60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mark van der Linden Haag Atletiek JD 8.93
2 Rikst Slot AV Heerenveen MC 9.47
3 Anna Roelofs AV Suomi MC 9.50
4 Nikki Boon AV Flevo Delta MC 9.60
5 Romy van Hilst GAC Hilversum MC 9.68
6 Isaya Klein ikkink Rotterdam Atletiek JD 9.80
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maartje Blanken Avantri MC 9.57
2 Otte Wienese GAC Hilversum MC 9.64
3 Yoram Vriezen GAC Hilversum JD 10.14
4 Luca van Loon AV '40 MC 10.17
5 Kato Leusink GAC Hilversum MC 27.91
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Floor van den Brink AV Athlos MC 10.18
2 Sophie Praas AV Triathlon MC 10.44
3 Evelyn Imafidon AV Feniks MC 10.50
4 Karen Zwerver AV Startbaan V45 10.85
5 Wouter van Gorcom Hellas Utrecht JD 11.45
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Samar Ahmed Hellas Utrecht MC 10.93
2 Amy Walraven Altis MC 11.49
3 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MC 11.68
Fenna Achterberg VAV MD DQ
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dirk jan Giskes AV NOVA M60 12.21
2 Romy Dannenburg AV Atverni MC 12.30
3 Veronique Bruin AV Wieringermeer MD 13.20
Mats Gerritsen AV Pijnenburg JD DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lisanne Brouwer AV Spirit Lelystad MB 9.10
2 Feline Molenaar Avantri MB 9.42
3 Sterre Weber GAC Hilversum MB 9.46
4 Myrthe Kruit AV Flevo Delta MB 9.59
5 Julia Hollander AV Gouda MB 9.64
6 Femke de Boer AV Gouda MB 9.70
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sophie Jebose AAC MB 9.72
2 Sanne van den Brink AV Athlos MB 10.02
3 Femke van den Bos AV Tempo MB 10.44
4 Mauve Bos GAC Hilversum MB 10.66
5 Karin van den Berg AV De Gemzen MB 10.92
6 Aleid Frissel AV Tempo MB 11.21

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eva Tetteroo AV Olympus '70 MA 9.33
2 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 9.37
3 Lieke van den Brink AC TION V 9.59
4 Astrid van der Maas AV Gouda V 9.60
5 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JC 9.84
6 Youri Fransen GAC Hilversum JC 10.37
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Berdine van Dal DAK V 10.46
2 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 10.56
3 Rutger Vincken AV Tempo JC 11.55
4 Merijn Kerens AV Pijnenburg JC 11.71
5 Eline Albers AV Phoenix V 11.89
6 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 12.05

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 8.71
2 Tygo van de Weijer HAC JB 8.88
3 Robin Spoor AV Sparta JB 8.93
4 Dave de Jong AV Gouda JB 9.63
5 Sam Smit HAC JB 10.72
Zipp de Bakker Hellas Utrecht JB DNF
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Martijn Geerts AV Sparta JB 9.44
2 Stefan Pol U-Track JB 9.52
3 Jitse van Esch AV Gouda JB 10.58
4 Sam van Aerle HAC JB 13.80
Wietse Bosman AV Gouda JB DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Floris de Boer AV Gouda JA 8.91
2 Lars Janssen AV Phoenix M40 8.93
3 Duve Ribberink AV Gouda JA 9.64
4 Joost van Zutphen AV Gouda JA 11.48

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jeroen Eerden AV Atverni M 9.62
2 Daniël Godefrooij AV Phoenix M 10.01
3 Gijs Langkamp Hellas Utrecht M 10.14
Robin Coops Hellas Utrecht M DNS

60mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anja Akkerman DEM V60 11.35
2 Frans van Boven THOR M70 11.57
3 Peter Blom AV Jahn II M75 12.11