800m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maarten Plaum AV Unitas M 01:50.17
2 Kevin Viezee AAC M 01:50.33
3 Jurgen Wielart AV Haarlem M 01:50.62
4 Tom Disveld AAC M 01:51.71
5 Yunis Stitan Haag Atletiek M 01:56.14
6 Fabian Pusceddu AV Lycurgus JB 01:56.17
7 Youri Pessy AV Cifla M 01:56.34
8 Stefan de N ouden Haag Atletiek M 01:59.81
9 Cameron Assmann PAC M 02:00.20
10 Rob Stuber AV Athlos M 02:01.96
Vincent Hazeleger Phanos M DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jort Benz CAV Energie JB 02:00.60
2 Twan Kleijwegt PAC M 02:02.09
3 Juul Knoester GVAC JA 02:02.31
4 Eric Stuiver AV Start '78 JA 02:03.85
5 Guido de Graaf Leiden Atletiek M 02:04.96
6 Luco van Bergen Phanos JB 02:05.58
7 Job van Den end AV Tempo JA 02:05.81
8 Joep Vermeulen AV Cifla JB 02:05.97
9 Casper van der Luijt Leiden Atletiek M 02:06.09
10 Klaas douwe Yska AV Horror JA 02:08.95
11 Daniƫl van Ginkel Leiden Atletiek JB 02:13.57
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Viggo Parol AV Triathlon JB 02:05.14
2 Michiel Schinkel Hellas Utrecht M 02:05.62
3 Indigo Tjan AV Gouda JB 02:05.77
4 Marlon van Zijl CAV Energie JB 02:06.41
5 Idris van Koolwijk Nijmegen Atletiek JB 02:07.33
6 Merlijn van der Velden Eindhoven Atletiek JB 02:08.59
7 Sybren Kiewiet Hellas Utrecht JA 02:09.50
8 Tim de Mooij Leiden Atletiek JB 02:13.23
9 Amina Maatoug Leiden Atletiek MB 02:13.44
10 Lars Schellekens AV Attila JB 02:14.03
11 Natnael Meij Avantri JB 02:14.70
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Yafet Yewhanes AV Triathlon JB 02:10.34
2 Erik Stok PAC JB 02:11.72
3 Max van Liempdt Almere '81 JB 02:11.73
4 Daniel van Noordenne CAV Energie JB 02:12.32
5 Yordi Druijff AV Triathlon JB 02:12.66
6 Jeroen Paumans Cialfo JB 02:12.90
7 Nina Baltus SAV MA 02:13.90
8 Corinde van Es PAC V 02:14.21
9 Ron Legemaate ARV Ilion M45 02:15.00
10 Pepijn Oron Hellas Utrecht JB 02:16.66
Gian Oerlemans AV Triathlon JA DNF
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Koen van Raaij AV Phoenix JB 02:15.68
2 Suzanne Thierry. DEM V 02:17.91
3 Fedor Musil Phanos JB 02:18.26
4 Anna Eikendal Ciko '66 MB 02:19.62
5 Sven Druijff AV Triathlon JB 02:20.22
6 Max Brand JB 02:20.51
7 Niels Niewenhuizen AV Spirit Oud Beijerland JB 02:23.70
8 Jenda de Boer AV Horror MB 02:24.29
9 Dirk van Haastrecht Hellas Utrecht M45 02:25.12
10 Terra Muntjewerff Ciko '66 MB 02:26.71
11 Marit Griep Scorpio MB 02:27.32
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sander Schijf AV Atverni JB 02:18.81
2 Fenna Heijbroek Phanos MB 02:22.14
3 Desi van Emmerik Cialfo MB 02:23.34
4 Fabienne Buijs AV Gouda MB 02:24.63
5 Evi van Den elzen Prins Hendrik V 02:24.65
6 Julia Groot Ciko '66 MB 02:26.34
7 Do Krol AV '34 V 02:28.70
8 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek V 02:29.62
9 Hans Marsman AV Veluwe M55 02:29.99
10 Esmee van der Wissel ARV Ilion V 02:31.14
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Iker Bruggink AV Phoenix JB 02:27.12
2 Brecht Frensel AV Heerenveen MB 02:27.56
3 Joris Wulfert Erasmus UR Roadrunners M 02:27.91
4 Sandra Ulle-de jong AV Zaanland V40 02:29.88
5 Corien van der Bijl AV Veluwe V35 02:30.58
6 Frouke Benz CAV Energie MB 02:30.89
7 Robbie van Dijk Loopgroep Aart Stigter M45 02:33.41
8 Amber van Mourik MPM MA 02:34.14
9 Jos Bergervoet M60 02:37.29
10 Maaike Bakker AV Castricum MA 02:37.55
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Leon Graumans AV Phoenix M 02:28.18
2 Inge van 't veer AV Phoenix V 02:28.30
3 Jochem van Hal AV 1923 M55 02:31.47
4 Sven Smit JB 02:36.15
5 Rowan Dekker JB 02:38.37
6 Ella van Veen AV Statina MA 02:43.45
7 Marloes Bosman Hellas Utrecht MB 02:50.30
8 Tamar Bavelaar Leiden Atletiek MA 02:59.21
9 Ruth Splijker MB 03:00.81
10 Yoni Bas MB 03:11.12