50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Luuk Peters AV PEC 1910 JB 7.20
2 Bas de Bruijn AV Zuidwal JB 7.64
3 Denilson Kleintjes GAC Hilversum JB 7.83
4 Jarno de Groot AV Flevo Delta JB 7.86
5 Richard Meuleman Isala '96 JB 7.99
6 Dave de Jong AV Gouda JB 8.62
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Gerwin de Haan AV Heerenveen JB 8.03
2 Kristof van Kamperdijk GAC Hilversum JB 8.78
3 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen JB 8.87
Niels Verheugd Atledo JB DNS
Zipp de Bakker Hellas Utrecht JB DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Sophie Jebose AAC MC 8.28
2 Lynn van Zijl AV Salland MC 8.58
3 Eden Göbbels GAC Hilversum MC 9.01
4 Anouk Schoute AV Lycurgus MC 9.21
Renske Zwolle AV Heerenveen MC DNS
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Julia van Delft GAC Hilversum MC 8.20
2 Terri Talan AV Heerenveen MC 8.25
3 Rikst Slot AV Heerenveen MD 8.77
4 Hanneke Verheesen AV Sprint MC 9.12
5 Marloes Abbink Almere '81 MC 9.71
Fleur van der Linden DAK MC DNS
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Otte Wienese GAC Hilversum MC 8.80
2 Samar Ahmed Hellas Utrecht MC 9.00
3 Ellen Tromp GAC Hilversum V45 9.02
4 Kim van der Aar DEM MC 9.14
5 Kjell de Groot AV Flevo Delta JD 9.53
6 Tess Steehouwer Almere '81 MC 9.72
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Marijke van den Broek Hellas Utrecht MD 9.10
2 Sophie Praas AV Triathlon MD 9.43
3 Sienna Klous AV Lycurgus MC 9.61
4 Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 10.41
5 Suzanne Meurs Voorne Atletiek MC 10.78
6 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 11.03
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Mark Hollestelle AV Triathlon JD 10.75
2 Bo van der Aar DEM MD 10.84
3 Anke Binnema AV Heerenveen MD 12.33
Karlijn Hoogendorp GVAC MD DNS
Dirk Jan Giskes AV NOVA M60 DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Feline Molenaar Avantri MB 8.24
2 Emma Dekker AV Olympus '70 MB 8.37
3 Lieke Mulder Hellas Utrecht MB 9.11
4 Dieuwertje Kok GAC Hilversum MB 9.61

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Guus Nijkamp Spado JC 7.85
2 Léon Mak AV De Gemzen JC 7.88
3 Mariska Bun AV Phoenix V 7.95
4 Sophie den Ouden MPM MA 8.48
5 Judith Kas WAV Tartletos V 9.22
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Koen van Perse Hellas Utrecht JC 7.99
2 Wybrich Leijendekker AV Heerenveen V 8.64
3 Maaike Schoute AV Lycurgus MA 8.78
4 Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 8.94
5 Pim Groen Voorne Atletiek JC 10.48
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Stefan Pol U-Track JC 8.46
2 Pascalle Moes MPM MA 9.21
3 Mirthe Muilwijk WAV Tartletos V 9.98
4 Rens Hoogendorp GVAC JC 10.47
Maurits van der Ziel VAV JC DNS

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Floris de Boer AV Gouda JA 7.69
2 Martin Hoogendorp GVAC M45 9.95
3 Peter Blom AV Jahn II M70 10.34

50mH/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Dennis Veenker AV Heerenveen M 7.70
2 Bas Land AV Phoenix M 7.81
3 Ky-ANh Tran DAK M 7.84
4 Rienk Kan AV Heerenveen M 8.46

50mH/series