50m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Menno Blom AV Pijnenburg M 6.30
2 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JC 6.50
3 Rick van Loon AV Passaat JB 6.59
4 Tim de Reuver AV Fit M 6.60
5 Stefan Pol U-Track JB 6.72
Jochem Dobber AV Suomi JA DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tygo van de Weijer HAC JB 6.51
2 Niels Beks Taxandria Atletiek JA 6.61
3 Richard Achterberg VAV M35 6.64
4 Mark van der Linden Haag Atletiek JD 6.86
5 Indy Wekker U-Track JC 6.92
6 Kato Leusink GAC Hilversum MC 7.01
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joep de Wit Almere '81 JB 6.73
2 Bodee Schemkes Almere '81 JA 6.89
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 6.96
4 Levi Vloet Nijmegen Atletiek M 7.04
5 Pepijn de Groot AV Haarlemmermeer M 7.21
6 Sil De Jong AV Heerenveen JC 7.22
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Christian Vermeulen Hellas Utrecht JC 7.03
2 Maartje Blanken Avantri MC 7.20
3 Nienke Blom AV Pijnenburg MA 7.30
4 René van de Ven Atletiek Oirschot M 7.38
5 Sophie Praas AV Triathlon MC 7.56
6 Maritte de Ruiter AV Pijnenburg MC 7.88
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lennart Gijsen AV Pijnenburg JB 6.91
2 Jaleesa Seedorf Rotterdam Atletiek MB 7.01
3 Anouk Schoop AV NOP MC 7.42
4 Mathijs van Wessel AV Pijnenburg JC 7.50
5 Lotte Bosma Taxandria Atletiek MB 7.86
6 Anika Northausen AV Pijnenburg MC 7.96
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Eline Bardoel AV Fit V 7.40
2 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 7.50
3 Denise Zanferrari AAC '61 MD 7.51
4 Vivian Kip OSM '75 MC 7.72
5 Femke Jansen AV Pijnenburg MB 7.92
6 Dawy Jipat AV Pijnenburg MC 8.00
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anna Roelofs AV Suomi MC 7.05
2 Rachella Boodoe U-Track MA 7.27
3 Timo den Hollander GVAC JC 7.39
4 Sabrina k Cruden AV Heerenveen MD 7.50
5 Fay Blank GAC Hilversum MB 7.73
6 Lennert Naeff AV Heerenveen JC 7.95
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rafael Bouts U-Track M 6.49
2 Abel Brentjes HAC JB 7.25
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 7.37
4 Fenna Achterberg VAV MD 7.91
5 Anke Binnema AV Heerenveen MD 7.95
6 Linde Buruma GAC Hilversum MB 8.01
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Vince Cairo SV Veendam Atletiek M35 6.96
2 Amy Walraven Altis MC 7.59
3 Suzet Doornheim GAC Hilversum MD 8.32
4 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal MA 8.71
5 Lisa Cornelissen HAC MB 8.82
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Zipp de Bakker Hellas Utrecht JB 6.77
2 Sterre Buijs VAV MC 7.44
3 Julian Vries AV Heerenveen JD 8.20
4 Christiaan Mettrop Spark M70 8.69
5 Frans van Boven THOR M70 8.70