50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Isaya Klein ikkink Rotterdam Atletiek JD 8.19
2 Maartje Blanken Avantri MC 8.19
3 Rikst Slot AV Heerenveen MC 8.37
4 Anouk Schoop AV NOP MC 9.05
Aaron Hoogenboom AV Atverni JD DNS
Terri Talan AV Heerenveen MC DQ
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mark van der Linden Haag Atletiek JD 8.01
2 Denise Zanferrari AAC '61 MD 8.25
3 Sabrina k Cruden AV Heerenveen MD 8.54
4 Sophie Praas AV Triathlon MC 8.89
5 Sophie van den Berg AV NOP MC 9.13
6 Karen Zwerver AV Startbaan V45 9.37
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Anna Roelofs AV Suomi MC 8.03
2 Luca van Loon AV '40 MC 8.33
3 Janna Doumpas AV 't Jasper Sport MC 8.61
4 Evelyn Imafidon AV Feniks MC 9.04
5 Fenna Achterberg VAV MD 9.98
6 Julian Vries AV Heerenveen JD 10.35
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Laura Schnell Hellas Utrecht MC 9.30
2 Amy Walraven Altis MC 9.80
3 Roos Verdegaal Hellas Utrecht MC 9.99
4 Anke Binnema AV Heerenveen MD 10.29
5 Maureen van de Brug PAC MC 10.57
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dirk jan Giskes AV NOVA M60 11.47

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lisanne Brouwer AV Spirit Lelystad MB 7.91
2 Sterre Weber GAC Hilversum MB 8.25
3 Sophie Jebose AAC MB 8.39
4 Larissa Smit AV '40 MB 9.31
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luna Scheffer GAC Hilversum MB 9.40
Amina Schellekens Phanos MB DNF

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kai van Gaalen Hellas Utrecht JC 7.92
2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 8.58
3 Berdine van Dal DAK V 8.74
4 Eline Albers AV Phoenix V 9.11
5 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 10.03
Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek V DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Devrah Leerdam U-Track V 7.88
2 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 8.59
3 Niels Bosma Taxandria Atletiek JC 9.74
4 Sil De Jong AV Heerenveen JC 9.83
5 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MA 10.33
Ruben Koning AV Gouda JC DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JC 8.12
2 Iva Klein baltink AV Daventria 1906 MA 9.00
3 Erika Zijderlaan Avantri V35 9.36
4 Merijn Kerens AV Pijnenburg JC 10.31
Rens Stegink AV Haaksbergen JC DNS
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wan Bakx AC TION M50 7.61
2 Jos Warmerdam U-Track M50 8.37

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tobias Bakx AC TION JA 7.18
2 Lars Janssen AV Phoenix M40 7.53

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Daniël Godefrooij AV Phoenix M 8.18
2 Ky-anh Tran DAK M 8.20
3 Gijs Langkamp Hellas Utrecht M 8.56
René van de Ven Atletiek Oirschot M DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Brigitte van de Kamp GAC Hilversum V55 9.28
2 Frans van Boven THOR M70 9.89

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luuk Peters AV PEC 1910 JB 6.96
2 Stefan Pol U-Track JB 7.95
3 Gerwin de Haan AV Heerenveen JB 7.95
4 Youp Brouwer AV Spirit Lelystad JB 9.46
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Rick van Loon AV Passaat JB 9.02
2 Aaron Donker Hellas Utrecht JB 9.42
3 Sam Smit HAC JB 9.53