100m/series

Serie 1
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Even Tjiviju AC TION M 10.69 +1.0
2 Johannes Nambala AC TION mt13 10.98 +1.0
3 Tiemen Pulles AV Daventria 1906 JA 11.01 +1.0
4 Dani Nivillac Nijmegen Atletiek M35 11.05 +1.0
5 Koen Hoedjes AV Hera JB 11.28 +1.0
6 Wouter Vrouwenvelder Haag Atletiek M 11.33 +1.0
7 Romello Christiaan AV Hera JB 11.46 +1.0
8 Finn van der Velden Phanos M 11.47 +1.0
Serie 2
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Noah Chokri Rotterdam Atletiek JB 11.14 +3.0
2 Timo Brandehof AV Haarlemmermeer M 11.18 +3.0
3 Ezra Verboom AV Haarlemmermeer JB 11.21 +3.0
4 Skip Renders GAC Hilversum JA 11.27 +3.0
5 Gabriel Cornelissen GAC Hilversum JB 11.31 +3.0
6 Marinio Mac andrew AV Atos M 11.38 +3.0
7 Benjamin van Altena Phanos JB 11.54 +3.0
Serie 3
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Wim Vonk Altis M 11.43 +1.8
2 Marten Prince Altis JB 11.56 +1.8
3 Wouter Nieuwhof Ciko '66 M 11.57 +1.8
4 Hugo van Den berg AV NOP JA 11.68 +1.8
5 Remy Stieglis Phanos M 11.81 +1.8
6 Tijmen van 't land AV Lycurgus JA 11.96 +1.8
7 Ronan Smith Almere '81 M 12.21 +1.8
Sibren Reekers AV Impala M DNS +1.8
Serie 4
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Arthur van Essen Altis JA 11.59 +1.3
2 Riepko de Vries AV Gouda M 11.66 +1.3
3 Anton Hilhorst AV Zuidwal JA 11.67 +1.3
4 Thomas Weijers AV Haarlemmermeer JB 11.84 +1.3
5 Mariska Bun AV Phoenix V 12.42 +1.3
6 Viggo Parol AV Triathlon JB 12.91 +1.3
Jurriaan de Rijk Haag Atletiek JA DNS +1.3
Serie 5
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Boris Schram GAC Hilversum M 11.66 +1.3
2 Quinn van Velden OSM '75 JB 12.14 +1.3
3 Stefan Pol U-Track JA 12.19 +1.3
4 Jurre van Disseldorp AV Oss '78 JB 12.76 +1.3
5 Mathijs Adany JB 12.96 +1.3
Dennis Buys Avantri M DQ +1.3
Serie 6
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Justin Labrijn Almere '81 JB 11.77 +0.3
2 Olivier Hendriks AV '40 mt62 12.37 +0.3
3 Menno Rodenburg Loopgroep Aart Stigter M35 12.50 +0.3
4 Tomaz Rooth Phanos JB 12.62 +0.3
5 Dominique Veninga Groningen Atletiek V 12.75 +0.3
6 Emy Guikema Groningen Atletiek MB 12.80 +0.3
7 Rikst Slot AV Heerenveen MB 12.93 +0.3
8 Kato Leusink GAC Hilversum MB 12.94 +0.3
Serie 7
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Jelmar Bos Almere '81 mt46 12.08 +2.6
2 Bart Roth U-Track M45 12.20 +2.6
3 Max Duys AV Zuidwal JB 12.35 +2.6
4 Fulvio Scarano AV '40 M45 12.71 +2.6
5 Sanne Haagsma AV Horror MB 12.74 +2.6
6 Jacqueline Drop-pullens AV Pijnenburg V40 12.74 +2.6
7 Dolf Smid AAV '36 M55 13.03 +2.6
8 Theo Woldberg Phanos M60 14.64 +2.6
Serie 8
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Joris van Zoelen U-Track M45 12.63 +2.5
2 Wouter Haitsma Altis JB 12.64 +2.5
3 Tom Bhargava U-Track JA 12.78 +2.5
4 Salima Rozema Groningen Atletiek vt20 13.10 +2.5
5 Sophie van Den berg AV NOP MB 13.13 +2.5
6 Bernice Meijer Groningen Atletiek V 13.26 +2.5
7 Joy de Bruijne AV Atverni MB 13.29 +2.5
Serie 9
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Justine Fleming GAC Hilversum MA 13.30 +2.2
2 Gert-jan Schep Rotterdam Atletiek mt36 13.34 +2.2
3 Tari Simonis Altis V 13.44 +2.2
4 Raymond Lockhorst AV Statina M40 13.54 +2.2
5 Juul Acton U-Track M60 13.55 +2.2
6 Joel de Jong AV Hollandia mt63 13.61 +2.2
Sokrates Eusthadiadis OSM '75 JB DQ +2.2
Serie 10
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Thom de N boer AV Statina mt36 13.85 +1.4
2 Jos Westerhout AV Phoenix M50 14.02 +1.4
3 Kees-justus Vogel AAV '36 M60 14.24 +1.4
4 Pauline Manni GAC Hilversum V50 14.30 +1.4
5 Xanthe Buruma GAC Hilversum MB 14.30 +1.4
6 Dieuwertje Kok GAC Hilversum V 14.39 +1.4
7 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MB 14.61 +1.4
Serie 11
# Naam Vereniging Categorie resultaat
1 Lotte Poelman AV Castricum MB 13.43 +1.7
2 Linde Buruma GAC Hilversum MA 14.16 +1.7
3 Harry Limburg AV Triathlon M55 14.26 +1.7
4 Linda van Berkel AV '40 V45 14.58 +1.7
5 Sterre Blok. AV Nijkerk MB 15.53 +1.7
6 Jose Hilhorst-damsma AV Zuidwal V50 15.60 +1.7
7 Rina Groenendijk AV '47 V60 16.00 +1.7
Mila Brandehof AV Haarlemmermeer MB DNS +1.7