAV Energie M 00:50.68
4 Koen Bonekamp AV '34 M 00:51.07
5 Leon Ten klooster AV PEC 1910 M 00:51.57
6 Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JA 00:51.71
7 Stef van der Schaaf VAV M 00:52.53
8 Yo Valks Phanos JA 00:56.12
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vincent Kruit AV Gouda M 00:51.04
2 Floris Heil AV '34 M 00:52.95
3 Ruben Koning AV Gouda JB 00:53.24
4 Jochem Ribberink AV Gouda JB 00:53.51
5 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 M35 00:54.89
6 Bart Willemsen AV '34 M 00:56.34
Rik Hanswijk Climax M DNF
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brik van Dusseldorp Atledo JB 00:53.92
2 Rijk Nabuurs AV De Liemers JB 00:54.85
3 Erik Donker Hellas Utrecht M 00:54.85
4 Gijs van Cappelle U-Track M 00:55.45
5 Faas Ignatius AV Gouda JB 00:55.73
6 Gerwalt Landheer AV Statina JB 00:56.19
7 Niek Verdijck ESAV Asterix M 00:56.26
Michael Hooper AV PEC 1910 M DNF
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tjerk Hendriks Climax JB 00:55.32
2 Olivier Hendriks AV '40 mt62 00:55.63
3 Rajeev Mahabier OSM '75 JB 00:56.30
4 Djamelt van Veen AV Daventria 1906 JB 00:56.55
5 Quinn van Velden OSM '75 JB 00:56.98
6 Leon van der Horst OSM '75 JB 00:58.27
7 Princess Roberts MB 00:58.29
8 Christel Heuseveldt Climax MA 00:58.65
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 00:56.31
2 Jesse Scheltema JB 00:56.46
3 Jan Plat AV PEC 1910 M50 00:58.34
4 Lars Bos AV Lycurgus JB 00:58.42
5 Eline Schwietert Ciko '66 MB 00:59.39
6 Sarah Peerik AV Hanzesport MB 01:00.43
7 Stijn Prijten OSM '75 JB 01:03.55
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Henry van der Ziel VAV JB 00:57.26
2 Lotte Schrijver Phanos V 00:59.64
3 Djanne van der Schaaf VAV V 01:00.16
4 Thom van der Wouden BAV JB 01:02.04
5 Elsbeth Noppers Cialfo V 01:02.53
6 Kim Frijns AV Unitas V 01:02.99
7 Lotte van Schaik AV Atverni MB 01:03.60
8 Lieke Hoogsteen AV Cifla MB 01:03.67
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wouter Weijnen O.S.S. - VOLO JB 01:00.33
2 Emma-joy van Dorp AV Zaanland V 01:05.60
3 Janneke van Hofslot AV Triathlon MB 01:05.83
4 Puck van Wiltenburg PAC MA 01:06.42
5 Lieke Radsma MB 01:12.86
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 01:14.91