50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Koen van Perse Hellas Utrecht JB 7.52
2 Stefan Pol U-Track JB 7.59
3 Jitse van Esch AV Gouda JB 8.02
Tygo van de Weijer HAC JB DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Nienke Madderom AV Trias MC 7.92
2 Jonne van der Giessen AAV '36 MC 8.01
3 Aafke van Daalen AV '47 V45 8.08
4 Evi Verdonkschot Voorne Atletiek MC 8.45
5 Marijke Van den Broek Hellas Utrecht MC 8.69
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joyce Menick AV Haarlemmermeer MC 8.83
2 Timon Hoeve AV Spirit Lelystad JD 8.86
3 Wicky Hulselmans GAC Hilversum MC 8.94
4 Milou Kaestner AV Haarlemmermeer MC 9.32
Sem janou van Dijk U-Track JD DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sterre Buijs VAV MC 8.21
2 Kim Van Leest AV '40 MC 8.49
3 Amy Walraven Altis MC 9.00
4 Kim Brouwer Hellas Utrecht MC 9.10
5 Dieter Stolzenbach Prins Hendrik JD 10.52
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Fenna Achterberg VAV MD 8.58
2 Wouter van Gorcom Hellas Utrecht JD 8.87
3 Koen Diepen Prins Hendrik JD 10.59
4 Xanthe Buruma GAC Hilversum MC 10.69
5 Ella Keijser GAC Hilversum MC 11.45
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Laura Schnell Hellas Utrecht MC 8.35
2 Martijn Pos Hellas Utrecht JD 9.84
3 Ilse Hogeveen AV Haarlemmermeer MC 10.10
4 Shevandy Tjon-akon AV Haarlemmermeer MC 10.18
Alysée Lester ARV Ilion MC DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Kadidja Sangare AAV '36 MB 7.77
2 Maartje Blanken Avantri MB 8.08
3 Femke van den Bos AV Tempo MB 8.36
4 Sanne van Drunen AV Spirit Lelystad MB 8.79

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lisanne Drost AAV '36 V 7.53
2 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek JC 7.61
3 Peter de Kruyff Hellas Utrecht JC 7.69
4 Feline Molenaar Avantri MA 8.24
5 Astrid van der Maas AV Gouda V 8.46
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joël Hoeve AV Spirit Lelystad JC 8.74
2 Lucius Bout Phanos JC 9.12
3 Tim van der Leeden Arena atletiek JC 9.36
Stan Atsma Hellas Utrecht JC DNF
Brend Baak AV Flevo Delta JC DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jan Vlamings M55 9.43
2 Martin Hoogendorp GVAC M50 9.96

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Bram van Hastenberg U-Track JA 8.15
2 Jelle Rigter GAC Hilversum JA 8.44
Roland van den Tillaar AV De Keien M40 DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Trystan de Weerdt AAV '36 M 7.25
2 Lars Janssen AV Phoenix M 7.80
3 Thierry Belt AV Triathlon M 7.89
4 Harald Bust Hellas Utrecht M 7.92
5 Erik-jan van Gelderen VAV M 8.55

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Karen Zwerver AV Startbaan V50 9.36
2 Anja Akkerman - smits DEM V60 9.92
3 Frans van Boven THOR M70 10.06
4 Erica Poudel-jesterhoudt AV Atos V50 10.17
5 Peter Blom AV Jahn II M75 10.80