50m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thomas Reijnders Altis M 6.31
2 Cedrych van der Graaff CAV Energie JA 6.32
3 Tygo van de Weijer HAC JB 6.41
4 Gijs Mourits VAV JA 6.44
5 Gabriël Cornelissen GAC Hilversum JB 6.45
6 Indy Wekker U-Track JB 6.75
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sebastiaan Verhoeven AV Sparta JB 6.38
2 Bas Jubels AV Phoenix M 6.61
3 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JA 6.64
4 Peter Peereboom AV Heerenveen M 6.88
5 Vincent Sokolowski Hellas Utrecht M 6.99
6 Milou Kaestner AV Haarlemmermeer MC 7.89
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thierry Belt AV Triathlon M 6.66
2 Bram van Hastenberg U-Track JA 6.69
3 Brett Duff AV Sparta JB 6.79
4 Mariska Bun AV Phoenix V 6.90
5 Henrique Verhulst AV Sparta JB 6.91
6 Alexander Ridderikhoff Altis JC 7.23
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Timo den Hollander GVAC JC 6.74
2 Kato Leusink GAC Hilversum MB 7.06
3 Janna Doumpas Eindhoven Atletiek MB 7.11
4 Jonne van der Giessen AAV '36 MC 7.17
5 Amara Nnadi Altis MC 7.39
6 Jip Zinsmeister GAC Hilversum V 7.40
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Maartje Blanken Avantri MB 7.24
2 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 7.25
3 Vera Gommans AV Statina V 7.38
4 Femke van den Bos AV Tempo MB 7.45
5 Koen Diepen Prins Hendrik JD 7.90
Madelon Kamp Altis V DNS
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Amy Walraven Altis MC 7.52
2 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 7.52
3 Elly Thomas U-Track MC 7.59
4 Olivier Hendriks AV '40 JC 7.87
5 Paul Westerman AV Statina M55 7.99
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 7.40
2 Carmen Huikeshoven Altis MD 7.72
3 Aleid Frissel AV Tempo MB 7.73
4 Linde Buruma GAC Hilversum MB 7.83
5 Roelf Akkerman DEM M70 7.97
6 Ronald Mulder AV Fivelstreek JC 8.17
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Keitharo Oosterwolde Almere '81 JC 6.68
2 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 7.77
3 Karen Zwerver AV Startbaan V50 7.98
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum MC 8.09
5 Ingrid Koster AV Aquilo MD 8.12
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jurre Klumpenaar VAV JD 7.81
2 Andries De Waard AV Statina M45 8.20
3 Anja Akkerman - smits DEM V60 8.49
4 Frans van Boven THOR M70 8.82
5 Christiaan Mettrop Spark M70 8.99
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Ellis de Vries Altis MC 7.69
2 Peter Blom AV Jahn II M75 8.89
3 Nienke Timmer CAV Energie MA 8.93
4 Lisa Cornelissen HAC MB 9.18
Brend Baak AV Flevo Delta JC DNS
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Tessa van der Mark GAC Hilversum V 7.66
2 Martin Hoogendorp GVAC M50 7.79
3 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 8.21
4 Ella Keijser GAC Hilversum MC 8.38
Alysée Lester ARV Ilion MC DNS